Reklama

Pseudotactical

Zaczęty przez MSc04, 19-02-2010, 23:10:25

MSc04

#20

Noz jest po pierwszych testach terenowych. Na ognisku spisal sie bardzo dobrze. Bylo ciecie, ostrzenie patykow, korowanie i rabanie mniejszych szczap. Wywazenie jest calkiem ok. Agresja ciecia tez bez zarzutu. Grubosc ostrza daje dosc duza pewnosc, ale nie przesadzalem, bo jest dosc wysoko zahartowany (o ile pamietam 62HRC). Niby jest wymrazany, ale ja nie mam zamiaru robic testow az do zniszczenia. Jedyna rzecz, ktora bedzie wymagala poprawy to rekojesc, ktora jest tylko skrecona i po dluzszym rabaniu szczap lekko rozjechaly sie okladziny (ok. 0,5mm). Ja tego nie zauwazylem, ale koledzy juz tak. Sadze, ze tasma dwustronna lub w ostatecznosci klej zalatwia sprawe.

Co do fotek, to Jumbo zrobil pare na ognisku i wkleilem je juz do pierwszego posta.

"The belief in a supernatural source of evil is not necessary; men alone are quite capable of every wickedness." - Joseph Conrad

thraked

Przepraszam, ale kto zrobił to cudo?


simon

Cytat: thraked w 16-04-2010, 10:24:08

Przepraszam, ale kto zrobił to cudo?

a zgadnij w czyim dziale jest umieszczone?  ;P

Jestem żonaty 8D i mam syna!!!
Aambeld pokazał nóż (swój) ;P

MSc04

Cytat: thraked w 16-04-2010, 10:24:08

Przepraszam, ale kto zrobił to cudo?

jestesmy w dziale Yahoo Custom Knives, wiec jak latwo sie domyslic, byl to Yahoo ;)

Tu masz jego strone WWW (lekko szczatkowa poki co): http://januszbladowski.pl

"The belief in a supernatural source of evil is not necessary; men alone are quite capable of every wickedness." - Joseph Conrad

thraked

hmmm  :?  :shy:  :special:
no tak, wlazłem w wątek jakoś tak przypadkiem... eh, gapa ze mnie, a nóż przepiękny  :slini:
Pozdrawiam


jetron

Ponieważ wypowiadałem się w tym wątku,czuję się zobowiązany do pochwalenia Yasiowej roboty.
Nóż jest u mnie oczywiście.
Świetnie,precyzyjnie wykonany.Dużo lepsze wrażenie robi niż jego poprzednik z drewniana rękojeścią którego miałem kiedyś.Faktycznie lepszy od SARa 5 jeżeli chodzi o wyważenie---mniej "leci na dupę ".
Świetny nóż,chociaż nie lubię D2.


obol

prawie ideal sredniego noza. Prawie bo mi D2 w innym Yasiowym nozu pokryla sie nalotem od lezenia na stoliku :) fakt, ze dlugo nad morzem mieszkalem  :rotfl:

oto ja, czyli brzydki, zły i szczery...

http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,57901.msg149059.html#msg149059 - moj skladzik
34 PCK od 20 naszych Makerow :D

CLEVER

Naprawdę imponujący

bazarek
mam/miałem
LEPIEJ MIEĆ LWA NA CZELE ARMII OWIEC, NIŻ OWCĘ NA CZELE ARMII LWÓW.

sebu

Teraz jest mój  :D . I jestem bardzo zadowolony .


jetron

I tak trzymaj  ;) ,bo Yasiu to umi  :)


mr_neox

Cytat: sebu w 07-12-2012, 17:45:12

Teraz jest mój  :D . I jestem bardzo zadowolony .

ale jakbyś przestał być to daj znać, chętnie zanabędę ;P
Si vis pacem, para bellum