Autor Wątek: BOA i mięsoooo (uwaga, drastyczne sceny)  (Przeczytany 3634 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline Vercengetoryx

• Quant4life
  • sheathmakers
  • Opinii: (87)
BOA i mięsoooo (uwaga, drastyczne sceny)
« dnia: 27-10-2006, 08:28:19 »
Witam  :-)
BOA jak to BOA, każdy wie. Wczorajszezj nocy miałem niekłamaną przyjemność babrać się w martwej kurze. Tak więc postanowiłem pobawiić się moim nowym dzieckiem.
Zaczęło się niewinnie, BOA raczej niechętnie położył się na zimnej i lepkiej skórze ptaszyska by pozować do fotki. Całkiem możliwe, że nóż tego rozaju po prostu brzydzi się zimnym, martwym mięsem. Gdy postraszyłem go, że dorobię mu okładziny z różowego g10 i fileworka, od razy, fałszywie ochoczo, wskoczył na ptasie ścierwo.

Z pewnym wyrzutem pokazał mi swoje zębiska. Trzeba mu przyznać, że zarówno wyrzut jak i zębiska są wcale imponujące. No i zaczęła się zabawa.

RACH, CIACH, ZIUUUUM, KRYYYK, RCHUUM, SIUP! i kurka się rozpadła na zgrabne pięć części. Brzuszek ślicznie wykonuje czyste cięcia w trudnych miejscach, oraz daje świetną kontrolę nad trajektorią ciecia w mięsiwie, a ząbki z euforycznym zapałem wgryzają się we wszelkiego rodzaju stawy, chrząstki i ścięgna, rozczłonkowując padlinę w mgnieniu oka.
Porcje popakowane w worki leżą w zamrażarce, a BOA patrzy na mnie błagalnym wzrokiem, ubabrany po flipper we krwi i tłuszczu. Hmmmm, sam nie wiem, to odrobinkę niepoprawne, takie ciut za-bardzo. A może jednak....nie, tak nie można, to bezcelowe i niepotrzebne. Proooooszszszszęęęę - wyszeptał BOA, oblizując pokryte resztkami zębiska.
No dobrze, ale to ostatni raz.
Iha Iha I ha ha !!! - wykrzykną radośnie BOA po czym rzucił się na ptasi kręgosłup, zamieniając go, przy kakofonii chrzęstów i głuchych pęknięć, w łatwe do ułożenia puzzle.
Ahhhh, taki duży i taktyczny a cieszy się jak Niebieski MiniGriptilian przy otwieraniu paczki żelków  :shy:

Pozdrawiam  :-)
« Ostatnia zmiana: 27-10-2006, 08:30:00 wysłana przez Vercengetoryx »

Offline Korangar

• 154 CM...obwodu w pasie
  • Opinii: (4)
  • Użytkownik knives.pl
  • Verba volant, scripta manent...
    • Kilka wspomnień
Odp: BOA i mięsoooo (uwaga, drastyczne sceny)
« Odpowiedź #1 dnia: 27-10-2006, 08:35:24 »
Nie wiem co przed napisamiem tego piłeś - ale chyba piłem to samo, BO MI SIĘ PODOBAŁO... :)
Doszedłem dzisiaj do wniosku, że do szczęścia brakuje mi Microtecha...

Offline Mat S

• Oberfeldfebel sztabowy
  • Niezlot PGK 2019
  • Opinii: (11)
  • *
« Odpowiedź #2 dnia: 27-10-2006, 08:47:23 »
Ludzie to są kurwa jednak strasznie prymitywni... Żeby coś takiego zrobić niewinnemu głupiemu zwierzęciu... Sam wpierniczam mięcho, ale te twoje, Seba (?), fotki, to się na ogrish dot com nadają ;)

Poza tym: dzielić mięso zębatym nożem? To tak jak jeść sałatkę we francuskiej restauracji widelcem do ślimaków... Wstydziłbyś się ;)

Była edyta... k...a sklerotyk ze mnie... Sorki, Vercu.
« Ostatnia zmiana: 06-11-2006, 09:00:23 wysłana przez Mat S »

Offline Gieras

• Opinii: (12)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 27-10-2006, 09:03:14 »
Ludzie to s± kurwa jednak strasznie prymitywni... Żeby co¶ takiego zrobić niewinnemu głupiemu zwierzęciu... Sam wpierniczam mięcho, ale te twoje, Sławecki, fotki, to się na ogrish dot com nadaj± ;)

Poza tym: dzielić mięso zębatym nożem? To tak jak je¶ć sałatkę we francuskiej restauracji widelcem do ¶limaków... Wstydziłby¶ się ;)

Ja nierozumiem oco CI chodzi. Co prawda fotki troche ciemne i słąbo widać ale.... Ktoś robi zdjęcie w lesie a ktoś w kuchni. Mięso mięsem jeśli sam jesz no to oco chodzi ludzie od tysięcy lat jedzą zwierzęta i nic w tym dziwnego chyba, że dla wegetarianinów. A co do zombków nie chodzi tu o krojony material tylko żeby pokazać nożyk w jakimś tle. To nie forum kulinarne:) Mat S niepije do ciebie żebyś sobie niemyslał tylko pisze co myśle.

