Reklama

Witamy Nowych - przedstaw się i napisz gdzie mieszkasz!

Zaczęty przez peterskin, 28-09-2005, 17:33:55

kejwot

Witam i serdecznie pozdrawiam użytkowników forum.  :D


androfag

Wszystkim paniom serdeczne życzenia z okazji dnia kobiet!  :D  :D  :D  :-*


Owczar

Witam wszystkich pasjonatów serdecznie :P


Ostap

Pasjonaci witają również!  :grin:


sloth

Dosyc dłuższy czas jestem zarejestrowany, jednakże do tej pory uczestniczyłem pasywnie. Teraz dopiero zaczynam się odzywac.   


Turlaj

   i ja witam serdecznie, na łono forum sprowadziły mnie dwudziestoletnie bezowocne poszukiwania idealnego noża myśliwskiego (rzeczony wątek czytałem). Mam nadzieję że w ciągu następnych dwudziestu lat poszukiwań uda mi się znaleźć ów   i d e a ł .
pozdrawiam - Turlaj


androfag

Obawiam się, że jeszcze  dwadzieścia lat to mało, ale witaj  :D


Remington

Witam wszystkich, w końcu się zalogowałem.
Zawodowo zajmuję się konserwacją zabytkowych militariów, a że sporo robię w metaloplastyce, głównie zaglądam do działu knivemaking.
W wolnych chwilach eksperymentuję z dawnymi technikami obróbki i zdobienia metalu.


killrathi

Cytat: Remington w 18-03-2010, 13:56:39

Witam wszystkich, w końcu się zalogowałem.
Zawodowo zajmuję się konserwacją zabytkowych militariów, a że sporo robię w metaloplastyce, głównie zaglądam do działu knivemaking.
W wolnych chwilach eksperymentuję z dawnymi technikami obróbki i zdobienia metalu.

witaj.
Zatem biegnij robić zdjęcia prac i pochwal się - chętnie się czegoś nauczę ze zdobienia metali :)

kontankt wyłącznie e-mail: [email protected]

na chwile

Cytat: Turlaj w 14-03-2010, 11:57:38

i ja witam serdecznie, na łono forum sprowadziły mnie dwudziestoletnie bezowocne poszukiwania idealnego noża myśliwskiego (rzeczony wątek czytałem). Mam nadzieję że w ciągu następnych dwudziestu lat poszukiwań uda mi się znaleźć ów   i d e a ł .
pozdrawiam - Turlaj

Witam :)
mialo byc na chwile, ale nie zostane chyba dluzej ;)

urko

Nowy wita Starych  ;). Palma nożowa uruchomiła się niespodziewanie w ubiegłą sobotę. Od tego czasu czytam forum, z niechęcią chadzając do pracy, czy też uczestnicząc w życiu rodzinnym. Efektem tegoż jest już folderek Ontario RAT. Nie wiem po co mi on  :? ale fajny bardzo!


androfag

Cytat: urko w 18-03-2010, 16:13:59

Nie wiem po co mi on  :? ale fajny bardzo!

Nie tylko Ty, znam takich którzy gdyby przypasali wszystkie swoje noże trzeba by ich wozić wózkiem widłowym,  ;> ale są zadowoleni  :D

Więc zgodnie z tradycją witam  8D


zbikq

Witam wszystkich...
Długo zaglądam długo czytam i w końcu przyszedł czas się zarejestrować. Nożami interesuję się od dawna a może odziedziczyłem to we krwi po wujku który kolekcjonuje broń białą... :)
Bawię się trochę naprawą okładzin i rączek w nożach, naprawą  ostrzy w nożach znajomych i powoli zaczynam rzeźbić coś swojego:)
Po kieszeniach szwędają mi się :) victorinox nomad black x2 :) opinel 12 inox, kudu, benchmade pika bm 10400, ka-bar 1447  classic hunter, fiskars uniwersalny + parę jakiś starych scyzoryków gerlacha :)


banax

Witka.
To musisz mieć duże kieszenie  :D.


androfag

Albo dużo kieszeni, a to co rzeźbisz chętnie zobaczymy  :D ,witaj  8D


zbikq

Duże i dużo ale ciągle chce się więcej :) A jak tylko znajdę czas na porobienie zdjęć to wstawię odpowiedni temat z moimi wypocinami :)
Pozdrawiam


Ozmaar

Witam wszystkich miłośników noży.
Również ja po dłuższym okresie anonimowego przeglądania forum postanowiłem się ujawnić. Mieszkam w okolicach Bydgoszczy. Noże, które mnie interesują to raczej "woły robocze" i nie przewiduję kupna noża tylko do "mania"  ;). Posiadam na razie bardzo skromne aktywa: folderek "no name" (wyglądający jak kopia Master Cutlery Ultimate Combat Folder) , CRKT Drifter G-10 i w drodze Lansky Turnbox Deluxe Crock . W planach jakiś średni fixed lub mocny folderek w rozsądnej (ok. 200 pln) cenie.


PrzemoBK

Cytat: Ozmaar w 21-03-2010, 19:54:57

Witam wszystkich miłośników noży.
Również ja po dłuższym okresie anonimowego przeglądania forum postanowiłem się ujawnić. Mieszkam w okolicach Bydgoszczy. Noże, które mnie interesują to raczej "woły robocze" i nie przewiduję kupna noża tylko do "mania"  ;). Posiadam na razie bardzo skromne aktywa: folderek "no name" (wyglądający jak kopia Master Cutlery Ultimate Combat Folder) , CRKT Drifter G-10 i w drodze Lansky Turnbox Deluxe Crock . W planach jakiś średni fixed lub mocny folderek w rozsądnej (ok. 200 pln) cenie.

Witaj, zajrzyj do działu Kujawsko-pomorskiego.


hrepas

Witam  wszystkich serdecznie!
Forum czytuję od prawie dwóch lat i postanowiłem się w końcu przywitać (myślę że lepiej późno niż wcale) ;)


Abd

Cytat: prc78 w 25-03-2010, 15:51:36

Forum czytuję od prawie dwóch lat i postanowiłem się w końcu przywitać (myślę że lepiej późno niż wcale) ;)

Witam. :)

To teraz jeszcze powiedz, jak wymawiać Twój okropny nick... pyrycysiedemdziesiątosiem. :P