Reklama

Chcesz mieć szybko i tak jak chcesz ....to zrób sobie sam !!!

Zaczęty przez upj, 21-04-2007, 21:11:41

upj

Cytat: aambeeld w 25-04-2007, 11:54:23

Ja Cie...  8D
Janusz - "ran Twoich niegodnam całować"..  ;)

mógłbyś bliżej ten "domowy sposób" przedstawić?

http://www.knives.pl/forum/89-upj-custom-knives/wracamy-w-skandywawskie-klimaty.15.html
"Drewienko miało sesję... bejca- woda utleniona i znów bejca ..... jakoś to przetrzymało   a efekt fajny " no i Karudowy klon musi być ;)


upj

Cytat: Trollsky w 25-04-2007, 19:40:08

Janusz a wiec to raczka z goldfelda ? bardzo ladna, ciesze sie ze tez troche tego drewna kupilem :)

To te długie co razem nabywaliśmy ...nazwy nie miało przyczepionej to napisałem ze nie wiem z czego ....dzięki za podpowiedź :) Trollu jak będziesz kleił na żywicę to musisz dać kołeczki łaczące ja dawałem po 4 z bambusowych wykałaczek ....drewno wredne do klejenia całe jakby parafiną nasączone  :]

dodane ....o klejeniu!!!
literówki... :)


Trollsky

ciezkie w obrobce ? bo twarde jak cholera, probowalem emką naciac to  niezbyt sie poddawalo pod naporem ostrza.

Ludzie wybaczą Ci wszystko, oprócz tego ze Ci coś wyszło.

upj

Cytat: Trollsky w 25-04-2007, 19:45:42

ciezkie w obrobce ? bo twarde jak cholera, probowalem emką naciac to  niezbyt sie poddawalo pod naporem ostrza.

Wredne w obróbce i w klejeniu z innymi ...patrz wyżej ale za to nie trzeba olejowac hihi!!! jak dobrze  ścisniesz to samo oddaje olej !!!  :P


aambeeld

Cytat: upj w 25-04-2007, 19:42:39

Cytat: aambeeld w 25-04-2007, 11:54:23

Ja Cie...  8D
Janusz - "ran Twoich niegodnam całować"..  ;)

mógłbyś bliżej ten "domowy sposób" przedstawić?

http://www.knives.pl/forum/89-upj-custom-knives/wracamy-w-skandywawskie-klimaty.15.html
"Drewienko miało sesję... bejca- woda utleniona i znów bejca ..... jakoś to przetrzymało   a efekt fajny " no i Karudowy klon musi być ;)

O domowy sposób na wydłubanie ostrza mnie chodziło.
Sursum corda

upj

Cytat: aambeeld w 25-04-2007, 23:15:48

Cytat: upj w 25-04-2007, 19:42:39

Cytat: aambeeld w 25-04-2007, 11:54:23

Ja Cie...  8D
Janusz - "ran Twoich niegodnam całować"..  ;)

mógłbyś bliżej ten "domowy sposób" przedstawić?

http://www.knives.pl/forum/89-upj-custom-knives/wracamy-w-skandywawskie-klimaty.15.html
"Drewienko miało sesję... bejca- woda utleniona i znów bejca ..... jakoś to przetrzymało   a efekt fajny " no i Karudowy klon musi być ;)

O domowy sposób na wydłubanie ostrza mnie chodziło.

Cipam, nie zatrybiłem ale już się poprawiam .... daję obrazki "naskalne"

:)


aambeeld

O! toto!
Tem bardziej podziwiam efekt.

A ten baseball na pierwszym zdjęciu do znieczulania po naswietleniu  ;P

Sursum corda

simon

Jestem żonaty 8D i mam syna!!!
Aambeld pokazał nóż (swój) ;P

upj

Cytat: aambeeld w 26-04-2007, 10:15:07

O! toto!
Tem bardziej podziwiam efekt.

