Reklama

galeria MT

Zaczęty przez Diabelek, 13-02-2007, 10:20:31

Nuter

Rozchorować się można od tych zdjęć.
Kiedy już człowiek myśli, że przerobił tego żelastwa wystarczająco dużo, żeby wreszcie spokojnie cieszyć się kilkoma rodzynkami, które uważa za te ,,ostateczne" to musi przypadkiem wdepnąć w taki wątek i pozamiatane.


zagajnik

Cytat: Nuter w 04-03-2019, 21:54:45

Rozchorować się można od tych zdjęć.
Kiedy już człowiek myśli, że przerobił tego żelastwa wystarczająco dużo, żeby wreszcie spokojnie cieszyć się kilkoma rodzynkami, które uważa za te ,,ostateczne" to musi przypadkiem wdepnąć w taki wątek i pozamiatane.

Naprawdę wierzysz, że nadejdzie kiedykolwiek taki dzień kiedy powiesz sobie: "mam już noże jakie chcę i nic nowego nie szukam"?

Naprawdę??

PZDR    Jacek

Nuter

@zagajnik odpowiedz brzmi : nie
Ale miałem nadzieję na zmniejszone tempo  :special:
Chyba będę musiał wprowadzić coś a'la ,,kupuję sobie fajny nóż na każde urodziny"
To byłoby zbawienne  :rotfl:


Czerwony Pająk

Pierwszy MT w 'kolekcji' i stwierdzić muszę, że zaprawdę jest on "speciał nad speciały"  ;) (a gdy go widzę, płonę cały :D ).

Microtech Socom Elite Signature Series Bronzed


ginekolog

Microtecha zawsze pogratuluj, nawet tego z nowszych wypustów :)

Obecnie Pusto

Sesio

Mój pierwszy MT

Microtech Ultratech 123-3 T/E Tri-Grip Full Serrated

Testral

Jakie wrażenia, tak na bieżąco?

Rise and rise again, until lambs become lions.
ZT 0770CF - nóż idealny!

bynio204

Piekielna bestia :D

zdrówka Zbyszek

Sesio

Cytat: Testral w 27-03-2019, 16:27:08

Jakie wrażenia, tak na bieżąco?

Jak dla mnie super. Wcześniej miałem dwa razy BM Infidel, po paru dniach zwracałem. Ten jest z 2015 r. a trzyma się jak nówka. Wcześniej nic nie kroił/ciął bo brak śladów.
Obaczymy jak się będzie spisywał. @bynio204 . Te zębiska mnie urzekły, bo ani tanto ani zębów jakoś nie lubiłem  ;>

bynio204

Cytat: Sesio w 27-03-2019, 17:11:57

Jak dla mnie super. Wcześniej miałem dwa razy BM Infidel, po paru dniach zwracałem. Ten jest z 2015 r. a trzyma się jak nówka. Wcześniej nic nie kroił/ciął bo brak śladów.
Obaczymy jak się będzie spisywał. @bynio204 . Te zębiska mnie urzekły, bo ani tanto ani zębów jakoś nie lubiłem  ;>

Sam sie nad nim zastanawiałem , gratki-  piękny i rzadki okaz

zdrówka Zbyszek

Sesio

No, teraz to już przesadziłem  8o

MT Ultratech 123-3 T/E Tri-Grip, MT Halo VI


bynio204

Grzesia ? piękny nóż :)

zdrówka Zbyszek

Sesio

Cytat: bynio204 w 03-04-2019, 16:28:02

Grzesia ? piękny nóż :)

Choćbyś mnie żywym ogniem przypalał, pasy ze mnie darł, nie pisnę słowa ! Tak, od Grzesia :-)

Sesio


zagajnik

PZDR    Jacek

ginekolog

Obecnie Pusto

Dominicus


bynio204

zdrówka Zbyszek

ginekolog

Nowa jaszczurka w domu :)

Obecnie Pusto

recon

@ginekolog
Gratulacje, piękny egzemplarz :shades: Czy na zdjęciu jest cień, czy ostrze jest "czernione" czyli w wersji boron carbide jak w przypadku stali 14-4CrMo ?

"Si vis pacem, para bellum"