Reklama

Witamy Nowych - przedstaw się i napisz gdzie mieszkasz!

Zaczęty przez peterskin, 28-09-2005, 17:33:55

moogoom

Cytat: Arty w 17-02-2018, 16:00:37

Witam wszystkich :D.
Artur żyje sobie niedaleko Krakowa. Przeglądam forum kilka miesięcy, więc teraz nadszedł czas na rejestracje.

A z której strony tego Krakowa? Wschód, południe, zachód czy północ? ;-)

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka


Arty


waldekski

Witam wszystkich
Na imię mam Waldek i na chwile obecną przebywam w Anglii, a dokładniej zachodnio-północna jej część.


_HDO


junasz

Pokłon świeżakom powitalny. :)
@karol123pl - zapraszam do naszego działu lokalnego.

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

Robert 67

Witam wszystkich forumowiczów.
Na forum zarejestrowałem się bo mam nożyk sprężynowy o którym nic nie wiem . Próbowałem dowiedzieć się coś na innych forach lecz bez skutku.
Chciałbym założyć zdjęcia nożyka lecz nie wiem jak to zrobić.
Pozdrawiam
Robert


noxos

Witaj Robercie! Jest taki wątek jak wrzucać zdjęcia na forum.Poszukaj :)


Robert 67

Witaj bardzo proszę o pomoc w dodaniu zdjęć zdjęcia nożyka mogę podesłać na maila bo to potrafię.
Pozdrawiam
Robert



Robert 67


bajbus

Cześć,

Bartek ze słonecznego Płocka sie kłania.


Julson

Witam wszystkich!
Julson z Wwy :). Zgubiłem niestety ostatnio w górach mój nóż i to już 2gi raz :(. Mimo to chcę kupić coś zajebistego i to skłoniło mnie do rejestracji aby pogłębić wiedzę przed zakupem. Pozdrawiam :)


noxos


Drifter

"Wszyscy kochamy chaos i przemoc" - Król Julian

lewy7151

Witam.Mam na imię Adrian jestem z Lubuskiego.
Zarejestrowałem się jakiś czas temu dużo czytałem,oglądałem bo chciałem kupić jakiś pożądany folder.
Moja pasja to wędkarstwo spinningowe.
Człowiek wydaje grube tysiące na wędki customowe a nawet porządnego noża nie ma w kieszenie.
Wstyd!
Musi się to zmienić :)
Pzdr.

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka


Maverick6936

Witam wszystkich,

Mam na imię Michał,
Po przeczytaniu wielu artykułów na forum w końcu postanowiłem się zarejestrować,
Pochodzę i mieszkam w Poznania. Zarejestrowałem się po chciał bym zacząć przygodę z robieniem noży, ale zobaczymy jak to będzie:)

Pozdrawiam wszystkich


Sesio

Cytat: Maverick6936 w 12-03-2018, 12:48:14

Witam wszystkich,

Mam na imię Michał,
Po przeczytaniu wielu artykułów na forum w końcu postanowiłem się zarejestrować,
Pochodzę i mieszkam w Poznania. Zarejestrowałem się po chciał bym zacząć przygodę z robieniem noży, ale zobaczymy jak to będzie:)

Pozdrawiam wszystkich

Powitanko. Aleś wdepnął  ;-) Jak chapniesz bakcyla to szykuj grubszą kasę, na nowe zabawki  :P
Ps. Kiedyś byłem w Poznaniu, poczyniłem parę fot > https://500px.com/sesio/galleries/poznan

Mikas

Witam wszystkich. Na imię mi Tomek i jestem z Bydgoszczy. Do dziś tylko użytkowałem lecz zdecydowałem że chce spróbować "wystrugać" swój nóż :?


Motrip

Cześć!
Od dłuższego już czasu czytelnik, następnie użytkownik. Teraz czas na kolejny - aktywny etap.
Moim hobby są amerykańskie militaria (głównie umundurowanie i wyposażenie - a co za tym idzie również broń biała, multitools, etc.).

Pozdrowienia z Kujaw ;-)


slawek_z7

Cześć wszystkim!!!

Zaglądałem to od dawna aż w końcu się zarejestrowałem :D
Nazywam się Sławek, okolice Rzeszowa.
Dużo czytam i powoli wciąga mnie ten nałóg :D :D

Pozdrawiam wszystkich