Reklama

Ciekawostka: anty-AXIS w RAM

Zaczęty przez mathu, 24-05-2008, 21:58:17

mathu

Popatrzcie sami:

[youtube=425,350]uJQggZu7ni8[/youtube]


Gurgul99

Bardzo solidnie wygląda, trzeba przyznać. Pod okładzinami więc częściowo odpada problem z zanieczyszczeniami.

Odwaga to strach przetrzymywany o jedną chwilę dłużej
Chrystus nadchodzi - udawaj że jesteś zajęty...

Ripper

Solidnie a owszem, ale mam ci ja wrazenie ze to ustrójstwo do pociągania w kiepskim miejscu trochę jest.

Free men own guns. Slaves don't.
Ponad 1/3 życia w tym grajdołku :}

gromand0s

Kolejny dowód na to że axis rula  :D
Żadna jego pochodna mu nie dorówna. bo jak zcałkujemy axisa to wyjdzie nam axis  ;P

CytatThat guy does not want to cease fire. Get some!

mathu

Cytat: Ripper w 24-05-2008, 22:16:19

Solidnie a owszem, ale mam ci ja wrazenie ze to ustrójstwo do pociągania w kiepskim miejscu trochę jest.

Mylysz się, on tam jest w konkretnym celu :)

[youtube=425,350]mduE9V78hXM[/youtube]


qkiel

w rekatach jest jeszcze nizej i nie ma jakiegos wiekszego problemu takze tym bym sie nie przejmowal
fajne jest to, ze do blokady mozna sie dostac bez rozkrecania osi noza - mniej skrecania/dopasowywania
minus - piach i woda dostana sie do blokady od "wnetrza" foldera i za chinskiego boga sie tego nie wymyje pod kranem :/

"A mądrość zawsze oznacza brak pewności czegokolwiek. Poza tym może, że niczego się nie wie." Jacek Sobota "Głos Boga" str. 132
Wiedza jest jak spirytus, tylko tęgiej głowie sluży.
Czas to Szczescie.

obol

swietne rozwiazanie. Trzeba obadac organoleptycznie. Mechanizm lata na jakis prowadnicach czy po prostu we wglebieniu ?

oto ja, czyli brzydki, zły i szczery...

http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,57901.msg149059.html#msg149059 - moj skladzik
34 PCK od 20 naszych Makerow :D

Ripper

Mam wizję jak przy mocnym nacisku, reka zmienia pozycje odrobine, ktoryś z opuszków palców przesuwa sie do tyłu pociągając dzwignię blokady ze sobą, a ostrze robić takie CIAP!...

Free men own guns. Slaves don't.
Ponad 1/3 życia w tym grajdołku :}