A ten baseball na pierwszym zdjęciu do znieczulania po naswietleniu  ;P

ale masz oko ;) musze wyretuszować  :x bo zabroniony  :kopara:

upj

Cytat: simon w 26-04-2007, 11:02:21

Cytat: upj w 26-04-2007, 06:57:11

a oczu Ci nie szkoda? maske bys zalozyl :/

próbowałem ale mi moje przydziałowe cyngle pod maskę nie wchodzą i tak wymyśliłem ...że jak spawam to patrzę w niebo i się modlę ...żeby po oczach nie naświetliło ... wiem sprzeczne z BHP  :frown:  jak będą jeszcze inne krytyczne głosy domaluje czarne okulary  :shades:


Trollsky

heheh Janusz zepsułem  juz z 6 takich szlifierek jak na zdjeciu :) juz ich nie kupuje bo za szybko  sie zuzywaja ;]

Ludzie wybaczą Ci wszystko, oprócz tego ze Ci coś wyszło.

upj

Przysiadłem ździebko i już podsychają . Dwie z jakimiś cietymi sznyt-motywami a trzecia gładziutka bo na drewienku za dużo sie dzieje .... :P
Miłego oglądania.... :D

ja jestem z pracy zadowolony  ;)


Misza

MBR Custom Knives   ][   Knives 4 fun, not 2 kill.  ][   StoPoWUz ][ TKLM ][- Jestem z TEGO Świebodzina. Komu autograf?

upj

Cytat: Trollsky w 26-04-2007, 18:57:44

heheh Janusz zepsułem  juz z 6 takich szlifierek jak na zdjeciu :) juz ich nie kupuje bo za szybko  sie zuzywaja ;]

popatrz a ja dokupiłem trzecią żeby mieć osobno, cienką tarczę do cięcia, grubszą do szlifowania i tarczę z papierem listkowym .... chyba masz za ciężką rękę hihi.....
a tak naprawdę jak mi się włamali to stwierdziłem ze zanim sie "spsuje" to trafi w inne ręce ..i nie będzie dużej straty dla mnie i dużego pożytku dla złodzieja ... takie kombinowanie  :shades:


Milo

Biały jest genialny... Gratuluje ręki...
Swoją drogą bardzo ciekawe pochewki... Mają swoją specjalistyczną nazwę? :dodge:

Zmiany zmiany
Juwenalia 2008:
1.Cień i Mrok
2.Kruciak
ParaKowalstwo wysypiskowe

upj

Cytat: Milo w 26-04-2007, 19:11:21

Biały jest genialny... Gratuluje ręki...
Swoją drogą bardzo ciekawe pochewki... Mają swoją specjalistyczną nazwę? :dodge:

w sumie wszyscy mówią na nie "skandynawki".... a biały fajny z dużego zwierzaka sporo większego ;) niż nosorożec .....  :shades: są jescze kaszaloty  :P


Milo

Cytat: upj w 26-04-2007, 19:47:23

w sumie wszyscy mówią na nie "skandynawki".... a biały fajny z dużego zwierzaka sporo większego ;) niż nosorożec .....  :shades: są jescze kaszaloty  :P

kaszalot mówisz? :D a drewno w pozostałych natarłeś olbrotem? ;)
Zmiany zmiany
Juwenalia 2008:
1.Cień i Mrok
2.Kruciak
ParaKowalstwo wysypiskowe

upj

pozostałe to właśnie drewienka Karudowy klon jesionolistny i chyba goldfeld z innym ciemniejszym ..... biały to kość strzałkowa ...no fragment tak 1/8........kaszaloty mają nogi...?


Milo

nogi przekształcone w płetwy, pozostałości po fibuli znalazłbyś, ale miałoby postać kości na pewno nie długiej ale zredukowanej do niewielkiej (stosunkowo) różnokształtnej lub krótkiej... Dobra koniec offtopa, młodego i nic nie wiedzącego studenta biologii.
Czyli kość strzałkowa czegos większego od nosorożca?
żyrafa? :D

Zmiany zmiany
Juwenalia 2008:
1.Cień i Mrok
2.Kruciak
ParaKowalstwo wysypiskowe

upj

 :shades: niech będzie żyrafa  ;) ale fajnie w ręku leży .... :P