Autor Wątek: Witam wszystkich, jestem tu nowy i ciągnie mnie do pajączków ;-)  (Przeczytany 6881 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline amur15

• Opinii: (0)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
Powiedzcie mi proszę, gdzie w tym nieszczęsnym kraju można nabyć w przyzwoitej cenie Spiderka ;-) Native, S30V, plain blade... ???? No, gdzie???  &|

Offline bagnet

• Opinii: (224)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • jak feniks z popiołu
    • Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta Autoryzowany dystrybutor AustriAlpin, producenta klamer Cobra. Pasy, szelki, uprzęże, lonże i akcesoria na indywidualne zamówienie.
(Bez tematu)
« Odpowiedź #1 dnia: 10-03-2005, 23:57:09 »
Cześć amur15.

W przyzwoitej cenie to sobie można sprowadzić ze stanów, poszukaj w wątku o zakupach za granicą na forum ogólnym.

A w Polsce to tylko w Świecie noży w Warszawie i ew. w sklepach internetowych, ale cena idzie o 50% w górę.
Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

Przez moje ręce przeszło 147 fixedy, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek, trochę scyzoryków.
Moje opinie są subiektywne, ale oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

Offline Liczmistrz

• Nozownik Karateka
  • Opinii: (6)
  • Użytkownik knives.pl
  • Twoj Stary!
    • Warszawski Klub Kyokushin Karate
(Bez tematu)
« Odpowiedź #2 dnia: 11-03-2005, 06:54:45 »
Kazdy facet powinien miec chociaz jedna dziurke tylko dla siebie ;)
KFP - Knives For Pleasure ;-)
GuldanoGeocamo & Stary Szczepana Fan :D
9/23

Offline kangoo

• ~sługa psa swego~
  • Opinii: (84)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Venit summa dies et ineluctabile fatum
(Bez tematu)
« Odpowiedź #3 dnia: 11-03-2005, 07:45:28 »
Czesc!  A nie wolałbyś jakiegoś większego pająka .Co ja gadam i tak już masz a jak nie masz to kupisz!  ;)  :)

Offline rybak

• fiddler on the roof
  • rybak
  • Opinii: (52)
  • *
  • sapere aude
    • Ostre miejsce w sieci
(Bez tematu)
« Odpowiedź #4 dnia: 11-03-2005, 08:29:13 »
Cytat: Liczmistrz
Kazdy facet powinien miec chociaz jedna dziurke tylko dla siebie ;)

Np. sheepsfoot Griptilian, albo AFCK   8)
Jakigoś mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن

Offline Akme

• Backpacker
  • Opinii: (39)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Backpacker
    • Akme on Picasa
(Bez tematu)
« Odpowiedź #5 dnia: 11-03-2005, 08:37:31 »
Cytat: rybak
Np. sheepsfoot Griptilian, albo AFCK   8)

eee... te dziurki to jakies takie rozciagniete sa   :p

Czesc Amur!
Szwoleżer Crew - KNAK - Łoś Tracker Team

"Nam nad głowami rosną chmury, kłęby, dymy, grzyby, obłoki...
I jeszcze widzimy kontury rzeczy, kolorów boki"

Offline kali

• edgy
  • Szef
  • Opinii: (96)
  • *
(Bez tematu)
« Odpowiedź #6 dnia: 11-03-2005, 08:41:52 »
witaj Amur :)
Cytat: Akme
eee... te dziurki to jakies takie rozciagniete sa   :p

ale chociaz ladnie wykonczone :P
There are no tactical knives, only tactical minds
FP

Offline amur15

• Użytkownik knives.pl
  • **
(Bez tematu)
« Odpowiedź #7 dnia: 11-03-2005, 09:23:42 »
Czolem wszystkim. Dzieki za info. Jestem z Kraka, chociaz wpadam czasem do Warszawki, wiec przy okazji wpadne do Swiata Nozy :-) Jesli chodzi o sprowadzenie ze Stanow to sciagam raczej wiekszy sprzet niz noze :-) i nie bardzo chce mi sie bawic w przypadku jednego pajaczka z Urzedem Celnym, SAD-em i platnoscia przekonujac gosci w USA, ze moga sciagnac kase z mojej karty kredytowej (przewaznie sa w tym wzgledzie dosc nieufni). Ale dzieki za info.
A co do dziurek -te akurat sa troche male i nierozciagliwe ;-)

Offline amur15

• Użytkownik knives.pl
  • **
(Bez tematu)
« Odpowiedź #8 dnia: 11-03-2005, 09:26:20 »
Cytat: kangoo owner
Czesc!  A nie wolałbyś jakiegoś większego pająka .Co ja gadam i tak już masz a jak nie masz to kupisz!  ;)  :)

Nie mam jeszcze zadnego Spiderka - ten bedzie moim pierwszym i wlasnie Native jakos mi sie osobliwie podoba (tak ladnie sie usmiecha :-)

Offline Fred

• knifemaker
  • Opinii: (25)
  • *
    • se bloguje ;)
(Bez tematu)
« Odpowiedź #9 dnia: 11-03-2005, 09:49:10 »
Cytat: amur15

Nie mam jeszcze zadnego Spiderka - ten bedzie moim pierwszym i wlasnie Native jakos mi sie osobliwie podoba (tak ladnie sie usmiecha :-)

Witam kolejnego milosnika dobrych nozy. A najladniejszy usmiech i  tak ma Chinook II
  ;)
Polemika z głupotą niepotrzebnie ją nobilituje - Stefan Kisielewski

