Reklama

chyba będzie kolejny z D-2

Zaczęty przez mnicha, 08-03-2007, 13:29:36

rybak

No to jest nas dwoch :)

Bardzo sympatyczne tortury.

Jakigoś mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن
--------------------------------------------------------------
The legacy is more intimidating, than any opposition...

mnicha

jeszcze tylko to co było na samym początku - kilka projektów wariacji kształtów ostrza  - do roboty poszedł projekt górny. Chyba nawet wyszedł troszkę podobny?

Każdy ma swój odchył, i nie ma co o tym dyskutować.

soballa

Ja chętnie zobaczyłbym jeszcze zrealizowany ten najniższy, najdłuższy projekt :D

Nr 2 i 3 od góry zupełnie mi się nie podobają...  :>

A tych braci, którzy powstali gtatuluję! Ładna robota, kręci mnie ten ciemniejszy, ale drewienko jakieś takie... nie do końca kręcące- ale w końcu nie moim gustom masz dogadzać   ;P

Hartowanie niemal wszystkiego, do 65 cm maks, do 20cm w pionie, "nierdzewki" w folii, marketingowe wymrażanie do -80 ;), selektywne hartowanie też- zapraszam ;)

mnicha

Cytat: soballa w 07-05-2007, 15:43:05

Ja chętnie zobaczyłbym jeszcze zrealizowany ten najniższy, najdłuższy projekt :D

- to przecie proste.  projekt masz narysowany - częstuj się, bierzesz kawałek stali w jedną rękę, w drugą pilnik i hejaaaaaaaa  8D
pozdrawiam
Każdy ma swój odchył, i nie ma co o tym dyskutować.

soballa

Hihi, dziękuję za zgodę na wykorzystanie projektu!  :D

Hartowanie niemal wszystkiego, do 65 cm maks, do 20cm w pionie, "nierdzewki" w folii, marketingowe wymrażanie do -80 ;), selektywne hartowanie też- zapraszam ;)

mnicha

tylko się pochwal jak wyszło  :D

Każdy ma swój odchył, i nie ma co o tym dyskutować.

mnicha

minął cały rok używania i nie rozsypał się - więc pozwoliłem sobie na mały tuning okładek jednego z braci -  :D  i ............. postanowiłem, że dorzucę do wątku

pozdrawiam
Każdy ma swój odchył, i nie ma co o tym dyskutować.