Reklama

W górach jest wszystko to ,co kocham

Zaczęty przez rumcajs, 21-04-2007, 23:51:27

Drifter

Proszę, proszę... jakie widoki  :)

"Wszyscy kochamy chaos i przemoc" - Król Julian

M.O.D.


M.O.D.

Kilka zdjęć z ostatnich wyjazdów w Tatry:

Kozi Wierch

Kościelec


Villemo

Świetne fotki, warun chyba dopisał  :)


M.O.D.

Tak, warunki były idealne
Lawinowa jedynka, śnieg jak zabetonowany :)


hendaye

w tatry zimą jednak bym się bał, ale na drugim planie takie ładne beskidy... czekam na koniec ferii (wszystkich), żeby się przelecieć po gorcach: rdzawka - turbacz - studzionki - krościenko - i na pizzę do n. targu :)


Villemo

Tej zimy miałam już odpuścić Tatry, ale zobaczyłam w czwartek prognozy i pomyślałam, że nie wybaczę sobie, jeśli sobotnie okno pogodowe się sprawdzi, a mnie tam nie będzie.
No i udało się, zastałam świetne warunki i w końcu zaliczyłam zimową Świnicę (wierzchołek taternicki) :)


M.O.D.

Pięknie, pięknie :)
Świnica jest super zimą.

U mnie była Babia Góra


D J G-D

Cytat: Villemo w 05-03-2019, 12:54:52

Tej zimy miałam już odpuścić Tatry, ale zobaczyłam w czwartek prognozy i pomyślałam, że nie wybaczę sobie, jeśli sobotnie okno pogodowe się sprawdzi, a mnie tam nie będzie.
No i udało się, zastałam świetne warunki i w końcu zaliczyłam zimową Świnicę (wierzchołek taternicki) :)
(...)

:slini: ehhhhhh.....  ja u "kasztanów" przed kompem ślenczę, a koło domu tak pięknie!

W sobotę się trochę działo:
http://www.tygodnikpodhalanski.pl/n/55740

Gratuluję świetnego wyjścia i szczęśliwego powrotu.


M.O.D.

#669

Kolejne zdjęcia:
- Tydzień temu Wołowiec
- w tą sobotę 5 Stawów


SebaNH

Spokojny spacer po Izerach.

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka


Emu


GarbatyAnioł

Nie ma takiej rury na świecie,
której nie można odetkać

Trak

Już prawie nie ma śniegu w Śnieżnych Kotłach.


przemekspce

Od kilku lat się w ten rejon wybieram i jakoś nie mogę dojechać  :heart:  :frown:

:heart: Spydie :heart:

Moja galeria

Emu


Emu


przemekspce

Wczoraj Taty miło nas zaskoczyły ilością ludzi na szlaku. Przeszliśmy z żoną Dol. Kościeliską, stamtąd przez Ornak do Siwej Przełęczy. Dalej zejście do Dol. Chochołowskiej i ścieżką pod reglami do parkingu w Kirach. Tylko w dolinach było sporo osób, już trochę wyżej było spokojnie, przyjemnie się wędrowało.

:heart: Spydie :heart:

Moja galeria

johan80

Cytat: przemekspce w 18-08-2019, 18:15:41

Wczoraj Taty miło nas zaskoczyły ilością ludzi na szlaku. Przeszliśmy z żoną Dol. Kościeliską, stamtąd przez Ornak do Siwej Przełęczy. Dalej zejście do Dol. Chochołowskiej i ścieżką pod reglami do parkingu w Kirach. Tylko w dolinach było sporo osób, już trochę wyżej było spokojnie, przyjemnie się wędrowało.

Ile Wam czasu zajęła taka wędrówka? Jutro się wybieramy, a jeszcze nie mamy sprecyzowanych planów gdzie chodzić.


przemekspce

Proszę się nie śmiać, od 8.30 do 19.45. Z tym, że troche czasu na foto stracone i my jakoś bardzo szybko nie chodzimy. Z fajnych tras masz jeszcze z Chochołowskiej na Grzesia, Rakoń i później zejście do schroniska. Tylko ludzi na pewno będzie tam więcej, na Grzesiu często jest tłoczno.  Trzydniowiański też jest fajny i wycieczka na pewno krótsza od Ornaku a widoki też ładne.

:heart: Spydie :heart:

Moja galeria