Reklama

VICTORINOX/WENGER [wątek ogólny]

Zaczęty przez maba, 04-05-2010, 02:05:30

bfxXx

Jakiś czas temu podlegało to gwarancji, ale najlepiej będzie zadzwonić do serwisu.


neo.vin

#7001

Szybkie pytanie: Okładki do Wengerów: Ranger-Handymana i Everesta w jakiej cenie mniej wiecęj w serwisie? Wiem, że mogę zadzwonić ale dziś nie zadzwonię ;p

Edit:
Odpowiem częściowo, bo nie otrzymałem jeszcze pełnej odpowiedzi a jedynie, że mają do Rangera w Szwajcarii i koszt to od 12 do 50zł, natomiast  do Everesta mają tylko jedną strone i koszt podobny. Muszę wysłać to mi powiedzą co i jak.  Głównego ostrza do Eversta też nie mają legtnego tylko dla mańkutów no ale cóż ;/


7Antek


[email protected]


Testral

Timekeeper, piękny 8D Sam też szukam. Nawet jedna okazja przeleciała mi koło nosa.

Rise and rise again, until lambs become lions.
ZT 0770CF - nóż idealny!

[email protected]

To już drugi.Pierwszy bez pudełka i zegarek nie chodzi,może tylko bateria do wymiany.W serwisie mogą mi to zrobić.


Testral

#7006
Cytat: [email protected] w 13-05-2019, 21:18:24

To już drugi.Pierwszy bez pudełka i zegarek nie chodzi,może tylko bateria do wymiany.W serwisie mogą mi to zrobić.

Mój Super Timer też nie chodził, wystarczyło tylko nową baterie wsadzić. Trzeba pamiętać, że zaczyna działać dopiero, jak ta plastikowa zatyczka dociśnie baterię. Samo wsadzenie baterii nic nie daje. Po co serwis, baterie wymienia się w banalny sposób  a sama bateria to:  377/1.5V lub SR626.
Rise and rise again, until lambs become lions.
ZT 0770CF - nóż idealny!

[email protected]

Dzięki,jutro lecimy po baterię.


neo.vin

Pięknie wygląda w tym pudełku. Skąd Ty to wszystko bierzesz? :D


[email protected]

Leżał sobie taki biedny na Ebay i się zlitowałem . :rotfl:


neo.vin

Dobrze, że są tacy litościwi ludzie jak Ty :) Mnie na ebayu ceny za wysyłkę przerażają póki co.


Testral

#7011
Cytat: neo.vin w 13-05-2019, 21:43:50

Dobrze, że są tacy litościwi ludzie jak Ty :) Mnie na ebayu ceny za wysyłkę przerażają póki co.

Pojawiają się na ebay, sztuka kupić w przyzwoitej cenie, bo obecnie najtańszy jest za 150$ a Super Timer za 250$  :D

A co do cen przesyłki, to wystarczy mieć skrzynkę z adresem i zebrać 2- 3 fanty i już koszty się rozmywają.

Rise and rise again, until lambs become lions.
ZT 0770CF - nóż idealny!

neo.vin

Cytat: Testral w 13-05-2019, 21:47:05

Pojawiają się na ebay, sztuka kupić w przyzwoitej cenie, bo obecnie najtańszy jest za 150$ a Super Timer za 250$  :D

A co do cen przesyłki, to wystarczy mieć skrzynkę z adresem i zebrać 2- 3 fanty i już koszty się rozmywają.

To już wyższa szkoła dla mnie :)

wilhelm_zdobywca

Bry! Pomożecie?
Własnie dotarł do mnie allegrowy Camper i próbuję ustalić jego wiek.
Pogrzebałem trochę na forum i ustaliłem, że:
Punca na lewej stronie to lata 1975-2005
Kusza po prawej to 1974-2005
Logo ( a w zasadzie wgłębienie, które po nim zostało), wygląda na prasowane na gorąco, czyli 1979-1994
Dobrze kombinuję?
Scyzor bez wycięć w okładzinach na pincetę, wykałaczkę, bez dziury na szpilkę pod korkociągiem - od kiedy zaczęto je umieszczać?
Szydło z ostrzem ale bez dziury - jakie to mogą być lata?

Ogólny stan narzędzi bardzo dobry, krawędzie tnące wyglądają niemal na dziewicze, tylko brudny jak jasna choroba, ale tym zajmę się po robocie.








v21

Cytat: wilhelm_zdobywca w 15-05-2019, 13:47:15

Bry! Pomożecie?
Własnie dotarł do mnie allegrowy Camper i próbuję ustalić jego wiek.
Pogrzebałem trochę na forum i ustaliłem, że:
Punca na lewej stronie to lata 1975-2005
Kusza po prawej to 1974-2005
Logo ( a w zasadzie wgłębienie, które po nim zostało), wygląda na prasowane na gorąco, czyli 1979-1994
Dobrze kombinuję?
Scyzor bez wycięć w okładzinach na pincetę, wykałaczkę, bez dziury na szpilkę pod korkociągiem - od kiedy zaczęto je umieszczać?
Szydło z ostrzem ale bez dziury - jakie to mogą być lata?

Ogólny stan narzędzi bardzo dobry, krawędzie tnące wyglądają niemal na dziewicze, tylko brudny jak jasna choroba, ale tym zajmę się po robocie.







Według SAKWiki to może być model Camper Economy Scout 1
All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Roy Batty

bfxXx

#7015

Brak rowka w korkociągu sugeruje wykonanie od 1991, chyba że był wymieniany. Kółko jest w warstwie korkociągu, ci sugeruje do 1991. Więc jeśli nic nie wymienione, to prawdopodobnie jest to właśnie ten rok.


Raku

Czy do Campera pasują też okładziny od Spartana lub Climbera?

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

Cytat: tomi2000 w 6.11.2023, 11:06:58Hehe, dokładnie. Kto żonaty, ten w cyrku się nie śmieje ;)

bfxXx


PaganiSAK

Niektórzy już pewnie na fejsie widzieli ale dla tych którzy nie mają wrzucam tutaj :) nowe okładki od Woro! Mega sprawa i wykonanie! Zaraz zabieram się za założenie:)

I always tell the truth, even when I lie.

v21

Cytat: PaganiSAK w 18-05-2019, 15:43:53

Niektórzy już pewnie na fejsie widzieli ale dla tych którzy nie mają wrzucam tutaj :) nowe okładki od Woro! Mega sprawa i wykonanie! Zaraz zabieram się za założenie:)

Gratki, wyglądają rewelacyjnie :)
All those moments will be lost in time, like tears in rain.
Roy Batty