Offline Akme

• Backpacker
  • Opinii: (39)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Backpacker
    • Akme on Picasa
(Bez tematu)
« Odpowiedź #10 dnia: 11-03-2005, 09:50:53 »
Native - bardzo dobry wybor! Mialem, i z lezka w oku wspominam.
To byl pierwszy z moich "lepszych" nozy. Niesamowita ergonomia no i stal wysokich lotow :)
Szwoleżer Crew - KNAK - Łoś Tracker Team

"Nam nad głowami rosną chmury, kłęby, dymy, grzyby, obłoki...
I jeszcze widzimy kontury rzeczy, kolorów boki"

Offline StaszeK

• Opinii: (4)
  • Użytkownik knives.pl
(Bez tematu)
« Odpowiedź #11 dnia: 11-03-2005, 10:22:04 »
Jednym z najtańszych a może i najtańszym sklepem w Polsce z pajączkami (i nie tylko) jest firma Sharg (www.sharg.pl) z Warszawy (Międzylesie). Polecam kontakt telefoniczny (a później emailowy). 1,5 roku temu kupilem tam nożyk którego szukasz.
                                        StaszeK

Offline amur15

• Użytkownik knives.pl
  • **
(Bez tematu)
« Odpowiedź #12 dnia: 11-03-2005, 10:59:47 »
Cytat: StaszeK
Jednym z najtańszych a może i najtańszym sklepem w Polsce z pajączkami (i nie tylko) jest firma Sharg (www.sharg.pl) z Warszawy (Międzylesie). Polecam kontakt telefoniczny (a później emailowy). 1,5 roku temu kupilem tam nożyk którego szukasz.
                                        StaszeK

Dzieki za info, chociaz olali mnie tam na maxa. Zostalem odeslany do sklepu w Krakowie (i to jest OK) ale w sklepie mily Pan powiedzial, ze zamowienia Spyderco jest ryzykowne, bo nie wiadomo kiedy przyjdzie, ile bedzie kosztowal ani czy w ogole przyjdzie. Zadzwonilem ponownie do Warszawy i dowiedzialem sie, ze pan w centrali nie ma pojecia o aktualnej cenie noza, terminie dostawy i mozliwosci zlozenia zamowienia   ~:(

Offline StaszeK

• Opinii: (4)
  • Użytkownik knives.pl
(Bez tematu)
« Odpowiedź #13 dnia: 11-03-2005, 11:57:20 »
To chyba trafiłeś na niewłaściwą osobę. Ja miałem to szczęście, że słuchawke telefonu podniósł młody i bardzo uprzejmy człowiek. Od razu w komputerze sprawdził czy mają taki nożyk a następnie na moją prośbę zrobił zdjęcia tego noża aparatem cyfrowym i przesłał je na mój email. Tak więc nie miałem wątpliwości jaka to jest wersja i z jakiej stali. Poprosiłem go jeszcze aby zatrzymał ten nóż na parę dni ponieważ chciałem się jeszcze zastanowić. A kiedy już się zdecydowałem na zakup ów Pan był tak uprzejmy, że przywiózł mi go do Krakowa (miał właśnie jakąś dostawe do sklepu na Czyżynach). Faktem jest, że firma ta raczej nie zajmuje się obsługą detaliczną. Ale jak widać wszystko zależy na kogo się trafi. A z ich sklepem w Krakowie daj sobie spokój. Parę lat temu można tam było kupić różne perełki ale podobno nie chciały im się sprzedać więc rzekomo Warszawa zrezygnowała z ich dostarczania do Krakowa. Z innych sklepów z pajączkami polecam Ci Military i Alert, które pewno znasz.
                                          StaszeK

Offline Freeze

• Postperfekcjonista
  • Opinii: (14)
  • Użytkownik knives.pl
  • Ukochany Przywódca
(Bez tematu)
« Odpowiedź #14 dnia: 11-03-2005, 12:13:42 »
Cześć Amur,
Jeśli chodzi o Sharga, to ja też miałem z nimi dość dobre doświadczenia. W listopadzie lub grudniu 2001r. kupiłem u nich (w Międzylesiu) mojego pierwszego pajączka - endurkę, którą mam do dziś. Transakcję wspominam miło.  Byłem tam też w listopadzie 2004r. i od ręki mogłem kupić kilka fajnych rzeczy (impala, police, military)  taniej nawet niż w military.pl   Natomiast podzielam pogląd, że ich punkty handlowe są do d...py. Gdy kilka lat temu pytałem facecika w sklepie na Wileńskim o Spyderco, w ogóle nie wiedział o istnieniu takiej firmy. Jak zwróciłem mu uwagę, że to tak, jakby dealer samochodowy nie znał mercedesa, to zrobił minę z cyklu "jakiś kolejny wariat czepia się" i proponował mi zakup herbertza. Dałem sobie spokój. W ogóle, czy musisz mieć nowy nóż? Wrzuć temat na bazarek, że kupisz używany (najczęśniej nie są używane   ;) ) i być może ktoś z forumowiczów będzie chciał pozbyć się nieużywanego nożyka za dobrą cenę. Takie foldery z reguły, poza otarciami klipsa, nie noszą innych śladów użytkowania. Spróbuj.   Witaj w naszej zacnej kompanii
The skyline was beautiful on fire / all twisted metal stretching upwards / everything washed in a thin orange haze
I said: "kiss me, you're beautiful - these are truly the last days"