Autor Wątek: Ważne  (Przeczytany 4186 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline tlim

• Szef działu
  • Opinii: (217)
  • *
  • dżemdźwiedź
    • Tlim knives - ostrza, noże myśliwskie, damast, laminaty, nessmuk knives, fallout knives, stal
Ważne
« dnia: 01-02-2009, 11:38:50 »
Zaktualizowane o http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,81845.0.html

Ważne!

Z przykrością muszę poinformować o zaprzestaniu przyjmowania zamówień  na wykonywanie noży.
Decyzja ta spowodowana jest tym że nie jestem w stanie podołać wszystkim składanym zamówieniom.
Duża ilość indywidualnych zamówień powoduje ciągłe wydłużanie się terminu oczekiwania, przez co nie potrafię zagwarantować że dany nóż zostanie wykonany w okresie sześciu, w niektórych przypadkach dwunastu miesięcy.

Na tą decyzję wpłynęło również to, że zamierzam poświęcić więcej czasu na rozwijanie moich autorskich projektów.

Sytuacja wymusiła na mnie zmianę organizacji pracy, czego efektem jest wprowadzenie podziału wytwarzanych przeze mnie noży na grupy.

Aby zebrać więcej doświadczeń od użytkowników postanowiłem wprowadzić klasę noży Field Grade  (FG). Noże z tej grupy to przede wszystkim narzędzia, a w mniejszym stopniu przedmioty kolekcjonerskie. Nie oznacza to oczywiście mniejszej staranności wykonania, lecz rezygnację z niektórych czasochłonnych procesów przy wykończeniu końcowym oraz zawężenie palety oferowanych w tej grupie materiałów aby osiągnąć niższą cenę, przez co większą przystępność noża dla użytkownika

Przykładowe noże z grupy FG.

Pozostałe dwie klasy już były przeze mnie oferowane, jednak nie wprowadziłem do tej pory formalnego podziału.

Klasa High Grade (HG).
Dokładniejsze wykończenie, te same gatunki stali co w klacie FG, bogatsza paleta materiałów na okładziny, pinów, itp.

Przykładowe noże z grupy HG.

Przykładowy nóż HG i FG - porównanie.

Exlusiv grade, noże kolekcjonerskie.
Najwyższy poziom wykonania, egzotyczne materiały sprawiają że każdy nóż jest niepowtarzalny nawet jeśli bazuje na wzorze z pozostałych klas.
Do tej klasy należeć będą również noże wykonane w pojedynczych egzemplarzach lub w niewielkich numerowanych seriach.

Limited edition.
Limitowane i numerowane serie noży wykonane z różnych okazji. W tych seriach mogą występować noże kategorii FG i HG.

Jeśli ma ktoś jakieś pytania to nich śmiało pisze.

.

« Ostatnia zmiana: 12-05-2009, 19:29:33 wysłana przez tlim »

Offline plitkin

• Opinii: (3)
  • Mieszkaniec knives.pl
Odp: Ważne
« Odpowiedź #1 dnia: 01-02-2009, 11:54:17 »
Fajnie! Wprowadzasz profesjonalny marketing. Uwazam, ze to dobry krok.

Offline ordo

• Opinii: (108)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 01-02-2009, 12:14:30 »
Z jednej strony cieszę się, że się rozwijasz jako maker - a z drugiej szkoda, że już nie przyjmujesz zamówień.

W każdym razie - powodzenia!

Offline Geriatryk

• Opinii: (73)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Dla Naszych 20% rabatu !
« Odpowiedź #3 dnia: 01-02-2009, 12:47:49 »
Powiem za siebie. Twoje noże zawsze były inspiracją dla robienia, oprawiania, posiadania. Myślę, że w ten sposób więcej osób, będzie mogło wejść w posiadanie  "Tlima".  :D
MAZOWIECKIE  TOWARZYSTWO  PRZYJACIÓŁ NOŻY
http://ntn.knives.pl/  NÓŻ TO NARZĘDZIE

Polak w demokracji źle się odnajduje. Jest tradycjonalistą i jak dwa X dziennie w pysk nie dostanie, to jest chory .... Cytat z klasyka.

Offline Dziad z Lasu

• Opinii: (2)
  • Użytkownik knives.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 01-02-2009, 13:05:08 »
Widac pełen profesjonalizm :)
Ciekawi mnie jak w tej klasyfikacji będzie się miała sprawa damastów i selektywnych hartów?

Offline maba

• Opinii: (603)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 01-02-2009, 13:11:07 »
Wiesz co robisz, powodzenia! :)

Offline tlim

• Szef działu
  • *
  • dżemdźwiedź
    • Tlim knives - ostrza, noże myśliwskie, damast, laminaty, nessmuk knives, fallout knives, stal
« Odpowiedź #6 dnia: 01-02-2009, 13:11:31 »
Damasty i selekty raczej do exlusiv grade, noże kolekcjonerskie.

Offline Mikko

• Opinii: (36)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 01-02-2009, 13:16:44 »
Będą w FG Hojraki? :)

Offline tlim

• Szef działu
  • *
  • dżemdźwiedź
« Odpowiedź #8 dnia: 01-02-2009, 13:31:29 »
Hojraków nie zabraknie w FG.