Reklama

VICTORINOX/WENGER [wątek ogólny]

Zaczęty przez maba, 04-05-2010, 02:05:30

olsenik

Cyt.: "Tak prezentuje się złożony scyzoryk, jeszcze bez wierzchniej, charakterystycznej, lakierowanej na czerwony kolor obudowy."
Poniosło redaktora  :D

Zbudowałem dwa domy, mam dwóch synów a do lasu, który posadziłem chodzę zbierać grzyby, więc nikomu nie muszę nic udowadniać. Nawet sobie.

GarbatyAnioł

Redaktor to nożowy neofita, mnie zainteresowały foty stanowiska montażu i strona techniczna, dla mnie nowość, opisu przezornie nie czytałem  :shy:

Nie ma takiej rury na świecie,
której nie można odetkać

PaganiSAK

W związku ze zniknięciem polskiej grupy miłośników i kolekcjonerów Victorinoxa założyliśmy nową grupę już bez cenzury i akceptacji postów;)
Może uda się to rozkręcić podobnie jak zagraniczne grupy!

Zapraszamy:)

https://m.facebook.com/groups/736826676717938?ref=share

I always tell the truth, even when I lie.

AndrzejMick

Tu też jest wątek miłośników i kolekcjonerów Victorinoxa i starczy. ;)


Testral

Facebook ma jednak większy zasięg, na pewno nie zaszkodzi.

Rise and rise again, until lambs become lions.
ZT 0770CF - nóż idealny!

AndrzejMick


Grossus

Facebook to syf. Bałagan i nic więcej. Tu na forum to ładnie, tematycznie, poukładane itp.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka


Testral

Cytat: AndrzejMick w 18-03-2019, 16:30:26

Nie wiem, nie mam tam konta. ;)

Ja też, korzystam z konta żony  :rotfl:
Rise and rise again, until lambs become lions.
ZT 0770CF - nóż idealny!

[email protected]

Ja nie korzystam niestety albo na szczęście.


PaganiSAK

Cytat: Grossus w 18-03-2019, 16:38:20

Facebook to syf. Bałagan i nic więcej. Tu na forum to ładnie, tematycznie, poukładane itp.

Wysłane z mojego Redmi 3S przy użyciu Tapatalka

Tu się zgodzę z bałaganem i tym że nic tam nie można znaleźć bo treści szybko przepadają...
Jednak gdyby nie facebook i zagraniczne grupy to nie miałbym wielu z moich scyzoryków. Fejsbuka można traktować jako uzupełnienie bo dociera to większej grupy ludzi i wtedy jest ok.
Nikogo nie chce zmuszać do przyłączenia się do grupy, nic z tego nie mamy ale miło będzie jak dołączy trochę osób i się to rozwinie.
Nic na siłę:)
I always tell the truth, even when I lie.

neo.vin

O lol, nie spotkałem dawno tylu ludzi, żeby nie mieli konta na facebooku :D Ja też nie mam i nie zamierzam nigdy mieć.


Perun123


Kamiotm

Pany co to za model? Bo mam jakiś katalog w pdf i nie widzę takiego modelu. 100 PLN wart bo mogę go w tych pieniądzach wziąć. Aha jeszcze ma szydło którego nie otworzylem.

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka


kiemlo

To jest Tradesman, czyli Workchamp bez nożyczek i długiego philipsa. Stówa dobra cena, jeśli porównamy do typowych cen używanych Workchampów.


Kamiotm

Cytat: kiemlo w 21-03-2019, 17:04:19

To jest Tradesman, czyli Workchamp bez nożyczek i długiego philipsa. Stówa dobra cena, jeśli porównamy do typowych cen używanych Workchampów.

Dzięki kiemlo. Faktycznie to ten model


neo.vin

Trochę polowałem na takiego DAKa i w końcu dopadłem :) Nie jest jakiś super stan ale cieszy.


zachodni


neo.vin

Z OLX, ten sam, ale na poprzedniej aukcji Pan zaznaczył tylko odbiór osobisty i nie chciał wysyłać. Kilka dni temu wystawił z możliwością wysyłki i się  udało :)


zachodni