Reklama

Wściekłe Psy - Kompendium Wiedzy - pytania i odpowiedzi

Zaczęty przez thorneb, 22-07-2007, 21:51:36

Kieł

Wysłałem maila z prośbą o szerszy opis noża (czy i jakie pochewki, czy ma VVTL). Jak tylko się dowiem to dam znać.
A odnośnie ceny (niezaleznie od tej która otrzymałem ja lub Roberto) to uważam że VF jest zdecydowanie za drogi. Sądziłem że będzie się kwalifikował w kategorii 750-850$. Skoro przy regularnym zamówieniu i oczekiwaniu noże z głownią 5" chodzą po ok. 650-700$. Rozumiem że ten jest z grubszego i wyższego blanka, ale w przypadku ceny która otrzymał Roberto to jest to cena dwoch ATAKów, albo jednego Panthera.


Roberto

liczyłem na cene do 1000 USD co i tak jest ceną dośc wygórowaną

Robert M.

I hear voices. They don't like you.
The Fixed Blade is a tool, the Folder is a toy.

Kieł

Mam już odpowiedź:

"Greg, yes, $1135.00 shipped. Yes it includes VVTL & 2 sheaths(ATAK & Slip sheaths)
Let me know if you would like to order one"

Dziwna sprawa. Sądze że może Travis się pomylił podając cenę dla Roberto, a może przez wzgląd na wcześniejsza znajomośc zaproponował za 1400$ nóz od ręki, ale o tym już na priv napiszę.

Pozdro.


obol

dobry numer z tymi cenami. Jakby nie patrzec to dostaliscie jednako choc nie doslownie jednakowo brzmiace odpowiedzi. Wychodzi na to, ze dotycza one w 100% tego samego noza (konfiguracji). Jesli diler proponowal by po znajomosci ''lepszy'' uklad dodajac do ceny 300$, ale skracajac kolejke to chyba by o tym poinformowal ? Zreszta taka ''przysluga'' za 300$ extra to chyba zadna przysluga ?

oto ja, czyli brzydki, zły i szczery...

http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,57901.msg149059.html#msg149059 - moj skladzik
34 PCK od 20 naszych Makerow :D

thorneb

Może Travis  pomylił się i podał cenę wersji numerowanej ?? To byłoby najsensowniejsze wytłumaczenie tej sytuacji


Roberto

i mało przekonywujące tłumaczenie ze strony dealera

"Robert, there was a little bit of confusion on the un-numbered Voodoo Frogs, sorry I have not gotten back to you on this matter yet, Anyway, the price is $1135.00 shipped. Let me know if you are interested in one."

Robert M.

I hear voices. They don't like you.
The Fixed Blade is a tool, the Folder is a toy.

thorneb

McMario prosiłeś kiedyś o fotkę porównawczą  Coyote`a z ATAKiem. Znalazłem taką. Na zdjęciu jest jeszcze frequent flyer i Pygmy ATAK. Rękojeść Coyote`a powinna być w zasadzie identyczna albo bardzo zbliżona do tej spotykanej w Miśku.

Wspomnę jeszcze, że Coyote ma specjalne wykończenie - Very Visible Temper Line. Ładnie to widać na fotkach


Mario

Dzięki śliczne....  :*

Sam nożyk jest boski i już właśnie wylądował na liscie potencjalnych zakupów.


thorneb


Dexameth

Co to jest 9 patyków za nóż .... 8D

Zawsze jest gdzieś piękny poranek , nawet w dniu naszej śmierci .

Mario

prawdziwy rarytasik...

Ale cena...cholera.... nawet w zł bym tyle nie miał  :frown: no żeby choć jedno zero mniej...


rumcajs

"The Marked CNSWG knives are the holy grail Mad Dogs and are a real part on military knife history"
To są dwa święte graale  :?  :D
http://www.iqknives.com/detail.php

Cena trochę niższa , ale to pewnie tylko dlatego ,że z twardego chromu niewiele pozostało na głowni.

"Combat Knife is actually 10% weapon and 90% tool." Al Mar

thorneb

Ten nóż nigdy nie miał na sobie Hard Chrome`a :)


rumcajs

Zdecydowanie był czymś pokryty  :?
Domyślam sie ,że to pewnie "black Calguard finish " tylko nie wygooglowałem co to ?

"Combat Knife is actually 10% weapon and 90% tool." Al Mar

Kieł


thorneb

Nie no ten Hellhound jest po prostu mocno przeceniony, żaden kolekcjoner tyle nie zapłaci, co innego ten SEAL ATAK z serii B ... :)


Kieł

Wiem że jest, ale ktoś chce sporo kasy za historię jaką ma ten egzemplarz.


MichaelD

#37
Cytat: Kieł w 27-04-2008, 21:39:35

Wiem że jest, ale ktoś chce sporo kasy za historię jaką ma ten egzemplarz.

O jakiej szczególnej historii mowa ? To ze został skradziony podczas przesyłki ?  Nóż jest zawyżony co najmniej 6-7 krotnie ? Zrozumiał bym gdyby to był ATAK B, używany przez Steven'a Seagal'a podczas Under Siege 2: Dark Territory, choc i ten oscyluje w kwocie ~8-10 k USD.  Pewnie kupili od gościa za grosze( kilkaset $$$), a teraz sprzedają za gruba kasę  czekając na naiwniaka.
www.youtube.com/user/710HS

Proszę o nie wysyłanie wiadomości prywatnych z pytaniem "jaki nóż kuchenny wybrać". Nie jestem alfą i omegą, a inni koledzy z forum mają tak samo obszerną  wiedzę. Najlepiej utwórz nową wiadomość tak aby wszyscy mogli się wypowiedzieć w zadanym przez Ciebie pytaniu.

Kieł

Tak, o tej historii mówiłem. Co do ceny się nie wypowiadam bo nie wiem jak rzadki jest to okaz.


thorneb

Dostałem ... paczkę ... z Arizony  ;)