Reklama

Extrema Ratio Reventon Lamborghini

Zaczęty przez PapaPablo, 18-08-2008, 14:07:59

PapaPablo

G10 i sruby kupie

Esthan


gromand0s

A narzekali że kołek w Rifcie jest daleko  :D
Ja tam nie widzę w tym ER podobieństwa do tych samochodów, jakiś taki.... no brzydki jest, paskudny  :rolleyes:

CytatThat guy does not want to cease fire. Get some!

przeszczep


kangoo

było ;)  Tak czy tak profanacja Shrapcia .

Edzia / nie kliknąłem linka :D t r a g e g i a    (nie było )

aksamitny

Super!
Dawno nie widziałem ciekawszej nowości,gdzieś od czasu Umnumzana (czy jakoś tak)  :D

Bazyl

Hakas

Nie wiem co co projektanci w ER biorą ale musi mieć to kopa. Ponieważ coraz bardziej odjazdowe projekty robią.
Jedno dobre, że mimo wprowadzania nowych projektów nie wycofują się ze starych tak jak to czynią niektóre inne firmy nożowe choć by BM.
A nóż jest brzydki jak moja teściowa :-)
Hakas

Wędruję poprzez świat polując, walcząc
i uzdrawiając

Przeklęty, kto miecz swój trzyma z dala od krwi - Bellicosa anima
Damnatus, qui gladio suo ab sanguem reservat - Bellicosa anima

Dragunov

z ogolnego ksztaltu przypomina mi pile "otwornice" z tesco za 5,99 ;)
, wot kolejny lom skladany z proba podciagniecia designu pod cos co wyznacza jakies tam trendy (Lambo mnie nie rusza jak co.. tak samo jak noze ER zreszta..:) )

ok - minimalny convex istnieje :)

Esthan

Może ktoś się pomylił i ten nóż nie do samochodów ale traktorów Lamborghini dostarczany jest :D


pecado

Nieeee no, koło Umzaumza to go stawiać nie wolno. CRK był zaledwie "trochę dyskusyjny" w paru detalach, tu proporcje "kontrowersyjności" są dokładnie odwrotne ;)
Z jednej strony chciałoby się chłopakom pogratulować odważnego designu, z drugiej chwycić za głowę :I
Cena też spod dupy wyrwana, mam wrażenie (bo trudno mi sobie wyobrazić, że ktoś z działającą głową ją ustalił).

Nawet jak na ER - poszli po bandzie ;)

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

qkiel

jestescie uprzedzeni, jak zawsze, jak z RAO!
jezeli noz nie jest "do wszystkiego" czy tam "do survivalu" odrazu sie nie podoba
a moze Reventon Lamborghini zostal zaprojektowany do walki wewnatrz tego samochodu jak i w jego otoczeniu? na tle autka znika z reki uzytkownika (oczywiscie tak to widzi przeciwnik), technologia stealth i dodatkowo jest niewykrywalny dla radarow (to wazne w zastosowaniach prafosjonalnych! i dla rzucaczy)

"A mądrość zawsze oznacza brak pewności czegokolwiek. Poza tym może, że niczego się nie wie." Jacek Sobota "Głos Boga" str. 132
Wiedza jest jak spirytus, tylko tęgiej głowie sluży.
Czas to Szczescie.

smutny_pan

Szkarada jakich mało :/ choć może po prostu niekorzystnie na zdjęciach wychodzi :P

Cytat: G3d w 17-02-2008, 01:34:19
Czlowieczenstwa trzeba bronic, a nie w jego imie hodowac mordercow.
Kochać się w skargach jest rzeczą niewieścią,
Mężom przystoi w milczeniu się zbroić.

Dexameth

Hakasie , przy tym nożu twa szacowna teściowa musi być jak Venus z Milo

Zawsze jest gdzieś piękny poranek , nawet w dniu naszej śmierci .

krupik

jakby do niego dawali Lambo to ok bo chętnie bym się tym przejechał (choć nie wiem gdzie znalazłbym wystarczająca równą drogę) ale jeśli miałbym kupić sam nóż to nieeee  :rzyga:
ER robi parę ładnych modeli ale ten ani do Lambo ani do czegokolwiek mi nie pasuje  :/

32 42 630 707 710 910 940 BINGO :)

demon

Extremely strong spagetti blade witch tomato coating !

Niech K.t O.ś do nich napisze, żeby się nie wygłupiali ;P

Chwilowo nie mam czasu. Takie tam, różne...

Tu wrzucić jakiś mądry / szokujący cytat - najlepiej po angielsku lub po łacinie, ewentualnie nazwę zespołu o którym nikt nie słyszał.

kangoo

Nie gadam z nimi ,niby dwa razy mi wysyłali gadżety za fotki Tributea  ,a nic nie doszło :( . Więcej się wkurzał nie będę .   ;P


mroczny_mnich

#16

qkiel ma rację. Niewykrywalnośc dla radarów to jego cecha dominująca. Podobno pracują teraz na niewykrywalnym dla fotoradarów...

No i fakt - brzydki jak teściowa Hakasa  ;>

;-)

edyta:litery
"Revenge is a dish best served cold "

u99

Ten nóż raczej nie trafi na moją listę nożowych marzeń  :P, ale przy okazji jesteśmy świadkami narodzin nowego powiedzonka w języku knives.pl  :D

Cytat: mroczny_mnich w 18-08-2008, 18:36:35

brzydki jak teściowa Hakasa  ;>

*********************************************

Hakas

Cytat: Dexameth w 18-08-2008, 17:15:34

Hakasie , przy tym nożu twa szacowna teściowa musi być jak Venus z Milo

Moja teściowa wygląda raczej tak http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d1/VenusWillendorf.jpg

Ale ten nóż jest brzydszy :-)

Wędruję poprzez świat polując, walcząc
i uzdrawiając

Przeklęty, kto miecz swój trzyma z dala od krwi - Bellicosa anima
Damnatus, qui gladio suo ab sanguem reservat - Bellicosa anima

buzz

#19

Się tam ceny czepiacie ;) Popatrzcie ob. Pecado w Detailed images - wynika z nich że w komplecie z nożem idzie pudełko oraz "taczki" do wożenia wyżej wymienionego noża oraz dupy właściciela - całkiem nieźle jak na ~350 funciaków ;)

Dobra - będę mówił absolutnie poważnie ;) Jestem absolutnym przeciwnikiem "tantoidów" ale (...wa mać - dlaczego?) produkcje ER mają dla mnie cholera "to coś" i gdyby ostrze tego "cudaka" wsadzić w jakąś "ludzką" (oczywiście "ludzką" wg standardów ER) rękojeść to byłoby całkiem nieźle :) Ale mną się nie przejmować proszę - mnie się podoba starszy fiat multipla :)