Reklama

Szemkel.

Zaczęty przez Silurus, 19-02-2007, 09:27:15

Silurus

Witajcie.

Nóż ten powstał z myślą o naszym koledze Freeze. Miał On wejść w posiadanie Rosomaka, ale ten jak wiadomo... Nic to pomyślałem, (ale również kilka mniej pobłażliwych myśli pojawiło się w związku z tym...) i postanowiłem zadość uczynić chęci posiadania małego dropa w fixie.
Nazwę nadał mu właśnie Freeze.

Ponieważ w ferwoże walki nie zwymiarowałem go... Uzupełnię to niebawem. A tymczasem fota zbiorowa, dla skali...

Pozdrawiam.
Trudno powiedzieć dlaczego, ale ofiara hipnotycznie urzekającego majestatu pustyni, kosmicznej pustki i martwej ciszy, tak głębokiej, że słychać własny oddech i bicie serca, nie ma innego wyboru: nie oprze się wyzwaniu i w poszukiwaniu absolutu dodającego życiu smaku, zawsze tam wróci.

Ripper

Jakby to rzec: 100% noża w nożu. Cudo.

Free men own guns. Slaves don't.
Ponad 1/3 życia w tym grajdołku :}

Silurus

Tak... ładniutki, też go lubię ;)

Trudno powiedzieć dlaczego, ale ofiara hipnotycznie urzekającego majestatu pustyni, kosmicznej pustki i martwej ciszy, tak głębokiej, że słychać własny oddech i bicie serca, nie ma innego wyboru: nie oprze się wyzwaniu i w poszukiwaniu absolutu dodającego życiu smaku, zawsze tam wróci.

simon

hmm, ten tez mi ise podoba ;)

sie rozszalales ;)
Jestem żonaty 8D i mam syna!!!
Aambeld pokazał nóż (swój) ;P

Freeze

Nareeeeeeszcieeeeeee  :P

The skyline was beautiful on fire / all twisted metal stretching upwards / everything washed in a thin orange haze
I said: "kiss me, you're beautiful - these are truly the last days"

Akme

Fajowy bardzo! A skad taka tajenicza nazwa? :)

Szwoleżer Crew - KNAK - Łoś Tracker Team

"Nam nad głowami rosną chmury, kłęby, dymy, grzyby, obłoki...
I jeszcze widzimy kontury rzeczy, kolorów boki"

Freeze

http://www.homer_m.republika.pl/angel.htm

Miał właśnie być taki zwyczajny, na codzień. Do używania

( o ile o czymkolwiek, co wyszło spod dłoni Silurusa można powiedzieć "zwyczajny" )

The skyline was beautiful on fire / all twisted metal stretching upwards / everything washed in a thin orange haze
I said: "kiss me, you're beautiful - these are truly the last days"

Akme

 8o ale czad! Teraz podoba mi sie jeszcze bardziej :)

Szwoleżer Crew - KNAK - Łoś Tracker Team

"Nam nad głowami rosną chmury, kłęby, dymy, grzyby, obłoki...
I jeszcze widzimy kontury rzeczy, kolorów boki"

Łoś

Dobrze prawia :D

Piekny :slini:

Pozdrawiam Łoś  :special:

DULCE ET DECORUM EST PRO PATRIA MORI
...i ujrzał Pan prace naszą i był zadowolony a potem zapytawszy o zarobki nasze usiadł i zapłakał...
9/21

Silurus

Łoś

To niezwykle udany projekt jak i egzemplaż. Okładziny z teaku nadają mu niecodzienny rustykalny charakter...
Dzięki.

Akme

Dzięki Akme. To nóż który moż się podobać. Zobaczymy czy przyszły uzytkownik również będzie zadowolony  ;)

Freeze

Zwyczajny... Cóż to znaczy... Wspominałem kiedyś o zwykłym nożu który dodaje szalchetności mijającym chwilom. Poprzez dedykowanie czegoś do zastosowań codziennych podkreślamy fakt że sprawdzi się na tym polu, nie sprawi zawodu. Jest to komplement, gdyż jako projektant i wykonawca Szemkela nie mógłbym uslyszeć nic lepszego (choć innymi słowy z pewnoścą :P).

A jakie są... silurusowe...
Myśle że te kilka noży które uczyniłem powoduje że możemy mówić o pewnym stylu.
Dzieki.

simon

Cieszę się że i zwykłe powodują pozyywne przyjęcie  ;)

Dziękuję Wam i pozdrawiam.
Trudno powiedzieć dlaczego, ale ofiara hipnotycznie urzekającego majestatu pustyni, kosmicznej pustki i martwej ciszy, tak głębokiej, że słychać własny oddech i bicie serca, nie ma innego wyboru: nie oprze się wyzwaniu i w poszukiwaniu absolutu dodającego życiu smaku, zawsze tam wróci.

deer hunter

Bardzo fajny klasyk! Twoje noże kojarzą mi się typowo lesnymi klimatami, taki mysliwsko-traperski old school z dodatkiem dzisiejszej uniwersalności :)

Bywa, że najlepszy nóż  to ten, który akurat masz przy sobie

Silurus

W tym przypadku okładziny nadają mu wyjątkowego klimatu retro. Taki troszkę z innej epoki, choć tu przydłaby się bardziej klasyczna stal niż NCV1. Choć tak jest ok.

Pozdrawiam.

Trudno powiedzieć dlaczego, ale ofiara hipnotycznie urzekającego majestatu pustyni, kosmicznej pustki i martwej ciszy, tak głębokiej, że słychać własny oddech i bicie serca, nie ma innego wyboru: nie oprze się wyzwaniu i w poszukiwaniu absolutu dodającego życiu smaku, zawsze tam wróci.