Autor Wątek: Witamy Nowych - przedstaw się i napisz gdzie mieszkasz!  (Przeczytany 333331 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline sztajmes

• Opinii: (0)
  • Mieszkaniec knives.pl
Odp: Witamy Nowych
« Odpowiedź #2300 dnia: 09-07-2011, 23:42:51 »
Witajcie wszyscy nowi i ci juz troche starsi ;)

sztajmes
Coraz czesciej sie zastanawiam, kto pilnuje tych ktorzy pilnuja ?
Nic sie nie martw, jutro bedzie gorzej.

Offline Jeżyn

• Opinii: (6)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #2301 dnia: 10-07-2011, 16:50:34 »
Witam
Zbyt późno zauważyłem ten temat, bo zdążyłem już napisać jeden post i wtrąciłem się do pewnego tematu, może i niezbyt mądrze.Więc może opowiem jak doszło u mnie do fascynacji nożami.Jakieś tam noże ze stali "stainless" miałem.Za młodu, to nawet przez kilka lat zawsze nosiłem w kieszeni składaka z blokadą, którego otwierałem ze szczękiem, palcami i ruchem nadgarstka.Potem nóż się rozwalił (rzucanie po pijaku), a mi trochę przeszło.O markowych nożach trochę wiedziałem, bo czytuję miesięczniki o broni, a tam artykuły o nożach czasami się pojawiają.Na to forum też czasami zaglądałem, głównie gdy ktoś dał odnośniki z forum wiatrówkowego.Kilka miesięcy temu, podczas pobytu w Lublinie, zaszedłem do sklepu z wiatrówkami.Pogadałem trochę o wiatrówkach ze sprzedawcą i kilkoma klientami którzy tylko dali się zagadać.Potem zauważyłem w gablotce CRKT m-21 o którym czytałem i zawsze na obrazku bardzo mi się podobał.Poprosiłem więc sprzedawcę o możliwość obejrzenia.No i wtedy się zaczęło.Sprzedawcy tylko oczy błysnęły, wyciągnął wszystkie em-ki, zaczął je pokazywać i opowiadać o nich.Niestety em-ka źle mi leżała w ręku.No to zaczął pokazywać inne noże, których nazw nie byłem w stanie zapamiętać.Odniosłem wrażenie, że niektóre przynoszone z zaplecza, to były Jego prywatne.Nigdy tylu noży nie obmacałem co wtedy.Ostatecznie do ręki przylepił mi się Tenacious, wprost nie mogłem go odłożyć.Nadludzkim wysiłkiem(mam jednak silną wolę) udało mi się go wtedy nie kupić, ale po następnym pobycie w Lublinie wylądował jednak w mojej kieszeni.Jak dotąd nie spotkałem noża, który by mi bardziej pasował, choć stal ma chińską.Kupiłem też później kilka Sanrenmu(częściowo na prezenty) i uważam że choć to nie Spyderco, to są tanie i fajne.A markowe noże to pewnie jeszcze sobie jakieś kupię.
Pozdrawiam
kolegę jack szczególnie

Offline LUCYFER

• Opinii: (94)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • KREW ZA KREW
« Odpowiedź #2302 dnia: 10-07-2011, 17:22:32 »
Witamy, tak też czułem że w Jackowe progi trafiłeś... :D
Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

Offline kuma

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #2303 dnia: 10-07-2011, 21:12:20 »
Emm dzieńdobry je sem Michał ze Świnoujścia (znany również jako kwaśny) a interesuje się...nieee to brzmi jak czyjś profil na portalu randkowym albo ero-chacie... wiec na temat...nieszczęśliwy posiadacz podróbki stridera od meteora ze wspanialej stali stainless która została pokonana przez trzcinę :rotfl: witam i oddaje się pod wasza opiekę... nożową mam na myśli...nożami zacząłem się interesować kiedy zostałem harcerzem...nie miał mi kto doradzać...cóż znam może 2 osoby które wiedzą co znaczy plain edge... cóż używałem więc plastelinowego noża przez rok i uznałem ze mam dość...wtedy znalazłem to forum... ohayo gozaimasu...  :D :D :D
nie ma to jak schaboszczak z ryżem, sosem meksykańskim i gyrosem...

