Reklama

Witamy Nowych - przedstaw się i napisz gdzie mieszkasz!

Zaczęty przez peterskin, 28-09-2005, 17:33:55

djarab

Witam! Mam na imię Adam i pochodzę z małego miasteczka w województwie śląskim (wybaczcie jak zdaży mi się coś nieumyślnie gwarą napisać)
Trafiłem tutaj dzięki mojemu znajomemu, który mi Was polecił i jestem mu za to bardzo wdzięczny, ponieważ dowiedziałem się już dużo ciekawych rzeczy czytając forum. Chciałbym zaopatrzyć się w jakiś fajny automat do noszenia na codzień. Mam nadzieję, że pomożecie mi coś wybrać, bo kompletny laik jestem.
Pozdrawiam ;)

Hanys Przodowy

Seba

Witam wszystkich. :)

Trafiłem tu szukając (nie będzie to zaskoczeniem) noża. :P Wiadomo, że łatwą sztuką to nie jest, ale poszperałem, poczytałem i znalazłem wszystkie potrzebne mi informacje. :D

Ale jak już znalazłem odpowiedzi na nurtujące mnie pytania to postanowiłem się zarejestrować, bo przecież nóż trzeba ostrzyć, później kupić kolejny, później kolejny i z czasem może zmienić nóż na kolejny. :D A gdzie znajdę potrzebne mi informacje jak nie tu. :P

To jeszcze tak ładnie na koniec... Seba z Olsztyna, witam wszystkich. :P

"...every man dies,
not every man really lives..."

gadzeciarz

Cześć ziomal  :D jak by to powiedzieć-Witaj w klubie  :rotfl:   i tak to się zaczęło ......

"wiec żyj na huśtawce życia,żyj!!! Bo tylko raz dany nam czas"

pawwil

Witam wszystkich!!

Paweł z Bytomia się kłania:)
Z zawodu chłop z przemysłu z wyuczenia chemik  :alien:

Trafiłem tu przez przypadek bo chciałem sobie porządnie kuchenniaki naostrzyć i po wygooglowaniu jakoś was znalazłem.

Ps.
Kilka dni później (o zgrozo dla budżetu domowego) jestem szcześliwym posiadaczem różnych diamentów,
past polerskich, skóry a prawie w drodze zestawiku Lanskiego  :D - no i kilku szram na przedramionach

PPS.
Dodatkowo na poczcie czeka do odbioru Kershaw Lahar od jednego użytkownika z forum  :P - teraz to już nie wiem pod co w budżecie domowym to podepne??

Może: Narzędzia mniej lub bardziej użytkowe :))

Pozdrawiam


Seba

Cytat: gadzeciarz w 04-04-2011, 20:50:27

Cześć ziomal  :D jak by to powiedzieć-Witaj w klubie  :rotfl:   i tak to się zaczęło ......

Witam, witam. :D
"...every man dies,
not every man really lives..."

Walis

Również się przywitam.
Od kiedy pamiętam, miałem ciągotki do ostrych narzędzi, od kiedy mogę, zbieram co potężniejsze noże i maczety. Wszystkie w ciągłym użytkowaniu, mam blisko duży las   :D
Znalazłem Was szukając miejsca, w którym mógłbym kupić dobrą stal w dobrej cenie od kogoś konkretnego, trafiłem do Damastu, gdzie był link do Was. Teraz jestem w niebie, tylko białogłowa suszy mi moją głowę, cokolwiek bezwłosą, że moja pasja zaczyna się przeradzać w maniactwo  :slini:

Teraz nastał czas zagłębienia się w treści tu przedstawione  8D

Only when we are no longer afraid, do we begin to live...

kapsello

Witam, Kacper, Wrocław/Lublin.
Dość długo już przeglądam forum, czytam, zdobywam informację i coś czuję, że zostanę z wami na długo, więc wypadałoby się przedstawić. Kilka noży upatrzonych jest, jak peniążki pozwolą to ugoszczę je jak najlepiej będę umiał :).

