Autor Wątek: Ile kosztuje socom ?  (Przeczytany 2421 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline G3d

• Plugawy Poganin
  • Niezlot PGK 2019
  • Opinii: (39)
  • *
  • Człowiek Kydex
Ile kosztuje socom ?
« dnia: 27-02-2007, 23:07:46 »
Nie chcialem sie podlaczac pod topic o socomie, bo pytanieproste i konkretne.

Ile trzeba dac MINIMALNIE za jakiegokolwiek socoma ?
Moze byc zjebany na maxa, byleby ostrze wzglednie w calosci bylo :P
Metrotactics 2004
G3D - CUSTOM CNC GEAR na Facebooku

Offline cubix

• Szef działu
  • Opinii: (100)
  • *
    • Poltergeist Works Custom Blades
Odp: Ile kosztuje socom ?
« Odpowiedź #1 dnia: 27-02-2007, 23:11:53 »
a nowego nie chcesz może ? ;) Zakatowanego socoma to ciężko dostać raczej :D
Proszę kontaktować się tylko i wyłącznie mailowo!

Offline Diabelek

• bez rogow
  • FT Member
  • Opinii: (79)
  • Predator killer
« Odpowiedź #2 dnia: 28-02-2007, 08:10:46 »
ja mam zakatowanego, ale nie sprzedam malenstwa, choc zapewne chodzi Ci o duzego, hmmm teraz po "rewolucji" jaka zrobilem ceny uzywanych Socomow wzrosly o okolo 30% :D ja na swoim 200-300 zarobilem, tyle ze nie sprzedam wiec tylko teoretycznie :D
jednym slowem teraz malego kupisz troszke taniej niz ja duzego kupilem ;)
"Wciąż zadziwia mnie, czemu ktokolwiek, kiedykolwiek mógłby chcieć czegoś więcej niż SOCOM"
Microtech: Socom, M-Socom Combo; ER Shrapnel; Joah; PiTiN; LM Wave
SF: M6, Kroma, HS2, L1; HDS U60; Inova: X5, X0, X1 SSC&lambda

Offline G3d

• Plugawy Poganin
  • Niezlot PGK 2019
  • Opinii: (39)
  • *
  • Człowiek Kydex
« Odpowiedź #3 dnia: 28-02-2007, 21:57:20 »
No ok, ale nadal nikt nie napisal ile sie placi za obdrapanego starego manualnego socoma w jak najtanszej wersji. Cyfry panowie cyfry!
Metrotactics 2004
G3D - CUSTOM CNC GEAR na Facebooku

Offline cubix

• Szef działu
  • *
« Odpowiedź #4 dnia: 28-02-2007, 22:32:21 »
600-700 chyba minimum... tak mi się wydaje.

Offline MAXIM

• Nieprzekupny Użytkownik Glocka
  • Opinii: (23)
  • Użytkownik knives.pl
    • POLICJA
« Odpowiedź #5 dnia: 28-02-2007, 23:32:41 »
600-700 chyba minimum... tak mi się wydaje.
znajdź uzywanego za 600 ;))....bo nowego to znajde;)..
..." nóż przy szyi
skruszy nawet najtwardszy imidż "...

RETIRED

Offline Diabelek

• bez rogow
  • FT Member
  • Predator killer
« Odpowiedź #6 dnia: 01-03-2007, 08:15:13 »
ja kupilem wlasnie za 600 w poczatkowo wydawalo sie dosc kiepskim stanie, ale po wieczorze zabawy i meilu do Pitera o jedna czesc wyglada jak nowka, no prawie ;)
Maxim zalatwisz za tyle nowke ? to tak zupelnie po kosztach,
minimalna cena to 200$ plus przesylka, to akurat ten przedzial co piszesz, jak wejdziesz na clo to juz masz 900 minimum
"Wciąż zadziwia mnie, czemu ktokolwiek, kiedykolwiek mógłby chcieć czegoś więcej niż SOCOM"

