Reklama

Mini

Zaczęty przez FRN, 18-07-2009, 01:04:20

FRN

Taki oto maluszek pojawł sie na stronie Crusader Forge :shades:

Blade Length: 3.25 "
Total Length : 6.75 "
Blade Material: CPM S30V, 0.25"Thickness
Handle Material: G10

Strasznie pokraczne maleństwo :grin: Wizualnie nie powala :shy:


ArtP

Ciekawe jak w ręku leży, bo oceniając wizualnie to chyba szału nie ma. Patrząc na rękojeść aż się prosi, żeby okładziny szły dalej do przodu, no chyba, że jest w tym jakiś głębszy sens.


riot

Jeszcze nie wiem dlaczego, ale podoba mi się  :)  Ciekawy. Niebanalny. Inny.


koteks

Uchwyt na 3 palce, reszta operuje na stali.... spoko, fikuśny maluszek :) 8D


FRN

#4

No własnie fikuśny, kompaktowy i znika przy pasku, ale cos ostatnio za dużo takich rozmiarów, wiec marudze :/

Z chęcią przygarnął bym cos większego :]


wermont

I ten toxic jest inny - nie wyglada na robiony pod palce, ale jedynie zeby zachowac trakcje.

Milosnik, nie fanatyk.

Mikko


źródło-jerzeedevil.com


barabasz

#7

Pojawiła się kolejna odmiana małego Szczerbiaka, Oberland 02 mini. Niestety nic więcej nie znalazłem prócz filmiku na You Tube. Takie SLCC w wydaniu Crusader Forge.

Ave Barabasz


WojaK

no fajniasty jest szkoda że niema tej okładziny do samej głowni wydaje mi się że wyglądałby 100 razy lepiej :D ale i tak jest fajny żeby nie powiedzieć oryginalny :D

W imieniu wytwórni filmowej "Wild Mountain"i"Wieczorek Expeditions Team" zapraszam do oglądania filmów i seriali o tematyce Survivalowej, Turystycznej i Ekspedycyjnej.
Wszystkie nasze filmy znajdziecie na www.wildmountain.republika.pl oraz www.extreme-survival.pl Posiadamy kanały na "FB" i "YT"

FRN

Ten mini mi się bardzo widzi :shades:


Pitt

Zastanawiam się do jakich zastosowań maker dedykował projekt...

Uwaga - nieogarniam paczkomatów, wysyłam tylko DPD

FRN

Przeca to widać jak na dłoni :shy:

EDC :shades:


WojaK

no ten mini jeszcze lepszy zwłaszcza jeśli chodzi o chwyt  :D

W imieniu wytwórni filmowej "Wild Mountain"i"Wieczorek Expeditions Team" zapraszam do oglądania filmów i seriali o tematyce Survivalowej, Turystycznej i Ekspedycyjnej.
Wszystkie nasze filmy znajdziecie na www.wildmountain.republika.pl oraz www.extreme-survival.pl Posiadamy kanały na "FB" i "YT"