Offline Rapsodia

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #2304 dnia: 11-07-2011, 11:25:40 »
Ja się witam też:) Nie wiedziałam, że jest takie forum ale znam jednego takiego ktosia od Was i mi powiedział:D a ja mam 3 noże do rzucania i 1 składany CRKT z czarnym ostrzem:) Mój ulubiony, który zawsze ze mną jest:)
A co o mnie- nazywam się Agnieszka, mam 25 lat i od 2 tygodni męża, który za to zbiera i interesuje się bronią palną i militariami:) Mam nadzieję, że sobie wyczaję tutaj jakieś fajne noże :)))

Offline kuma

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #2305 dnia: 11-07-2011, 16:01:06 »
niezła rodzinka...synek pirotechnik i karate córka..i macie full wypas...chociaż desperado już możecie urządzić :) ;P
nie ma to jak schaboszczak z ryżem, sosem meksykańskim i gyrosem...

Offline oljan

• Opinii: (1)
  • Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #2306 dnia: 13-07-2011, 00:51:07 »
Witam wszystkich!
Jestem posiadaczem Victorinoxa od jakis 8 lat. Teraz szukam jakiegoś zwykłego noża, nie multitoola i tak trafiłem na to forum.

Offline sqchy

• Opinii: (242)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #2307 dnia: 20-07-2011, 13:13:49 »
Witam,
Jestem nożomaniakiem i śledzę już forum od jakiegoś czasu, a niedawno postanowiłem się również zalogować by zaczerpnąć informacji o najróżniejszych nożach u specjalistów! :D
Built like a tank!
ZT Fan

Offline bestsiwy

• Zakon Świętej Victorii i Świętego Griptiliana
  • Opinii: (116)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #2308 dnia: 20-07-2011, 15:20:50 »
witamy witamy
Witam,
Jestem nożomaniakiem i śledzę już forum od jakiegoś czasu, a niedawno postanowiłem się również zalogować by zaczerpnąć informacji o najróżniejszych nożach u specjalistów! :D

chociaz jeden czyta a nie spamuje  :D niewielu tak poczciwych ludzi jest...

Offline arasinski

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #2309 dnia: 20-07-2011, 20:27:05 »
Witam wszystkich
początkujący nożocholik ze mnie, chorobą zaraził mnie Jack jakieś dwa lata temu :) (zaczęło się od CRKT M21-04 niestety zgubione, później RAT1, teraz Spyderco Native). Mieszkam w Świdniku, pracuję w Lublinie.
Chwilowo nie będę się wypowiadał więcej - poczytam spokojnie forum
Worker bees can leave.
Even drones can fly away.
The Queen is their slave

Offline Darek1399

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #2310 dnia: 20-07-2011, 21:58:16 »
Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników! Choć jestem tu nowy to nożami zajmuję/interesuję się od dość dawna. (Gdzieś tak będzie od podstawówki).

Offline Wyca

• Opinii: (35)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Omerta
« Odpowiedź #2311 dnia: 20-07-2011, 22:23:10 »
Witam i pozdrawiam wszystkich użytkowników! Choć jestem tu nowy to nożami zajmuję/interesuję się od dość dawna. (Gdzieś tak będzie od podstawówki).
Witam. Jeszcze jeden kolega z Opolszczyzny. Rośniemy w siłę ;-)