Offline Piotr aka Cypis

• Sceptyk i dopierdalator
  • FT Member
  • Opinii: (56)
  • Sceptyk i dopierdalator
« Odpowiedź #7 dnia: 01-03-2007, 14:24:31 »
Zjechanego mini socoma podkupili mi ostatnio na ibeju za około $70.
Piotr aka Cypis

Offline MAXIM

• Użytkownik knives.pl
    • POLICJA
« Odpowiedź #8 dnia: 01-03-2007, 23:59:18 »
nowy socom mój kosztował mnie dokładnie 611 zlotych....żadnego cła nie było ;)...wziałem dwa i jednego pusciłem już...cena z PRZESYłKą ;)...szukajcie  a znajdziecie..żródło socomów za 180 dolców jeszcze nie wyschło ;)..automatyznie drugi kosztował 540 zł...NIE DAJCIE SIE ZDZIERCOM...kto nie kombinuje zapłaci duuuuzo więcej..np. 900 zł..
..." nóż przy szyi

RETIRED

Offline cubix

• Szef działu
  • *
« Odpowiedź #9 dnia: 02-03-2007, 00:36:00 »
...NIE DAJCIE SIE ZDZIERCOM...kto nie kombinuje zapłaci duuuuzo więcej..np. 900 zł..

Powiedzmy, że tego nie przeczytałem... wolałbym nie przeczytać autentycznie bo tylko wku***sz ludzi na noc...

Offline lukaszki

• Opinii: (36)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Fuck art let's kill
« Odpowiedź #10 dnia: 02-03-2007, 09:39:28 »
nowy socom mój kosztował mnie dokładnie 611 zlotych....żadnego cła nie było ;)...wziałem dwa i jednego pusciłem już...cena z PRZESYłKą ;)...szukajcie  a znajdziecie..żródło socomów za 180 dolców jeszcze nie wyschło ;)..automatyznie drugi kosztował 540 zł...NIE DAJCIE SIE ZDZIERCOM...kto nie kombinuje zapłaci duuuuzo więcej..np. 900 zł..

Zgaduję że cła nie było bo noże wysłane nieubezpieczoną przesyłką z zaniżoną wartością? Jeśli tak to powinieneś się cieszyć że ich po drodze nikt nie ukradł, bo to nic przyjemnego czekać na nożyk za parę stówek przez 2 miesiące, tylko po żeby się w końcu przekonać że nigdy nie dojdzie. Wiem z własnego doświadczenia. Nie mówię że Twoja rada jest niedobra, ale wszystko ma swoje wady - czasem ma być taniej a wychodzi drożej. Ja nauczony doświadczeniem wolę zapłacić 900 niż 600 i mieć gwarancję że nóż będzie do mnie na 100% dostarczony. Ale każdy musi wybrać sam.
Endless tears
Forever joy
To feel most every feeling
Forever more

Offline kangoo

• ~sługa psa swego~
  • Opinii: (84)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Venit summa dies et ineluctabile fatum
« Odpowiedź #11 dnia: 02-03-2007, 10:06:02 »
Lukaszki dobrze prawi ,więcej od pieniędzy wart jest święty spokój i  komfort pewności . Ja dostaję palpitacji za każdym razem jak wysyłam paczkę pomimo ,że zawsze jest ubezpieczona do pełnej wartości i pancernie/antyzłodziejsko zapakowana .Dobre  samopoczucie -priceless :)