Pozdrawiam :)


forester

Cześć wszystkim Nowym :D

Pozdrawiam, Kamil.

sebu

#2188

Wiec i ja sie przedstawie. na imie mam Sebastian mieszkam w chmielniku koło kielc więc scyzoryki nosiłem od  dziecka :). na forum wpadłem poszukując noza i zaczernąc opini , i widze ze juz tu zostanę


Niewysoki

Pora i na mnie.
Witam wszystkich starych i nowych i już się przedstawiam.
Na imię mam Wojtek. Zarejestrowałem się na forum już jakiś czas temu i zdążyłem tu parę noży kupić.
Noże ciągnęły mnie ZAWSZE. Parę miesięcy temu coś we mnie pękło i postanowiłem pofolgować sobie nieco i na tym polu.
W końcu noże są piękne i warto kilka mieć. Parę zakupów było bez sensu, parę z sensem (np. Spyderco Sage - na codzień). Ale nie żałuję. Na szczęście Bóg obdarzył mnie normalnymi synami i jak mi coś nie pasuje, to może im się spodoba. W tej chwili najbardziej ciągną mnie customy.
Poza nożami kręci mnie jeszcze parę zabawek dla chłopców i może spotkamy się na jakimś zlocie amerykańskich samochodów (Dodge Monaco 500, 1969), gdzieś na motocyklowej trasie (Sachs Roadster 800), lub postrzelamy z wiatrówki (BSA RT 10). A może i zapolować się uda w przyszłym roku?
Póki co, włączam się do forumowego życia.

Spyderco Sage

pawlos

Witam wszystkich.
Mam na imię Paweł, na to jakże zacne forum trafiłem po parę informacji na wiadomy temat  ;)
Myślę, że zostanę już tutaj na dłużej.

Pozdrawiam

Strangelove

Witam i pozdrawiam wszystkich!


na chwile

Cytat: Niewysoki w 12-04-2011, 20:57:03

A może i zapolować się uda w przyszłym roku?

Witamy, witamy :) Czyżby na stażu? ;)
mialo byc na chwile, ale nie zostane chyba dluzej ;)

kajetsan

#2193

Witm wszystkich.
To nie mój pierwszy post ale niekulturalny ja nie zauważył tego działu  :rotfl:.
Na wybrane noże mam tylko jedno określenie mianowicie  :slini: , więc chyba zostanę na dłużej.
Jeden z młodszych na forum  :shades:
POZDRAWIAM
Kajetan

"Palestyna płonie dla królowej Abigail"
http://www.sieni.us/?id=26

Niewysoki

Cytat: na chwile w 15-04-2011, 17:15:49

Witamy, witamy :) Czyżby na stażu? ;)

Tak na stażu. Ale daję radę. :-)

Spyderco Sage

SLE

Witam wszystkich

Pytanie do doswiadczonych kolegow
planuje zakup noza do lasu prosze o rady
najbardziej w oku mi siedzi ka-bar 1235 jak na moja kieszen maksymalny zakup
czy ktos tego probowal jak sie sprawdza ?


kajetsan

"Palestyna płonie dla królowej Abigail"
http://www.sieni.us/?id=26

Distephano

Witam!

Chcę dowiedzieć się więcej, więc zarejestrowalem się tutaj.
Jestem starym "budowiczem" znam tu trochę osób, które z budo przeniosły się na knives.pl (lub udzielają się i tam i tu).

Mam CRKT Crawford/Kasper folder oraz CRKT Polkowski/Kasper.

W najbliższym czasie kupuję Cold Steel SRK i chcę poczytać tutaj trochę o różnicach pomiędzy stalą AUS 8 i Carbon V (nowe SRK są z AUS8 ale można dostać z drugiej ręki i takie z CV).

Pozdrawiam wszystkich

Kiedy słońce zachodzi - budzą się złe moce...
A kiedy wschodzi - to... się nie budzą... ^^

emzecik

Witam
Trafiłem do Was jakiś czas temu poszukując informacji o multitoolach,
Teraz znów przeglądam forum, w końcu się zarejestrowałem  :)
Czas na kolejnego Leathermana...


VenusPL74

Dzień dobry

Jestem żoną jednego z "nożowników", mam nadzieję, że czegoś się dowiem o świecie nożowym choćby po to, aby robić mu lepsze prezenty. :)