Autor Wątek: Renno, Joker itd.  (Przeczytany 3420 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline kabaddon

• de la Autostradon
  • Opinii: (16)
  • Użytkownik knives.pl
  • Warmaster ov Chaos
Renno, Joker itd.
« dnia: 28-01-2007, 20:15:43 »
Witam!

Dostałem od mojej drogiej małżonki  :heart: nowego motylka, oznaczony jako Renno (jest  nawet pudełko z napisem "Renno Knives") Zrobiony całkiem ładnie , wporównaniu do bazarowca lata ślicznie  :P Na allegro widziałem bardzo podobne sztuki opisane jako "Joker" lub "Brauner", zastanawiam się czy to ten sam wschodni producent, tylko punca inna?

Well Long Tall Sally she's built for speed, she's got everything that Uncle John need

Offline kali

• edgy
  • Szef
  • Opinii: (96)
  • *
Odp: Renno, Joker itd.
« Odpowiedź #1 dnia: 28-01-2007, 20:17:56 »
aha, jeden producent - Chiny. ten kto importuje daje swój znaczek :)
There are no tactical knives, only tactical minds
FP

Offline Blacha

• heretyk
  • japonskienoze.pl
  • Opinii: (83)
  • *
  • cham i prostak
    • moje filmiki z nożami
« Odpowiedź #2 dnia: 29-01-2007, 00:08:12 »
fajne i lepsze od bazarowców na nitach - ale to chińszczyzna a jak mói kaligula znaczki różnie bite

choć w prawie identycznych chińczykach czasem bywająznaczące róznice  - mam 2 podobne z wyglądu praktycznie to samo (różniły sie znaaacznie ceną)
jeden rozpadł sie po 2 dniach - drugi trzyma sie już z rok

loteria
- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.

Offline andrutone

• Opinii: (0)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #3 dnia: 29-01-2007, 13:06:07 »
Mam takiego Renno już od roku i uważam, że jest to naprawde dobry sprzęt (przynajmniej taki jest mój egzemplarz). Odłamał mi się tylko zaraz na początku przy nieszczęśliwym upadku latch, ale latchless jest całkiem ok. Przy tej cenie - prawdziwa rewelacja (droższe balki z militarii.pl to przy nim szmelc)  :shades:

Offline Misza

• Raczej cienki
  • knifemaker
  • Opinii: (9)
  • *
  • ---- Dawniej A`te ----
« Odpowiedź #4 dnia: 29-01-2007, 13:17:35 »
Miałem do czynienia z innym nożem Renno, folderem z framelockiem. Te noże są wykonane bardzo poprawnie. Mają ładne, równe szlify, dobrą blokadę. Tylko stal "z niższej półki". No ale ta cena...
MBR Custom Knives   ][   Knives 4 fun, not 2 kill.  ][   StoPoWUz ][ TKLM ][- Jestem z TEGO Świebodzina. Komu autograf?

Offline Tryglaw

• Gbur
  • Opinii: (10)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
« Odpowiedź #5 dnia: 29-01-2007, 17:09:40 »
Miałem balisonga renno, tzn nadal mam ale jest w tragicznym stanie. Po tygodniu machania puściły śruby, kilka śrubek miało spieprzony gwint i nijak nie można ich było odkręcić, później lath przestał trzymać- w zasadzie służył już tylko do rozpoznawania bezpiecznej rekojeści, po ok 2 miesiącach wypadł pin.

Ogólnie balek taki jak jego cena ;-) Bez rewelacji ale napewno lepszy niż ten od master cutlery.
Większość pieniędzy wydałem na noże i alkohol. Resztę po prostu zmarnowałem ;-)

Offline kabaddon

• de la Autostradon
  • Opinii: (16)
  • Użytkownik knives.pl
  • Warmaster ov Chaos
« Odpowiedź #6 dnia: 30-01-2007, 00:16:03 »
aha, jeden producent - Chiny. ten kto importuje daje swój znaczek :)

Faktycznie jeden producent ale marek wiele :)

http://www.888knivesrus.com/product/CH554WD

Ten np jest marki "China" :P
Well Long Tall Sally she's built for speed, she's got everything that Uncle John need