Reklama

VICTORINOX/WENGER [wątek ogólny]

Zaczęty przez maba, 04-05-2010, 02:05:30

mamcar

Dobrze, że wspomniałeś o gustach bo dla mnie to właśnie jeden spośród setek podobnych, nudnych folderów.


Kubitron

Cytat: Mefiu w 19-07-2018, 13:58:51

W 1:50 widać klips po drugiej stronie.

Rzeczywiście.

Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Mój instagram

Vigo

#6562

I stawiam "dolary przeciwko orzechom", że u nas jak nic będzie kosztował z pińcet. ;>

Narzędzia WERA, WIHA, BAHCO, KNIPEX, itp.: https://forum.knives.pl/index.php?topic=165495.msg1714279#msg1714279

loinic

Cytat: Vigo w 19-07-2018, 17:36:08

I stawiam "dolary przeciwko orzechom", że u nas jak nic będzie kosztował z pińcet. ;>

eee tam pińcet
z siedemset panie reżyserzu ;-)


maba

Wczoraj myślałem że to jakaś fotoszopka dla jaj, bo paskudne to i nijakie z ogromnym logo równie wieśniackim co nerki Adidasa czy szmaty w których wygląda się jak chodzący baner. Jeszcze ten niski szlif, wystający dzyndzel na linkę, chora cena.. Nic tu nie pasuje do siebie :rotfl:


krzem

miało być trendi a pan stękasz, jęczysz i ubolewasz 

To skromny człowiek, z byle gównem nie wyskoczy.

przemo803


Klasyk

Szwajcarzy najwyraźniej pozazdrościli Polakom i wypuścili na swój rynek coś takiego.
Climber ,,Place to Be"


Testral

Podłe dranie! Nawet z polskimi napisami nie był najurodziwszy... ale i tak go chcę  8D

Rise and rise again, until lambs become lions.
ZT 0770CF - nóż idealny!

Klasyk


Vigo

To teraz Helweci powinni pójść za ciosem i wypuścić kolejną wersję, bo skoro jakiś "czerwony kurczak" w czapce trefnisia symbolizuje Polskę, :dodge: to
proponuję jako symbol Szwajcarii dać na okładce czerwony krzyż na białym tle, ale niech będzie skoszony, taki bardziej "X" poniżej napis Switzerland i będzie git. ;>

Narzędzia WERA, WIHA, BAHCO, KNIPEX, itp.: https://forum.knives.pl/index.php?topic=165495.msg1714279#msg1714279

Testral

Najgorzej, że takiego też bym chciał...

Rise and rise again, until lambs become lions.
ZT 0770CF - nóż idealny!

eddieiron


[email protected]

Ja też trochę zaszalałem z okładzinami


smutna_niespodzianka

jak ktoś zainteresowany WENGER'ami to w sklepiku takim małym wędkarskim w Augustowie leżą sobie sztuki dwie, ile lat leżą nie wiem, rok temu były i dziś jak byłem to były też:
evogrip 81 czyli 1.81.11.821  za 99pln
evogrip 64 czyli 1.64.49.821 za 119pln

oba nowe, z pudełeczkami i papierkami, ceny zapewne do negocjacji (rok temu był jeszcze evo soft tuch ale u @Vigo oko już cieszy od zeszłego lata), pan sprzedawca/właściciel wówczas spuścił jakieś 12%
sklep ul. Hoża 17
tel 880493120
wystawia coś na olx ale nie te scyzory

ps. nic więcej z ostrości ciekawego nie zauważyłem  :?


slayers dance

Alpineer i Rucksack, a i tak Atlas najlepiej leży w łapie...

Przy dużych dłoniach rozmiar (scyzoryka, zwyrodnialcy :) )
naprawdę ma znaczenie. W szufladzie kilka 111 mm, ale i tak najczęściej używam
Victorinoxa Atlasa.

Cytat: baw w 23-12-2020, 22:30:07
Tyle lat na forum, a widzę, że gdzieś tam wewnętrznie łudzisz się, że Twoja argumentacja (czy też dowolnie inna) w jakikolwiek sposób wpłynie na decyzję w sprawie :shy:

Nudel


smutna_niespodzianka

zwiedzając zadupia znów coś znalazłem czyli oferta na Wengera,
sklep myśliwski "Łowiec" Suwałki ul. 1-go maja 25, tel 87-5630837 i 509604155

leży zafoliowany EVOGRIP 14 ( czarno-czerwony), sklep prywatny więc można próbować skutecznych negocjacji, może być problem z kartonikiem bo wiekowy pan sklep prowadzi i ma lekki bałagan- trzeba mu wytłumaczyć czego ma szukać (ja wczoraj nie miałem czasu),

cena średnio atrakcyjna bo 165pln (dziś znalazłem w necie taniej czyli https://sharg.pl/product-pol-103379-Scyzoryk-Wenger-EvoGrip-14-Red-Black-64mm-1-014-009-821.html),

więcej nic ciekawego ze scyzoryków w sklepie nie ma, (były 2 vicki Solo ale rok temu je kupiłem  :D) za to fajne i wiekowe materiały reklamowe vicka których nie chce sprzedać

ps. ma opinele kuchenne, takie jarzyniaki z węglówki po 28pln i jakieś głownie Helle do oprawy z laminatu


SOJER

Witam, nie wiem czy w dobrym temacie piszę, ale mam pytanie podrzuci ktoś linka albo powie ktoś gdzie można kupić sprężynkę do nożyczek w victorinoxie classic - przeszukałem google i jakiś sklep tam miał je , ale brak na stanie i nigdzie więcej nie widziałem.

Bez sprężynki trochę ciężko się ich używa  ;-)


Nudel

Cytat: SOJER w 19-08-2018, 12:49:29

Witam, nie wiem czy w dobrym temacie piszę, ale mam pytanie podrzuci ktoś linka albo powie ktoś gdzie można kupić sprężynkę do nożyczek w victorinoxie classic - przeszukałem google i jakiś sklep tam miał je , ale brak na stanie i nigdzie więcej nie widziałem.

Bez sprężynki trochę ciężko się ich używa  ;-)

Wyślij do Szwajcarii naprawią Ci za niewielką opłatą...