Reklama

Foty z roboty...

Zaczęty przez Andreh, 24-09-2009, 22:27:03

Raptorartur

Ale dużo miejsca. Trzeba się kiedyś styknąć i pogadać.

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia  :P

NEPENTHE

Doposaż,skompletuj,działaj,przykuwaj uwagę swoimi propozycjami-powodzenia!!! :)


Andreh

Jak zwykle idzie o wiele wolniej niż zakładałem ale są postępy :kosunia:. Dzisiaj udało mi się poświęcić pierwsze 10min w nowym miejscu na zamówienia. Zacząłem od podstaw... od pilnikowania  :P

Jestem w szoku jak szybko udało nam się zagracić tą przestrzeń  :P czego tu nie ma...

A tu specjalnie do Brr co ciekawsze weekendowe zdobycze ze zlikwidowanego zakładu dziewiarskiego. Masywny stolik z jedna nogą oraz szafki BHP z 1953roku. Sama tabliczka znamionowa do tych szafek jest chyba z grubszej blachy niż ściany w obecnie produkowanych szafkach. Ledwo je wnieśliśmy po schodach. Z 90kg sztuka.


Mamy tez w końcu krzesła z odzysku ale juz sie nie chce chwalic  ;P
A najciekawsze maszyny dopiero sie robią  :shades:

awknives.blogspot.com
Instagram: woro_knives

brony_

#423

W obecnej Waszej sytuacji, ciekawi mnie najbardziej kwestia: odciągów pyłu/filtracji powietrza, ogrzewania/chłodzenia  :shy:

"Jednym słowem": czy będziecie mieć czym oddychać, czy nie będzie mgły od pyłów i czy nie zamarzniecie lub spocicie się jak dzikie świnie  :grin:
Ot - same życiowe kwestie...  :)

Na jakie zdecydujecie się oświetlenie ?  :idea:

K O Ł O B R Z E G   ---> www.rezydencja.fajnewczasy.com

Player

Elegancko i niezła przestrzeń.

.
.
.
.

mnicha

Aż miło poczytać. Trzymam kciuki  :D

Każdy ma swój odchył, i nie ma co o tym dyskutować.

Andreh

Dzięki :)

Cytat: brony_ w 30-08-2016, 23:42:55

W obecnej Waszej sytuacji, ciekawi mnie najbardziej kwestia: odciągów pyłu/filtracji powietrza, ogrzewania/chłodzenia  :shy:

"Jednym słowem": czy będziecie mieć czym oddychać, czy nie będzie mgły od pyłów i czy nie zamarzniecie lub spocicie się jak dzikie świnie  :grin:
Ot - same życiowe kwestie...  :)

Na jakie zdecydujecie się oświetlenie ?  :idea:

Na pewno w lato nie będzie nigdy gorąco a w zimę będzie bardzo bardzo zimno  :) Wiem, że niewygląda ale to raczej ma być warsztat w stylu Grimsmo niż szlifiernia gdzie będziemy blanki kątówka wycinać, albo drewniane okładziny szlifować. Na odciąg też starczy miejsca jak będzie trzeba ale jest to daleko na liście priorytetów obecnie. Wentylacji wymuszonej nie ma ale w scianach są przygotowane otwory na ewentualne wentylatory. To jest wydzielony boks na hali gdzie połowa okien jest wybita więc powietrze hula bez trudu.
Oświetlenie będzie takie jakie będzie pod reką :shy: Mam dostep do uzywanych przemysłowych swietlowek to jeszcze kilka opraw dowiesimy. Do tego jakies punktowe światło w strategicznych miejscach.

Dzisiaj brat poskładał wywiezioną z garażu rodziców wycinarke plazmową, którą dawno temu, jeszcze w liceum skonstruował. Piekna maszyna ze złomu wykonana wiertarką i katówką :)

awknives.blogspot.com
Instagram: woro_knives