Offline Mat S

• Oberfeldfebel sztabowy
  • Niezlot PGK 2019
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 27-10-2006, 09:11:54 »
Zauważ, że na końcu moich zdań występują emotikony. Są to symbole, które pozwalają przekazać treści pozasłowne, normalnie odbieralne przez rozmówcę w czasie bezpośredniej interakcji, a które to treści nie są możliwe do przekazania suchym tekstem. Akurat ten znaczek, który zastosowałem w moich powyższych wypowiedziach miał przekazać, iż nie należy tych wypowiedzi traktować dosłownie, a raczej z (widocznym na emotikonie) przymrużeniem oka. Ufff...

A poza tym, ja się lubię przypier...ć - zwłaszcza do Vercengetoryxa, bo jest młodszy o 13 lat ode mnie i jako taki winien mi jest szacunek oraz inne rzeczy (Skirmisha na przykład :P) ;)
Poza "poza tym" to z Vercem się na tyle poznaliśmy osobiście, że lekkie przypierdułki online są zrozumiałe same przez się.
« Ostatnia zmiana: 27-10-2006, 09:14:02 wysłana przez Mat S »

Offline XkondorX

• już bez iksów
  • Opinii: (186)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • To mały krok dla człowieka, dla karła normalny.
    • meine
« Odpowiedź #5 dnia: 27-10-2006, 11:38:13 »
nie lubię zdjęć mięsa i noży :P

a może nie lubię miesa ? ;-)
The true rebels always walk alone anyway.

Offline wysz

• włóczykij
  • Opinii: (9)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • zielony zmrol
    • Pieczenie w Dupie
« Odpowiedź #6 dnia: 27-10-2006, 11:39:36 »
Tak z ciekawości. Verc, co zrobiłeś z kurakiem po daleko posunietej fragmentacji?

Offline fall.a1

• Opinii: (40)
  • Użytkownik knives.pl
  • DUM SPIRO , SPERO
« Odpowiedź #7 dnia: 27-10-2006, 11:40:41 »
a ja lubię mięso w dużych ilościach i noże w jeszcze większych ilościach  :cheesey:
dlamnie super tylko głodny się zrobiłem. coś by trzeba było na ruszt wrzucić  :slini:

Offline kali

• edgy
  • Szef
  • Opinii: (96)
  • *
« Odpowiedź #8 dnia: 27-10-2006, 11:43:33 »
bleee
miało być mięso, a tu... kurczak! ;)
jem mięso w dużych ilościach, ale tylko takie które przed obróbką cieplną wygląda apetycznie ;)
There are no tactical knives, only tactical minds
FP

Offline rotpin

• Szef działu
  • Opinii: (131)
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 27-10-2006, 11:48:48 »
Masakryczne ale takie lubię :-)

Offline Blacha

• heretyk
  • japonskienoze.pl
  • Opinii: (83)
  • *
  • cham i prostak
    • moje filmiki z nożami
« Odpowiedź #10 dnia: 27-10-2006, 11:54:00 »
obrzydlistwo
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

Offline fall.a1

• Użytkownik knives.pl
  • DUM SPIRO , SPERO
« Odpowiedź #11 dnia: 27-10-2006, 11:55:27 »
blacha mogłeś mu dać do zabawy ten nóż z zagadki. ciekawe co by nim nawyrabiał  :cheesey:

Offline Gilotyna

• Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 27-10-2006, 14:52:16 »
obrzydlistwo

Raczej "Mnaim, mniam"  :cheesey: ;-)
"Bywają bowiem trzy rodzaje umysłów: jeden rozumie sam przez się, drugi rozumie to, co mu inni pokazują, trzeci nie rozumie ani sam przez się, ani gdy mu inni pokazują; pierwszy jest najwyborniejszy, drugi wyborny, trzeci do niczego [...]"
Nicollo Machiavelli "Książę"

Offline Vercengetoryx

• Quant4life
  • sheathmakers
  • Opinii: (87)
« Odpowiedź #13 dnia: 27-10-2006, 15:28:08 »
A poza tym, ja się lubię przypier...ć - zwłaszcza do Vercengetoryxa, bo jest młodszy o 13 lat ode mnie i jako taki winien mi jest szacunek oraz inne rzeczy (Skirmisha na przykład :P) ;)

:cheesey: :cheesey: :cheesey:

Tak z ciekawości. Verc, co zrobiłeś z kurakiem po daleko posunietej fragmentacji?

Mięcho się mrozi na później, a kości miały iść na rosół, ale, że nie chciało mi się gotować jedzą to teraz bezdomne koty  :-)

Sory za jakość zdjęć ale było późno, ściany w kuchni mam żółto-brzoskwiniowe i oświetla to jedna stara żarówka  :-)
Swoją drogą, najfajniejszą rzeczą jaką można robić nożem w kuchni to porcjowanie kuraka i krojenie papryki w paski  ;)

a może nie lubię miesa ? ;-)

Specjalnie dla Ciebie zrobię tego kurczaka w sosie z winem i posypię nakrotykami  ;)

Pozdrawiam

Offline fall.a1

• Użytkownik knives.pl
  • DUM SPIRO , SPERO
« Odpowiedź #14 dnia: 27-10-2006, 16:49:54 »
głodny jestem. dobrze że za godzinkę będe w domu i zjem sobie obiadek  :cheesey:

Offline XkondorX

• już bez iksów
  • Opinii: (186)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • To mały krok dla człowieka, dla karła normalny.
    • meine
« Odpowiedź #15 dnia: 28-10-2006, 12:10:21 »
Cytat: Vercengetoryx
Specjalnie dla Ciebie zrobię tego kurczaka w sosie z winem i posypię nakrotykami
Jesteś kochany ;-)
The true rebels always walk alone anyway.