Reklama

czy ktos zna te noze?

Zaczęty przez 3,14, 12-12-2006, 22:03:41

3,14

witam.
Nie wiem czy to dobry dział ale jak ogolnie to ogolnie:)a ogolnie chodzi mi o info na temat noza.niedawno trafil w moje rece,dostałem go w prezencie od kolezanki ktora sprzątajac strych.natkneła sie na nią.Ot taka mała fajna finka z naprawde fajnej stali(od dwoch dni probuje ja naostrzyc...Na ostrzu punce po obu stonach: "made in shefield england"
a z drugiej "william rodgers" i jeszcze cos czego nie umiem rozszyfrowac.za wszelkie informacje z gory dziekuje.
na necie bradzo mało znalazłem,mozliwe ze zle szukałem:P a oto fotka

NIe posrednicze w kontaktach z Papsem:)
The Hawk Family Supplier

WIERZE W MIŁOSC OD PIERWSZEGO WŁOZENIA:D

ROZBIERANIE SIE W MIEJSCACH PUBLICZNYCH TO PRAWDZIWA MĘSKA PRZYGODA!

przeszczep

W shefield to w snookera się gra :P Tak naprawdę to nie wiem co to za nożyk ale mi się jakoś tak podoba. Widać, że swoje przeżył... Bad Angelus chyba się wybierał do shefield czy ktoś tam może on ci pomoże :)


plitkin

Przekladki czerwone wygladaja jak w nozach Linder. Poroze tez. I bolec.


wysz

Jaki znów Linder?
Niezła gratka się waszmości trafiła:

http://cgi.ebay.com/OLD-WILLIAM-RODGERS-SHEFFIELD-STAG-BOWIE-KNIFE_W0QQitemZ190018643871QQihZ009QQcategoryZ43331QQcmdZViewItem

Kawał porządnego traperskiego noza z historią.


hair

też mam jeden stary nóż właśnie z Sheffield, z tego co wiem to w Sheffield znajduje się stara, dobra manufaktura wytwarzająca dobre noże, mój niestety nie posiada sygnowania "william rodgers". Fotki mojego pewnie jeszcze gdzieś będą w dziale galeria. Poniżej masz linka do strony noży z Sheffield.

http://www.sheffieldknives.co.uk/


plitkin

Cytat: wysz w 12-12-2006, 23:26:06

Jaki znów Linder?
Niezła gratka się waszmości trafiła:

http://cgi.ebay.com/OLD-WILLIAM-RODGERS-SHEFFIELD-STAG-BOWIE-KNIFE_W0QQitemZ190018643871QQihZ009QQcategoryZ43331QQcmdZViewItem

Kawał porządnego traperskiego noza z historią.

A tak podobne materialy :-)

3,14

dzieki za pomoc:)
kurcze polubiłem tą finke,widac ze sie w zyciu napracowała.Dotąd nie przepadałem za tego rodzaju nozami.A najlepsze jest to ze ta laska od ktorej dostałem nozyk napisała mi dzis esemeska ze znalazła jeszcze jeden troche inn i...duzo wiekszy:D

NIe posrednicze w kontaktach z Papsem:)
The Hawk Family Supplier

WIERZE W MIŁOSC OD PIERWSZEGO WŁOZENIA:D

ROZBIERANIE SIE W MIEJSCACH PUBLICZNYCH TO PRAWDZIWA MĘSKA PRZYGODA!

pecado

Dasz jej mój numer? :-)
Może co jeszcze znajdzie :D

Fajna sprawa, wypieścisz go, czy zostawisz "as is"?

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

3,14

W planach mam wyczyszczenie ostrza,ale nie tak na błysk,zdejme tylko rdze i zostawie ewentualne wgłębienia,sztych przyda się przeporfilowac bo jest juz okragly.Chciałbym znalezc wzor pochwy do niego aby dorobic podobna do oryginału.nozyk ma swoj klimat i niechaiłbym tego zepsuc:)

NIe posrednicze w kontaktach z Papsem:)
The Hawk Family Supplier

WIERZE W MIŁOSC OD PIERWSZEGO WŁOZENIA:D

ROZBIERANIE SIE W MIEJSCACH PUBLICZNYCH TO PRAWDZIWA MĘSKA PRZYGODA!