Autor Wątek: Witamy Nowych - przedstaw się i napisz gdzie mieszkasz!  (Przeczytany 317092 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline gutek-chan

• Opinii: (75)
  • Użytkownik knives.pl
  • Dumny posiadacz tytułu MaGazynieRa...
Odp: Witamy Nowych
« Odpowiedź #1040 dnia: 08-02-2009, 20:30:17 »
Tyle czasu już przebywam na tym forum (ostatnio coraz częściej), tyle razy już korzystałem z Waszej pomocy, tyle razy już zakupiłem od Was nożyki, które do tej pory mi służą i zapewne tak będzie jeszcze, jeszcze...
...A nie przywitałem się jak należy. Jestem z okolic Lublina - z Lubartowa końkretnie i jak na razie raczkuję w kwestii noży mimo, że parę flagowych produktów już jest w moim posiadaniu. A cuś czuję, że nie skończy się na tej siódemce... Mam jeszcze dalekosiężne plany i paru ludzi do poznania (oprócz Rumiego - hejka!). A dla pozostałych:

DZIEEEŃ-DOOO-BRYYY!:D
Jesteśmy tym co w swoim życiu powtarzamy. Doskonałość bowiem nie jest jednorazowym aktem, lecz nawykiem - Arystoteles.

Offline Szabas

• Opinii: (107)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Sympathy for knives.
« Odpowiedź #1041 dnia: 08-02-2009, 20:38:10 »
No witaj Gutek-chan, witaj... ;-)
Dylu dylu na winylu...

>El Solo Lobo<

Offline Taipan

• Opinii: (143)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #1042 dnia: 08-02-2009, 20:44:02 »
Witam nowych kolegów  ;).

Offline Ripperov

• Opinii: (10)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #1043 dnia: 08-02-2009, 21:57:11 »
Witam - forum przeglądam "od zawsze" :) czas sie zarejestrować. Miecze, noże, broń w ogóle - to tematy moich zainteresowań

Offline Tytus de ZOO

• Opinii: (32)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #1044 dnia: 11-02-2009, 15:33:01 »
Jestem zarejestrowany od kilku miesięcy, a jako bierny czytelnik forum działam jakoś tak od półtora roku, ale na dobrą sprawę prawie nic nie napisałem, więc - mam nadzieję - jeszcze nie jest za późno, by bez wielkiego uszczerku dla dobrych obyczajów powiedzieć: WITAM.
O sobie - nożami interesuje się od niedawna, właśnie od kilkunastu miesięcy. Przyszło to jakoś nagle. Dostałem w prezencie nóż od kogoś, kto nie wiedział, że mnie nożownictwo nie interesuje. Jak już go miałem, to zacząłem szukać, czytać i przeglądać. I tak się zaczęło. Wcześniej zdarzało mi się myśleć (i mówić), że w ogóle tego hobby nie rozumiem, że broń palna to owszem, że samoloty wojskowe to co innego, że marynarka wojenna to interesujące, ale noże??? Takie to dosłowne, takie pierwotne i złowieszcze ... Szczęśliwie zmądrzałem :))) Niewiele jeszcze mam, jeszcze mniej wiem, ale postaram się.
Aha - wiekowo przynależę do seniorów (po 40), geograficznie do centrum (Mazowsze). Pod względem nożowym należę do jednoosobowej (jak się zorientowałem) grupy osób, które nie dostrzegają niczego fascynującego w designie forsowanym przez Spyderco. 

Offline elrond33

• Opinii: (196)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Deo gratias!
    • Mr Mruk
« Odpowiedź #1045 dnia: 11-02-2009, 15:36:53 »
Pod względem nożowym należę do jednoosobowej (jak się zorientowałem) grupy osób, które nie dostrzegają niczego fascynującego w designie forsowanym przez Spyderco. 
Witaj Tytus_de_Zoo! Na pewno nie jesteś sam w tej grupie - kilka osób (co najmniej) by się tu znalazło ;)
Mr Mruk - chusteczki EDC (póki co) i nie tylko (niebawem).

Offline Tytus de ZOO

• Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #1046 dnia: 11-02-2009, 17:17:34 »
Heh, to dobrze, bo już bałem się, że jestem całkowitym odmieńcem.

Offline Piniolski

• Opinii: (400)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #1047 dnia: 11-02-2009, 21:42:36 »
Pod względem nożowym należę do jednoosobowej (jak się zorientowałem) grupy osób, które nie dostrzegają niczego fascynującego w designie forsowanym przez Spyderco. 

