Reklama

Witamy Nowych - przedstaw się i napisz gdzie mieszkasz!

Zaczęty przez peterskin, 28-09-2005, 17:33:55

red_hose

Witam wszystkich serdecznie


gdi

Siemandero Nowi :)

ps.
Strzeżcie się Sranrenmu  :alien:


Regisek

Witam Wszystkich!
Czytam forum już od około tygodnia i bardzo przypadło mi do gustu. Trafiłem tu bo...poszukuję noża dla siebie. Dzięki informacjom, które tu przeczytałem, zdobyłem sporo wiedzy o nożach, a także wiem już mniej więcej jakiego noża (lub noży) dla siebie potrzebuję  :shades:


Patusia

No to gratulacje  :D


na chwile

Witamy nowych i Patusię znowu :)

mialo byc na chwile, ale nie zostane chyba dluzej ;)

blachon

to i ja powiem "witam" . tyle miesięcy przeglądam forum, to chyba wypada w końcu się ujawnić :)
aczkolwiek (w pewnym stopniu) przez Was mój budżet cierpi straszliwie  ;P

"Nie wiem jak się panu odwdzięczyć..." - "Wie pani."

Kagemusha

Witaj witaj, skacz na głęboką wodę i melduj się w piątek w Babooshce na ulicy Kruczej  :]

slice of life
Obecne EDC: MT Scarab, Camillus CQB1, LM Surge, Olight i3 EOS, Victorinox Compact

blachon

Cytat: Kagemusha w 27-09-2010, 22:22:44

Witaj witaj, skacz na głęboką wodę i melduj się w piątek w Babooshce na ulicy Kruczej  :]

dzięki za zaproszenie. nie mogę nic obiecać, ale może... jak kobita puści  ;P

"Nie wiem jak się panu odwdzięczyć..." - "Wie pani."

Kagemusha

Kobitę pod pachę i zabrać ze sobą  ;P
Mię moja z jaskini wypuszcza na takie okazje, więc bez wykrętów.
Powiedz, w ramach argumentacji, że to pozwoli złagodzić objawy choroby poprzez obcowanie w atmosferze wysyconej stalą, coś jak jaskinie solne i świerze górskie powietrze  ;)

slice of life
Obecne EDC: MT Scarab, Camillus CQB1, LM Surge, Olight i3 EOS, Victorinox Compact

arius

Witam Szanowne Grono !!!
Poczytałem troszkę forum i bardzo mi się tutaj spodobało . Pozostanę chyba troszkę dłużej .
Pozdrawiam wszystkich.

zdrówko

katz

Cześć, to nie pozostaje Ci nic innego jak zameldować się tutaj http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,58286.100.html

Skóry różne: http://katzs-leathers.tumblr.com
Sprzedam

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia.

Zuza

hej! witam Koleżanki i Kolegów. chyba w tym miejscu powinnam zacząć przygodę z tym vortalem :)

czytuję Forum od roku, ale zarejestrowałam się dopiero 4 dni temu. i nie ukrywam, że namówił mnie do tego kroku ktoś z Was :shy: co zresztą bardzo mnie cieszy, bo fajnie się tu czuję. lubię aktywny tryb życia, do nożyków czuję sympatię odkąd sięgam pamięcią. od 3 lat mojej torebki nie opuszcza Benchmade mini Pika 1, którą wielbię bo wiele ze mną przeszła i dzielnie służy do dziś :grin: na razie mam tylko kilka małych nożyków, ale to może ulec zmianie ;>

teraz cichutko usiądę sobie z boku i będę czytać, uczyć się, oglądać Wasze piękne zdjęcia :grin: i nowe zabaweczki :grin:
pozdrawiam serdecznie!

Z.


rodia77

Witamy czerwone pantofelki! ;)

"I don't have pet peeves, I have major psychotic fuckin' hatreds". GC
Aktualnie na stanie: KLIK

Zuza

Cytat: rodia77 w 30-09-2010, 19:03:10

Witamy czerwone pantofelki! ;)

ahhh, no mam też drugie hobby! ;)
:-*

Z.


Zaleś

#1894
Cytat: Zuza w 30-09-2010, 21:27:56

ahhh, no mam też drugie hobby! ;)
:-*
Z.

A która kobieta go nie ma ;P  (kolekcjonowania butów i bucików przeróżnych kształtów i maści).


SzK

Cześć wszystkim. Ta stronka jest 8D


Patusia

Widzę że nasza płeć piękniejsza jest coraz bardziej zwiększa  :D


Patusia

Widzę że nasza płeć piękniejsza się coraz bardziej zwiększa  :D


p_smok

Grzeczność wymaga się przywitać to się witam :D! bardzo fajne forum. Stanowi wyjątkowo silny czynnik chorobotwórczy. :P już widzę, że nadszarpnie nieźle mój budżet leczenie się zimną stalą.  8D Oby tak dalej!! :slini:


Patusia

Cytat: p_smok w 03-10-2010, 18:36:12

Grzeczność wymaga się przywitać to się witam :D! bardzo fajne forum. Stanowi wyjątkowo silny czynnik chorobotwórczy. :P już widzę, że nadszarpnie nieźle mój budżet leczenie się zimną stalą.  8D Oby tak dalej!! :slini:

Tylko pogratulować  :D