Autor Wątek: Witamy Nowych - przedstaw się i napisz gdzie mieszkasz!  (Przeczytany 332492 razy)

Offline Nudel

• Opinii: (20)
  • Użytkownik knives.pl
Odp: Witamy Nowych - przedstaw się i napisz gdzie mieszkasz!
« Odpowiedź #6280 dnia: 02-12-2019, 22:08:03 »
Witam,

Robert z okolic Warszawy. Od dłuższego czasu śledzę forum, dopiero dzisiaj postanowiłem się ujawnić.

Jestem miłośnikiem Spartan Blades (Difensa i Phrike na stanie) i generalnie noży "taktycznych"

pozdrawiam szacowne grono

Witamy i zapewniamy, że ''taktyczność'' jest uleczalna, a z wiekiem nawet przechodzi sama ;)
Nóż To Narzędzie

Offline Lucius the Eternal

• Opinii: (0)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #6281 dnia: 03-12-2019, 14:14:18 »
Dzień dobry.

Witam wszystkich serdecznie. Od jakiegoś czasu lurkuję w forum szukając wiedzy i inspiracji i w końcu stwierdziłem, że czas najwyższy wyjść z cienia i przejść na jasną stronę mocy...albo na odwrót  :D

Nożami interesowałem się od dzieciaka, miałem ich dziesiątki, 99,9% zgubiłem, popsułem, przehandlowałem albo ukradli. Jakiś rok temu w wyniku przypadku i również pewnego wydarzenia zdecydowałem się odnowić kolekcję i zacząłem zbierać noże ponownie, tak na lajcie bez większej spiny i raczej budżetowo. Nie używam noży w pracy, nie jestem żołnierzem, ratownikiem itd, kolekcjonuję bo lubię i do EDCingu czy jakichś lekkich prac około biwakowych, do samoobrony - nie wykluczam - mam nadzieję, że nie będzie nigdy takiej potrzeby. Przy okazji pytanie, chciałbym napisać małą recenzję-pierwsze wrażenia dot. Ruike 138 B, widziałem, że jest temat na recenzje redakcyjne, czy jest osobny dla uzytkowników ? Pobieżnie sprawdziłem w wyszukiwarce i nie zauważyłem aby ktoś omawiał ten nóż.

Aha, jestem Wojtek z okolic Wrocławia.
« Ostatnia zmiana: 03-12-2019, 14:28:06 wysłana przez Lucius the Eternal »
Tread softly and carry a big gun...I mean, a big knife of course.

Offline junasz

• Opinii: (55)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #6282 dnia: 03-12-2019, 15:11:34 »
Pokłon Ci powitalny.  :) Reckę możesz wrzucić tutaj --> https://forum.knives.pl/index.php/board,16.0.html
Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

Offline Lucius the Eternal

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #6283 dnia: 03-12-2019, 15:16:30 »
Dzieki bardzo, póżnym wieczorkiem jak wrócę z pracy to popełnię :)
Tread softly and carry a big gun...I mean, a big knife of course.

Offline 4MOTION

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #6284 dnia: 04-12-2019, 11:07:54 »
Witamy i zapewniamy, że ''taktyczność'' jest uleczalna, a z wiekiem nawet przechodzi sama ;)

no nie wiem czy z wiekiem. Powitałem już "piątkę z przodu" i nie zanosi się na zmiany (póki co)

Offline jan3000

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #6285 dnia: 04-12-2019, 19:40:29 »
Zaraz po założeniu tutaj konta postanowiłem, że trzeba się przywitać (oczywista sprawa). Dzisiaj, po 5 latach, realizuję to postanowienie :) Witam wszystkich serdecznie. Michał, powiat brzeski.

Offline Polski_Pingwin

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #6286 dnia: 04-12-2019, 22:09:30 »
Witam,
z wątku o małym narzędziowym EDC trafiłem tutaj, kiedyś może na jakiś nóż się załapie...
Z samego środka Podkarpacia.
Pozdrawiam

Dokładniej, bo ja również podkarpackie (Mielec) ?😊