Reklama

VICTORINOX/WENGER [wątek ogólny]

Zaczęty przez maba, 04-05-2010, 02:05:30

PaganiSAK

Dzięki :) na scyzoryku się jeszcze lepiej prezentują!

I always tell the truth, even when I lie.

[email protected]


FORESTER1973


Testral

Eee tam. Nowe okładki a już jakie poszczerbione. Tandeta i tyle. Nie zazdroszczę wcale.

Rise and rise again, until lambs become lions.
ZT 0770CF - nóż idealny!

PaganiSAK

Cytat: Testral w 18-05-2019, 22:10:46

Eee tam. Nowe okładki a już jakie poszczerbione. Tandeta i tyle. Nie zazdroszczę wcale.

Cholera takie przyszły, chyba jakiś kurier się kątówką bawił! Będę musiał odesłać!!;)
I always tell the truth, even when I lie.

Testral

Rise and rise again, until lambs become lions.
ZT 0770CF - nóż idealny!

olsenik

Same z siebie takie przesadzone (dużo się dzieje) ale na nożu leżą ekstra.
Zazdraszczam. Mógłbym mieć.  :slini:

Zbudowałem dwa domy, mam dwóch synów a do lasu, który posadziłem chodzę zbierać grzyby, więc nikomu nie muszę nic udowadniać. Nawet sobie.

neo.vin

Piękne. Przykład na to ,że nawet Vicki mogą mieć ładne okładki :)


PaganiSAK

Słowa uznania należą się Andrzejowi, świetna robota ale dziękuję w jego imieniu:)

I always tell the truth, even when I lie.

Vigo

I jeszcze ta korozja..., a fu (Cu). ;P

Narzędzia WERA, WIHA, BAHCO, KNIPEX, itp.: https://forum.knives.pl/index.php?topic=165495.msg1714279#msg1714279

neo.vin

Panowie, taka okładka w EvoWood to normalny kolor??


kiemlo


Kamiotm

Jakie to dokładnie modele scyzoryków? Nie bardzo ogarniam Wengery

Wysłane z mojego Redmi Note 6 Pro przy użyciu Tapatalka


neo.vin

Cytat: kiemlo w 30-05-2019, 23:34:24

Wpadł w ognisko?

Chyba taki kawałek drewna po prostu :/  Odpuściłem i wziąłem spartana wooda w "normalnym" kolorze :)

Avantu

Witam! Stałem się posiadaczem Huntsmana po tym jak urwałem kolejny raz korkociąg w tanich scyzorykach. Pani w sklepie "Smoke" poinformowała mnie że gwarancja jest dożywotnia i taki korkociąg przykładowo powinni mi wymienić. Teraz pytanie jak to jest w praktyce, bo zauważyłem że na stronie internetowej jest napisane że gwarancja nie obejmuje uszkodzeń. Trochę się zawiodłem bo nie po to wydałem na scyzoryk 160 zł gdzie mogłem sobie kupić 5 "noname" i nawet nie byłoby szkoda jak się uszkodzi. Ktoś wie jak to wygląda w praktyce? :D


FORESTER1973

Jeżeli zostanie to zakwalifikowane jako wada to wymiana/naprawa bezpłatna,jeżeli jako uszkodzenie z winy użytkownika to też wymiana/naprawa ale płatna.


Avantu

Cytat: FORESTER1973 w 31-05-2019, 20:21:24

Jeżeli zostanie to zakwalifikowane jako wada to wymiana/naprawa bezpłatna,jeżeli jako uszkodzenie z winy użytkownika to też wymiana/naprawa ale płatna.

Czyli liczę na dobry humor serwisanta bo nie rozumiem jak można stwierdzić że urwany korkociąg to wina użytkownika czy nie  :?. W każdym razie na razie jestem zachwycony, może po prostu nie urwę tego korkociągu :D

Avantu

Jakby ktoś pytał tak wygląda mój urwany korkociąg :D


bfxXx

Na przykład po wyglądzie przełomu można zidentyfikować  ;-) ale te w Vicku są raczej solidne.


Testral

Kupiłeś gówno, to nie ma się co dziwić. Nie mam pojęcia jakim sposobem można urwać korkociąg w Vicku otwierając wino. Po prostu nie ma takiej opcji.

Rise and rise again, until lambs become lions.
ZT 0770CF - nóż idealny!