Reklama

Helsinki Knife Show

Zaczęty przez karud, 29-10-2009, 23:02:11

karud

9 stycznia 2010 w helsinkach jest pierwsza miedzynarodowa wystawka noży, Hotel Marski, sala Karola Gustawa, od 10 do 17, samo centrum Helsinek. Jakby się ktoś przypadkiem chciał wybrać na zwiedzanie to dysponuję 5  dwuosobowymi zaproszeniami uprawniającymi do bezpłatnego wstępu  :D  Odstapię gratis  ;>

zapraszam do sklepu www.birkashop.pl

жизнь, как посмотришь с холодным вниманьем вокруг –
такая пустая и глупая шутка...

karud

Pod tym adresem jest krótka relacja z fińskiego dziennika telewizyjnego o wystawie, za duzo nie pokazali ale zawsze coś  :D
http://areena.yle.fi/video/670577
Jakby ktoś wiedział jak to cholerstwo mozna sobie zapisać na kompie to byłbym wdzięczny za info

zapraszam do sklepu www.birkashop.pl

жизнь, как посмотришь с холодным вниманьем вокруг –
такая пустая и глупая шутка...

paproch

Czy mi się zdaje , czy w 6:11 Twój Jarl jest? 8D

By z krwi naszej życie wzięła Ta
Co jeszcze nie zginęła

karud

No jest  :D nawet nie wiem kiedy to zrobili, chyba na papierosa musiałem wyjść...

zapraszam do sklepu www.birkashop.pl

жизнь, как посмотришь с холодным вниманьем вокруг –
такая пустая и глупая шутка...

upj

Cytat: karud w 11-01-2010, 20:24:23

No jest  :D nawet nie wiem kiedy to zrobili, chyba na papierosa musiałem wyjść...

Jakbyś tak jeszcze tak "aparatkę" zabrał byłoby co pooglądać  :] a tak ....... :frown: chyba Ci trzeba będzie takie "coś" przy "ćmikach" zainstalować  :D

karud

Żona zrobiła jakies parę zdjęć , ale dosłownie parę 5 czy 6. Na pewno przed weekendem nie bedę miał wolnego czasu żeby to puszczać przez Imageshacka  :mad: chcesz Janusz to Ci podeślę mailem i wrzucisz na forum  ;>

zapraszam do sklepu www.birkashop.pl

жизнь, как посмотришь с холодным вниманьем вокруг –
такая пустая и глупая шутка...

upj

Cytat: karud w 11-01-2010, 21:18:14

Żona zrobiła jakies parę zdjęć , ale dosłownie parę 5 czy 6. Na pewno przed weekendem nie bedę miał wolnego czasu żeby to puszczać przez Imageshacka  :mad: chcesz Janusz to Ci podeślę mailem i wrzucisz na forum  ;>

Pytasz ?! dawaj  :].... :P


karud

Koledzy z estońskiego forum sie bardziej postarali i tu http://www.knife.ee/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=898&postdays=0&postorder=asc&&start=0 macie sporo fotek z Helsinek
powinny też pewnie byc na którymś rosyjskim forum, ale nie wiem na którym - w kazdym razie robiłem za misia  :dodge:

zapraszam do sklepu www.birkashop.pl

жизнь, как посмотришь с холодным вниманьем вокруг –
такая пустая и глупая шутка...

siankos87

o mamo! niektore koziki na prawde powalaja na nogi!

nie bierz zycia tak na serio bo i tak nie wyjdziesz z niego zywy

upj


Pokim

Na przekór Hanysom, mieszkom za Brynicą

karud

No popatrz jaka gaduła...  ;> kto by się spodziewał.

zapraszam do sklepu www.birkashop.pl

жизнь, как посмотришь с холодным вниманьем вокруг –
такая пустая и глупая шутка...

Pokim

Chłopy tak mają, nie wiesz o tym?  ;-) I pozdrowienia dla małżonki, teraz poznałem.  :)
Z foto wnioskuję że wystawa była ciekawa, ale może się mylę.  :question:

Na przekór Hanysom, mieszkom za Brynicą

karud

Ciekawa. Można było wpaść w drobne kompleksy. Na wszystkich wystawach na których do tej pory byłem pokazywano część rzeczy dobrych i bardzo dobrych i część zupełnie przeciętnych (żeby nie mówić o takich, z którymi sam bym sie wstydził jechać gdziekolwiek)  ;>  Tu praktycznie nie było tych słabszych noży (oprócz moich i może jeszcze ze dwóch stolików) a było sporo tych najlepszych. Szkoda że to jeden dzień, bo zwiedzających jak w Pribramie w sobotę  :D
i niestety co któryś (może nie co drugi ale gęsto) z pytaniem "a który tu jest tradycyjny typ polskiego noża?" odp. "nie ma takiego tradycyjnego typu" i reakcja "no jak to przecież na pewno musieliście używać jakichś noży???  :? i co tu tłumaczyć że mamy własne typy szabli jak noża żeśmy się nie dorobili  ;>
A kolega z Rosji (zresztą przedstawiał sie jako kowal) troche wszystko poprzekręcał... widocznie ta moja znajomość rosyjskiego nie jest taka wspaniała jednak  ;P

zapraszam do sklepu www.birkashop.pl

жизнь, как посмотришь с холодным вниманьем вокруг –
такая пустая и глупая шутка...

Pokim

W kompleksy to Ty nie wpadaj, bo i tak Ci nikt nie uwierzy.  :)

Na przekór Hanysom, mieszkom za Brynicą



rak