Reklama

Spyderco SpyKer już w sprzedaży

Zaczęty przez melonmelon, 05-04-2005, 15:21:32

WAR

Do sprzedaży trafił już SpyKer, projekt Kena Oniona dla Spyderco:

Dane techniczne:
długość całkowita     8 7/16"
sługoć ostrza     3 9/16"
stal ostrza     CPMS30V
długośc zamkniety    4 7/8"
długość krawędzi tnacej    3 5/16"
waga    3.9oz
średnica otworu    1/2"
grubość ostrza 5/32"
rękojeść G-10 Inlayed with silver  carbon-fiber twill

There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

Jumbo

Hmmm, dziwny?   :?

Ale wiem z czego ma okładziny!!

Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
<a href="http://www.frihet.pl/gal/">Zdjęcia z gór</a>

WAR

Brawo Jumbo, tylko wiesz, Spyderco wysłało już komando swoich zabójców, aby dać przykład jak się kończy ujawnianie tajemnic firmy ...

There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

WAR

Szczególnie uważaj na tego:

There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

bagnet

#4

Czas się pożegnać z forum

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

gacman

Do zabijania/ciecia papierkow/otwierania zarcia w postaci batonikow...itd ;) /cieszenia sie samym posiadaniem

Wybiez sam ;)   !amazed   :?

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damntation. Amen.

qkiel

cena troche sporawa, 156.18$
ale i tak jest "wyrabisty", "zajefajny" i ogolnie super :D

"A mądrość zawsze oznacza brak pewności czegokolwiek. Poza tym może, że niczego się nie wie." Jacek Sobota "Głos Boga" str. 132
Wiedza jest jak spirytus, tylko tęgiej głowie sluży.
Czas to Szczescie.

bagnet

#7

Czas się pożegnać z forum

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

gacman

Bo ja wiem kazdy noz ma zastosowanie...to podstawowe:
-Zeby cial.... ;)
A to ze ci bardziej utrudnia prace niz w niej pomaga to inna sprawa :P

In the name of God, impure souls of the living dead shall be banished into eternal damntation. Amen.

Jumbo

Buhahahaha!

War, mnie chroni ciemna strona. Nie wiem czego, ale broni!!

A co do noża...

Panowie, poczekajmy aż ktoś w łapkę chwyci!!

Bo tak ze zdjęcia, to Tloluvin jest paskudny, a na żywo miła z niego przytulanka!!   :p

Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
<a href="http://www.frihet.pl/gal/">Zdjęcia z gór</a>

kangoo

Dobrze że cena odpychająca (dla mnie )  i dobrze, że raczej mało pracowity , bo :
PODOBA MI SIĘ STRSZZZZZNIE !

Edyta / Wświetle powyżśzej odpowiedzi Jumbo nadmieniam ,że nóż nie  Tloluvin. ;)
<span class='smallblacktext'>[ Redagowany dnia 05.04.2005r.- 17:09 ]</span>


rybak

Cytat: Jumbo

Bo tak ze zdjęcia, to Tloluvin jest paskudny, a na żywo miła z niego przytulanka!!   :p

Swiete slowa

Ale noz jest jak dla mnie mocno przekombinowany. Zobaczymy, moze sie uda pomacac, to cos napisze.

Jakigoś mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن
--------------------------------------------------------------
The legacy is more intimidating, than any opposition...

kostek.ok

Jak by była jedna dziura i by nie było tego carbon fiber to by było może nad czym dyskutować na razie jak dla mnie to bee


amur15

Taki jakiś.... przekombinowany i za bardzo powyginany jak na Spyderco. Ale ogolnie: moze byc :-)


peterskin


Freeze

ja wiem? wygląda trochę jak skirmish by Salvador Dali , bynajmniej nie widzę ducha Spyder

The skyline was beautiful on fire / all twisted metal stretching upwards / everything washed in a thin orange haze
I said: "kiss me, you're beautiful - these are truly the last days"

uwak

definitywnie jest to noz do walki
swietny
jak uzbieram kupie
:)  

ty już wiesz co ....

Blacha

a mi sie podoba tak bardzo jak chyba żaden pająk inny - dla mnie kurewskozajebisty

- A jeśli pewnego dnia będę musiał odejść? -spytał Krzyś, ściskając Misiową łapkę. - Co wtedy? - Nic wielkiego -zapewnił go Puchatek. - Pamiętaj tylko, aby zginąć z mieczem w dłoni, inaczej nie dostaniesz się do Valhalli.