Autor Wątek: Mini grip - doświadczenia ?  (Przeczytany 1667 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline fobi

• Opinii: (34)
  • Użytkownik knives.pl
Mini grip - doświadczenia ?
« dnia: 12-10-2006, 17:19:16 »
Panowie co powiecie o mini gripie ? Tak się zniesmaczyłem Paramili że na BM które od zawsze jakoś tak mi mało podchodziły zaczynam łaskawie patrzeć ;)
Jakieś wady tego noża, ciekawe doświadczenia z użytkowania ?

Offline cerbin

• Opinii: (95)
  • Użytkownik knives.pl
Odp: Mini grip - doświadczenia ?
« Odpowiedź #1 dnia: 12-10-2006, 20:32:35 »
ciekawych doświadczeń nie pamiętam, ale nożyk bardzo fajny, akurat małego wolałem w wersji drop point, nie owieczki. wrażenia z użytkowania - jak najbardziej pozytywne, wad nie pamiętam, pewnie nie było;) mały, porządny edc i tyle... ale paramili bym na 556 nie wymienił;o

Offline Vercengetoryx

• Quant4life
  • sheathmakers
  • Opinii: (87)
« Odpowiedź #2 dnia: 14-10-2006, 23:09:46 »
Napisz priwa do użytkownika "ilona", to maja Pani i ma minigripa ponad rok  :-) Jest szalenie zadowolona. Po prostu baardzo wygodny, kompaktowy, leciutki i solidny  :-)

Offline ilona

• Opinii: (2)
  • Nowy użytkownik
  • *
  • królowa wyraków
« Odpowiedź #3 dnia: 15-10-2006, 21:19:40 »
Właściwie nigdzie się bez niego nie ruszam, a jeżeli zdarzy mi się zapomnieć go zapakować do kieszonki natychmiast zalewa mnie fala trudnej do opanowania frustracji. Błagam wtedy los o nie stawianie na mej drodze rzeczy typu: zalakowana koperta, nieprzekrojona bułka, wystająca nitka czy niezastrugany kijek. Poza tym przy mojej nerwicy ruchowej zabawa axisem pozwala mi szybko pozbyć się napięcia  ;)
Bardzo poręczny, praktyczny i nie rzucający się zbytnio w oczy nożyk. O wadach nawet nie wspomnę, bo dla mnie takowych nie posiada.  :-)
Pozdrawiam

Offline jeryd

• Opinii: (7)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
  • prawdziwy dziadek
« Odpowiedź #4 dnia: 15-10-2006, 21:40:48 »
Miałem mini gripka to naprawdę bardzo wdzięczny i przemyślany kozik.Lecz pewnego dnia przyszedł kolega pobawił się trochę  schował go do kieszeni i wypłacił mi sumkę na wersję z 154( miałem ze 440C).Do dziś go bardzo chwali a ja forsę przepuściłem ale wrócę do mi. grip. na pewno.Warto kupić.

Offline fobi

• Opinii: (34)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 16-10-2006, 15:44:27 »
dzięki za opisy, chyba się przymierzę