Nic bardziej mylnego. Co prawda najlepsze noże to benchmade ;d ale spyderco też przyciąga nie jednego.
Witaj!
Większość pieniędzy wydałem na noże i alkohol. Resztę po prostu zmarnowałem ;-)

Offline treker65

• Opinii: (0)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #1048 dnia: 12-02-2009, 13:04:00 »
Witam serdecznie wszystkich!Świeży tu jestem to i przedstawić się wypada jak należy:wiekowo zaliczam się do klasy dinozaurów(po 40-stce),miejsce pobytu-Mazury.No i jest jeszcze coś-zapadłem na nożomanię!!Panowie,powiedzcie proszę,że to uleczalne jest!Ale do rzeczy.Dawniej,kiedy nie miałem jeszcze pojęcia bladego o istnieniu knives.pl,zdarzyło mi się popełnić liczne błędy w rodzaju MarkArthur czy Meteor.Na własnych palcach owe błędy poznawszy ,zmierzyłem się z vickami(owszem,owszem,nie powiem...).Aż razu pewnego za namową znajomego zalogowałem się na w/w knives.pl.I jaki tego efekt?Od samego przeglądania wątków i postów przybyło mi w szufladzie 11 nowych noży!Zaczęło się od Pocket Bushmana,poprzez Cara Cara i Vaquero do SOG FLASH I i II a przymierzam się już do Rant Bowie.Dosłownie przed 30-stoma minutami zamówiłem nowego Cold Steela!I tu powraca moje pytanie:czy to jest w ogóle uleczalne czy już przepadłem z kretesem?!

Offline kangoo

• ~sługa psa swego~
  • Opinii: (84)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Venit summa dies et ineluctabile fatum
« Odpowiedź #1049 dnia: 12-02-2009, 13:07:17 »
Witamy ,nieuleczalne,miłego forumowania .

Offline supertramp

• Opinii: (11)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
  • <---------<<<
« Odpowiedź #1050 dnia: 12-02-2009, 13:08:51 »
Możliwe, że można leczyć.. Pytanie tylko: PO CO?? :) Pzdr
"If you feel I disrespected you, good, I meant to"

Offline treker65

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #1051 dnia: 12-02-2009, 13:29:05 »
Patrząc na rosnącą kolekcję noży,dochodzę do jedynie słusznego wniosku:nie warto tego leczyć!Oczekuję,panowie że utwierdzicie mnie w tym przekonaniu.Sama przyjemność dotknięcia lśniącej klingi,podziwianie kształtów głowni,a rytuał ostrzenia?!Eeech,bez dwóch zdań!Odpowiada mi ta choroba.A na dodatek wcale nie musi to być choroba wieku dziecięcego-co znakomicie ilustruje mój przypadek.Tak więc wznoszę hasło-łączmy się w tej chorobie,przyjaciele!

Offline adonay

• CZARNA LISTA
  • *
  • Sasha Rose
« Odpowiedź #1052 dnia: 13-02-2009, 00:23:20 »
treker dobrze gada - polać mu :D - witaj Krzysztof :D
Nie lubię noży...zwłaszcza Seben..........ZMIENIŁEM ZDANIE, SEBENZA JEST COOL!!!...ale i tak sprzedałem...

Offline treker65

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #1053 dnia: 13-02-2009, 12:35:01 »
witaj,o Panie!Z tego wszystkiego zapomniałem zapytać jak ci się podobał SOG Flash I nad którym się wczoraj znęcaliśmy?

Offline l.d.50

• Opinii: (4)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #1054 dnia: 13-02-2009, 23:59:02 »
Witam-szpieguję Was od jakiegoś czasu-w sumie dość przypadkowo trafiłem tu z forum zegarkowego poprzez temat NÓŻ i niestety załapałem  kolejnego wirusa(masakra-audio hi-fi,zegarki i kosy)-przyjmiecie mnie pod swoje ostre skrzydła?
l.d.50-Mirek-Elbląg

Offline Szabas

• Opinii: (107)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Sympathy for knives.
« Odpowiedź #1055 dnia: 14-02-2009, 00:02:40 »
przyjmiecie mnie pod swoje ostre skrzydła?

MOWA! :D
Wskakuj śmiało. ;)
Dylu dylu na winylu...

>El Solo Lobo<

Offline l.d.50

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #1056 dnia: 14-02-2009, 00:06:31 »
Dzięki !!!! Na razie to nie mam za dużo do powiedzenia-raczej do czytania-ale to czysta przyjemność!!!

Offline brombek

• Opinii: (44)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #1057 dnia: 14-02-2009, 00:18:01 »
Czytaj na zdrowie, może palce ocalisz  :D

Witamy w naszym gronie.
Im jestem starszy, tym bardziej nie lubię świąt.

Offline treker65

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #1058 dnia: 14-02-2009, 15:22:30 »
Witam krajana z Elbląga! Toż ja takoż z owego miasta.

Offline l.d.50

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #1059 dnia: 14-02-2009, 15:46:04 »
Diękuję-dziękuję-mało w Polandzie jest miast na E-trzeba się jakoś trzymać :shades: :shades: :shades: