Reklama

Nimravus w wodzie. rez.szaft

Zaczęty przez shaft, 17-04-2007, 00:14:03

shaft

hellooo:)
troszke mnie tu nie bylo, ale mam nadzieje ze ktos z Pinky Drinky podtrzymywal ilosc koloru i energii na forum.
dzis w kazdym razie chce wam pokazac Nimravuska po dwoch dniach w wodzie.
nie byl on w niej non stop, plywal sobie ze mna na skuterku i na motorowce w ta i w tamtą i tak sobie lapal wilgoc kilka razy byl w wodzie raz cos nim podwazylismy dwa razy przecial linke i jakąs grubsza gume.
jednym slowem swięto:) bo nie powiecie mi ze uzywacie noza az tak czesto:)

w kazdym razie rdzewnosc nie jest zaskoczeniem bo nalot taki łapie on regularnie w koncu nie jestem pojebany i przed snem nie mysle o tym zeby czyscic nozyk  i smerac go oliwkami,/dziwne co?/ tylko zeby isc spac wiec i noc mu dała "w kosc".

Nimravuska kocham i sprawdza mi sie w pracy doskonale.przez dlugi czas lezał zapomniany gdzies i na jego miejscu pojawił sie Becker Necker, ale on czeka na rozowy paracord. w kazdym razie o nimravusie przypomnial mi na ostatnim spotkaniu Super za co mu serdecznie dziekuje.

nie dosc ze w piance z nimravusem przy pasku wygladam sexy to jeszcze ludzie jak by szybciej zdrowieją widzac cos takiego przy torbie z lekami:)

p.s. zmienilem hobby. zegarki tykaja caly czas a nie tylko jak sie je otwiera, a po drugie nie musze sie tlumaczyc na lotnisku po co mi ich az tyle.
wiec jak cos szukajcie mnie na forum o zegarkach ;)

wasz szaft

METROTACTICS 2004 Crew
Warszawski Polswiatek Nozowniczy

qkiel

ktora to wersja nimka ? znaczy sie stal ?

p.s.
zegarek ma nazbyt agresywne kropki :/
troszke sie go boje

"A mądrość zawsze oznacza brak pewności czegokolwiek. Poza tym może, że niczego się nie wie." Jacek Sobota "Głos Boga" str. 132
Wiedza jest jak spirytus, tylko tęgiej głowie sluży.
Czas to Szczescie.

XkondorX

Gdyby zegarek mial czarne kropki...:-)

Shaft, daj mi tego nimravusa :* proooosze :*

The true rebels always walk alone anyway.

shaft

qkiel dobrze wiesz ze nie wiem co to za stal cwaniaczku ale pisze na nim jakies eMdwaHaeS. to inicjaly mejkera?:)

METROTACTICS 2004 Crew
Warszawski Polswiatek Nozowniczy

Kotwic

M2 średnio lubi wodę, ale jak widać woda zabójcza dla niej nie jest.
Fajnie zmaltretowany Nimravusek.  ;>
Mojego "kotka" do aż takiego stanu jeszcze nie doprowadziłem, ale kto wie, co może sie zdarzyć nad wodą.  :D

Pilnikami noże tworzę.

Dom już mam, synów też, drzew już posadziłem wiele. Pochłonęła mnie praca, wobec czego brak mi czasu na robienie noży, fotografowanie i wędkowanie.
8/20

Diabelek

Shaft ale teraz jest taki bardziej pod Ciebie, taki czerwonawy ;)

"Wciąż zadziwia mnie, czemu ktokolwiek, kiedykolwiek mógłby chcieć czegoś więcej niż SOCOM"
Microtech: Socom, M-Socom Combo; ER Shrapnel; Joah; PiTiN; LM Wave
SF: M6, Kroma, HS2, L1; HDS U60; Inova: X5, X0, X1 SSC&lambda

Heimdall

Nożyk z M2HS jako kompan do sportów wodnych, to raczej niezbyt rozsądny wybór, ale jak widać trzyma się dzielnie :).
Niskostopowa węglówka w rodzaju 1095 czy O1 miałaby na bank rdzę wgłębną (wżery).

Dzięki za fotki:)

Pozdrawiam

ps: ciekawe jak by to zniosła 154CM


Dragunov

maly OT - lezka mi sie w oku zakrecila na widok r250 .... ech  to byly czasy.. jak telefon mi z rusztowania spadal i bylo po co schodzic...kufel z piwem robil za "uchwyt barowy"...

ok koniec OT :D

ok - minimalny convex istnieje :)