Reklama

VICTORINOX/WENGER [wątek ogólny]

Zaczęty przez maba, 04-05-2010, 02:05:30

camelot

Czym różnią się ostrza  z napisem :Twój kompan na całe życie w podrózy" od zwykłych?
I czy ten model może być orginalny?
http://allegro.pl/victorinox-scyzoryk-master-rt-od-barsop-new-2011-i1503417983.html


zaro

Cytat: camelot w 12-03-2011, 10:30:57

Czym różnią się ostrza  z napisem :Twój kompan na całe życie w podrózy" od zwykłych?
I czy ten model może być orginalny?
http://allegro.pl/victorinox-scyzoryk-master-rt-od-barsop-new-2011-i1503417983.html

Doczytaj :D
Zwróć uwagę na napis na ostrzu YOUR COMPANION FOR LIFE ON THE ROAD - twój kompan na całe życie w drodze Nowa miękka w dotyku okładka -jest to pierwszy scyzoryk w którym została ona wykorzystana.
Oprócz tego są takie same jak inne :)


katz

Skóry różne: http://katzs-leathers.tumblr.com
Sprzedam

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia.

camelot


Dębo

Mam sto rąk, sto sztyletów, gdy zechcę sto ran zadam.

Lisek777

Cytat: Dębo w 12-03-2011, 13:01:29

Nie kupuj,lepiej ten:
http://allegro.pl/scyzoryk-bw-oficerski-onehand-najlepszy-wybor-i1502009392.html
Sam posiadam i sobie go chwalę

Dlaczego miałby nie kupować??? Przecież to są te same scyzoryki od tego samego sprzedawcy, opisane jako stan bdb lub bdb-. Zdjęciem nie sugeruj się, ono ma charakter poglądowy, w razie zakupu i tak zostanie przesłany losowo wybrany czyli ,,pierwszy lepszy'' spośród wszystkich...
Zauważcie, że różnica jest przede wszystkim w kosztach przesyłki - tańszy nie zawiera opcji listu poleconego w kwocie 6 zł, co z kolei dostępne jest przy wyborze droższego scyzora  :rotfl:

camelot

Dzieki za podpowiedż, rzeczywiście wybrałem troszkę droższy.


Dębo

Cytat: Lisek777 w 12-03-2011, 13:39:08

Dlaczego miałby nie kupować??? Przecież to są te same scyzoryki od tego samego sprzedawcy, opisane jako stan bdb lub bdb-. Zdjęciem nie sugeruj się, ono ma charakter poglądowy, w razie zakupu i tak zostanie przesłany losowo wybrany czyli ,,pierwszy lepszy'' spośród wszystkich...
Zauważcie, że różnica jest przede wszystkim w kosztach przesyłki - tańszy nie zawiera opcji listu poleconego w kwocie 6 zł, co z kolei dostępne jest przy wyborze droższego scyzora  :rotfl:

Właśnie nie wyglądemale np. kształtem dziury i ten który podałem ja ma bicia w tych miejscach co każdy vicek oh

Mam sto rąk, sto sztyletów, gdy zechcę sto ran zadam.

tenzin

tylko pozory nie mylą

PODAJ DALEJ: www.psy.centaurus.org.pl
Dziękuję.

Lisek777

Cytat: Dębo w 12-03-2011, 16:02:23

Właśnie nie wyglądemale np. kształtem dziury i ten który podałem ja ma bicia w tych miejscach co każdy vicek oh

Zgadza się, jeżeli tylko o to chodzi to kwestia upodobań, walory użytkowe i stan ogólny jest praktycznie identyczny, zresztą podsumowując ceny to także wygląda prawie tak samo: 54 zł kontra 51 zł  :D  :D  :D
Osobiście bardziej leży mi dłuższa i węższa dziura niż krótsza i szersza ale to oczywiście indywidualne preferencje...
Podsumowując: jeżeli ktoś lubi akurat te modele GAK'a to z każdego wyboru będzie zadowolony a jak zbiera to i tak musi nabyć jeszcze kilka poza tymi... ;P

Dębo

Cytat: Lisek777 w 12-03-2011, 19:14:05

Zgadza się, jeżeli tylko o to chodzi to kwestia upodobań, walory użytkowe i stan ogólny jest praktycznie identyczny, zresztą podsumowując ceny to także wygląda prawie tak samo: 54 zł kontra 51 zł  :D  :D  :D
Osobiście bardziej leży mi dłuższa i węższa dziura niż krótsza i szersza ale to oczywiście indywidualne preferencje...
Podsumowując: jeżeli ktoś lubi akurat te modele GAK'a to z każdego wyboru będzie zadowolony a jak zbiera to i tak musi nabyć jeszcze kilka poza tymi... ;P

Zgadzam się z tym.

Mam sto rąk, sto sztyletów, gdy zechcę sto ran zadam.

Piniolski

Na TV4 leci program o scyzorykach.

Większość pieniędzy wydałem na noże i alkohol. Resztę po prostu zmarnowałem ;-)

Rahmed

#532

Zakupiłem zawieszki "heinekena"... niesamowicie praktyczne i wygodne... jak córeczka zobaczyła, od razu też chciałą :D
Dzięki za :idea: maba...




maba


u99

Cytat: Rahmed w 20-03-2011, 14:16:51

Zakupiłem zawieszki "heinekena"... niesamowicie praktyczne i wygodne...

Potwierdzam, mam taki "klips" w kolorze czarnym i mogę stwierdzić, że to bardzo dobry pomysł zwłaszcza do tych Vicków czy Wengerów, które nie mają go seryjnie montowanego  :D

*********************************************

Bartex

Witam!
Mam pytanie. Co to za model Victorinoxa? Wszystko jak swisschamp, lecz bez kombinerek, to jedno narzędzie mniej. Nigdzie nie mogę znaleźć nazwy tego modelu. Proszę o pomoc!


maba


Bartex

Rzeczywiście, to ten. Dzięki za odpowiedź!


tap


albercik

Znając realia - w Polsce pewnie nie będzie w sprzedaży.