Offline klansman

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #2312 dnia: 20-07-2011, 23:15:14 »
Witam z Łodzi:)
Szukam jakiegoś multitoola i tak tu trafiłem. Poza tym jestem posiadaczem Polskiego Nóż Wieloczynnościowego wz. 1969 w dobrym stanie, którego niebawem zamierzam odsprzedać w dobre ręce. Jestem jego posiadaczem od kilkunastu lat, służy mi wiernie nie jako eksponat na półce,ale jako wielo zadaniowe narzędzie survivalowo-campingowe. Na dniach zrobię zdjęcia i umieszczę na allegro lub jeśli ktoś będzie zainteresowany to proszę o kontakt na pw.
pozdro all
« Ostatnia zmiana: 20-07-2011, 23:23:33 wysłana przez klansman »

Offline Kagemusha

• Szef działu
  • Opinii: (132)
  • *
  • tak, ten maniak od Gamer'ów to ja ;)
« Odpowiedź #2313 dnia: 20-07-2011, 23:34:28 »
Witaj i nie sprzedawaj na alle, tylko na forumowym bazarku  ;>
Większe prawdopodobieństwo, że trafi do dobrego domu i opłat za wystawienie nie poniesiesz  ;)
(to była - reklama  ;P )
slice of life
Obecne EDC: MT Scarab, Camillus CQB1, LM Surge, Olight i3 EOS, Victorinox Compact

Offline klansman

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #2314 dnia: 20-07-2011, 23:52:09 »
Na bazarek go wstawię za jakiś czas... póki co brakuje mi 18 postów do odblokowania bazarku:) hahah
Szczerze mówiąc jak dla mnie wz. 1969 jest za ciężki.
Na wycieczki do lasu zabieram moj ulubiony nóż polski szturmowy wz. 1955

Offline na chwile

• Opinii: (168)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #2315 dnia: 20-07-2011, 23:55:13 »
Na bazarek go wstawię za jakiś czas... póki co brakuje mi 18 postów do odblokowania bazarku:)

To poproś kogoś, żeby wystawił w Twoim imieniu
mialo byc na chwile, ale nie zostane chyba dluzej ;)

Offline amanw

• Świeża krew
  • *
« Odpowiedź #2316 dnia: 21-07-2011, 08:48:52 »
Witam wszystkich użytkowników, na forum siedziałem dość długo jako gość, aczkolwiek postanowiłem się zarejestrować.
Nożami interesuje się jakieś 3 lata, niestety moje początki to bazarówki itp, ale forum otwiera oczy  :D.
Pozdrawiam Amanw

Offline rusty

• Opinii: (1)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #2317 dnia: 21-07-2011, 13:50:39 »
(...) zauważyłem w gablotce CRKT m-21 (...)
(...) do ręki przylepił mi się Tenacious (...)

Kłaniam się; +1 za dobry ton, smak, gust... ;)

Witajcie wszyscy i łapcie bakcyla  :-*  ;P

Offline similas

• Struś Polarny
  • Opinii: (2)
  • Użytkownik knives.pl
  • **
  • Auć...
« Odpowiedź #2318 dnia: 22-07-2011, 10:07:30 »
Witam! Śledzę forum od kilku miesięcy, zdążyłem już obdarować kilka osób w rodzinie pikutkami i pociąć się gruntownie po przeczytaniu porad dotyczących ostrzenia. W kieszeni łazi ze mną Opinel no 10 z węglówki, a przy pasku Victorinox Handyman. A poruszam się głównie po północnej części Krakowa :)

Terrorysta – mieszkaniec kraju bogatego w surowce naturalne.

Offline jack

• STARŻA
  • Opinii: (96)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • GREENCAMO
« Odpowiedź #2319 dnia: 22-07-2011, 10:14:07 »
Witam wszystkich
początkujący nożocholik ze mnie, chorobą zaraził mnie Jack jakieś dwa lata temu :) (zaczęło się od CRKT M21-04 niestety zgubione, później RAT1, teraz Spyderco Native). Mieszkam w Świdniku, pracuję w Lublinie.
Chwilowo nie będę się wypowiadał więcej - poczytam spokojnie forum

Witamy na forum, Aras  :D
Koniecznie się dopisz:
http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,90581.0.html     

Trza być twardym landsknechtem a nie miętką ninją