Autor Wątek: Tematyka forum  (Przeczytany 6983 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline thorneb

• Szef działu
  • Opinii: (10)
  • *
  • Mad Dog addict
Tematyka forum
« dnia: 24-03-2007, 16:04:46 »
Na tym forum dyskutujemy o nożach taktycznych i fighterach.

1 . O kierunku rozwoju forum  i klasyfikacji, co jest nożem taktycznym ,a co nie jest decyduje ja.

Od dzisiaj obowiązuje zasada : " Nie ma sprawiedliwości , jestem tylko JA "

Wszelkie tematy o nożach takich firm jak Spyderco, Microtech, Benchmade, CRKT będą stąd wywalane. Firmy te mają własne podfora i tam można dyskutować o ich produktach.
Jednak jeśli pojawi się produkt jednej z wymienionych powyżej firm , który naprawdę jest na tyle niezwykły, że powinien być umieszczony w tym dziale , to w drodze wyjątku tak się stanie. Jednak tylko ja mam prawo decydowania który produkt na to zasługuje- patrz punkt 1.

Tutaj dyskutujemy o produktach takich firm jak Emerson , Strider, Mad Dog, Busse, Sog ( naprawdę nie będę miał nic przeciwko zakładaniu topicu o takim SOG SEAL PUP :) ), fixedach CRK takich jak Green Beret i Neil Roberts, nożach Masters of Defence (np. CQD Mark 1 z drugim ostrzem do rozcinania zip cuffs i szpikulcem do umieszczania zapalnika w materiałach wybuchowych to w moim przekonaniu nóż taktyczny ).

Tutaj możemy również dyskutować o folderach taktycznych wykonanych ręcznie przez takich makerów jak Emerson czy Terzuola ( warunkiem koniecznym jest jednak wykończenie w materiałach takich jak g10, włókno węglowe i ostrze ze zwykłej stali , a nie z damastu , drewna i podobnych - miejsce takich noży jest na innym podforum) .

Tutaj dyskutujemy  o fighterach. Brend , Hossom, Blackwood :to jest miejsce na pokazywanie ich prac i dyskusję o ich wyrobach. Oczywiście wrzucajcie śmiało fightery produkcyjne , pod warunkiem że firma które je produkuje nie ma swojego podforum.

Zachęcam wszystkich do zakładania tutaj tematów, nawet jeśli nie jesteście pewni czy dany nóż powinien tutaj wylądować, to nie wahajcie się - najwyżej przeniosę temat na właściwe forum. Liczą się dobre intencje :) Mam jednak nadzieję, że nikt nie będzie na tyle złośliwy i nie będzie testował mojej cierpliwości umieszczając tutaj notorycznie jakieś fioletowe noże, klasyczne skinnery i podobne. Jeśli takie złośliwości będą miały miejsce to moja reakcja będzie błyskawiczna i zdecydowana .

Wszelkie jałowe dyskusje o "taktyczności " jakiegoś noża będą zamykane. Forum ma już wyznaczony kierunek rozwoju . Czytając zakładane przeze mnie tematy każdy prędzej czy później wyłapie ten kierunek i na pewno z łatwością rozpozna o jakich nożach powinno się tu pisać.

Do wprowadzenia takich rygorystycznych zasad zmusiło mnie życie, a dokładniej ostatnie dyskusje na tym forum. Mam w planach rozwijanie tego miejsca, a nie marnowanie czasu na użeranie się z niektórymi userami :)

Przedstawione powyżej zasady mogą ulec zmianie

Powiedziałem już wszystko i nie oczekuję pytań. Temat zamykam, a userów proszę o zapoznanie się z zasadami panującymi w tym miejscu .