Offline Diabelek

• bez rogow
  • FT Member
  • Predator killer
« Odpowiedź #12 dnia: 02-03-2007, 10:17:14 »
Panowie nie tutaj :( cane 900 za nowego jest calkiem przystepna, owszem wyrwac mozna znacznie taniej, ale jak tu pisza juz co niektorzy, czekanie na nozyk, czy cokolwiek zza wody jest stresujace, a tak bez stresu masz na drugi dzien nozyk w lapie, kupujac w sklepie czy u dilera zaplacisz jeszcze pare stowek wiecej, wiec nie przesadzajmy,
Maxim a tego drugiego to wywolawczo wystawiles na budo chyba z troszke wiekszym zyskiem niz przesylka ;) ale jesli zaryzykowales umoczenie kasy w nieubezpieczona przesylke, to musisz na tym zarobic, przeciez to normalne
jeslibym mial ciagnac tak oszczednie nowy noz zza wody to wolalbym polowac uzywke u nas, zreszta tak zawsze robie ;) tylko latarki kupuje nowe i to nie zawsze

Offline MAXIM

• Użytkownik knives.pl
    • POLICJA
« Odpowiedź #13 dnia: 02-03-2007, 21:10:05 »
chłopaki...nie gniewajcie się..ja sprowadzam noże dla siebie a nie na handel a socom miał być dla kogoś kto go nie chciał wydał kase na buty....przypadek..w moim interesie nie jest zanizanie ceny rzeczy którą byc moze będę chciał sprzedać hehehe..podobnie jak niektórzy uzytkownicy ale jednoczesnie wiem, że wielu traktuje forumki tego rodzaju jak to jako reklame i napedzanie koniunktury na TOWAR...

otóż akurat jesli chodzi o SOCOMA  to mam do tych nozy stosunek specjalny i wręz senstymentalny (pierwszy mój nóż)...i dlatego jeszcze raz powtórzę..:
jesli mam 600 zł i nie stac mnie na dozbieranie 900 żeby komus tyle zapłacić (i tak ryzykując przesyłke)..to wybieram opcje pierwszą: CENA SOCOMA TO 550 ZŁ PLUS PRZESYŁKA PACZKĄ UBEZPIECZONA 60 ZŁ-20 DOLARÓW..RAZEM 610 ZL..

tak naprawde to podjałem decyzje o ryzykowaniu jaki w świecie nozy dowiedziałem sie o cenę socoma = 1400 zł...!!!...umarłem i wypłaciłem od razu 600 zł ;)..

ba!.nawet na naszym forum jest jeden uczciwy chłopak który oferował mi socoma za 700 zeta czyli rpzyciałby na mnie STÓWKĘ !..byłem w szoku i sie zgodziłem ale neistety nie było wtedy mojego modeli w sprzedazy i transakcja nie doszła doskutku...widac , ze jak ktos chce to mzoe sprowadzic socoma tanio a nie zdzierać (sorry;) ) z ludzi ostatnią koszulę bo akurat ma sie karte płatnicza i podstawy angielskiego..;)..

..." nóż przy szyi

RETIRED

Offline MAXIM

• Użytkownik knives.pl
    • POLICJA
« Odpowiedź #14 dnia: 02-03-2007, 23:06:27 »

ba!.nawet na naszym forum jest jeden uczciwy chłopak który oferował mi socoma za 700 zeta czyli rpzyciałby na mnie STÓWKĘ !..byłem w szoku i sie zgodziłem ale neistety nie było wtedy mojego modeli w sprzedazy i transakcja nie doszła doskutku...widac , ze jak ktos chce to mzoe sprowadzic socoma tanio a nie zdzierać (sorry;) ) z ludzi ostatnią koszulę bo akurat ma sie karte płatnicza i podstawy angielskiego..;)..

sorry , że cytuję sam siebie ale ta kwestia wymaga doprecyzowania : NIE POTEPIAM SPRZEDAWANIA MICROTECHÓW ZA NAWET 1500 ZŁ ;)..jesli ktos nie umie lub nie chce ryzykowac to niech płaci w sklepie taka kaśe..ba! moze nawet kogos na to stac i chuj mi do tego...
wiec prosze sie na mnie nie obrażac bo ja swojego socoma jesli bede sprzedawał to tez nie mniej niz za 900 ;)....
..." nóż przy szyi

RETIRED