Reklama

VICTORINOX/WENGER [wątek ogólny]

Zaczęty przez maba, 04-05-2010, 02:05:30

Vigo

Dzięki Panowie. Zestawik znaleziony na naszym rodzimym portalu aukcyjnym.  :) Kiedyś go przyuważyłem i nawet targowałem się ze sprzedającym, ale nic z targu nie wyszło więc sobie odpuściłem i dopiero po kilku miesiącach "dojrzałem" uświadamiając sobie, że to był w sumie "zabytkowy" SwissChamp, zatem postanowiłem skontaktować się ponownie z właścicielem co by jednak "zabytek" pozyskać.  :dodge: Co ja się naszukałem tego maila w przepastnym archiwum mojej poczty...  :special:, ale udało się dobiłem targu i jest.  :P Nie jest to jakiś rarytas bo to zwykły, pospolity (w swoim czasie) model, ale teraz w sklepie dokładnie takiego chyba nie kupisz.

Cytat: Piniolski w 11-07-2011, 22:08:43

Za 20 lat wszystkie moje noże/scyzoryki będzie można odkupić w takim stanie i w takich kompletach ;P

Jak mi się hobby nie odmieni to będę wiedział jakby co do kogo uderzyć.  :D

Narzędzia WERA, WIHA, BAHCO, KNIPEX, itp.: https://forum.knives.pl/index.php?topic=165495.msg1714279#msg1714279

Rahmed

@Vigo: Ładny kolekcyjonerski okaz, gratuluję ;-)
U mnie nowy custom robiony przez hanesa... nie mogę doczekacz kiedy dojdzie do mnie, więc wkładam foty kdzie się da :D


maba

Ostatnio czuję się coraz lepiej, więc i czasem mi się coś przyśni.. Dziś śniło mi się, że piłowałem jakieś plastikowe coś moim Handymanem.. nagle coś pękło i scyzoryk się rozsypał.. Wiecie jak mi smutno było? :cry:

Na szczęście jest Rahmed i pamiętam, że za chwile pisałem do niego czy by coś na to nie poradził :D

Czy to coś znaczy? Jest na sali jakiś spec od snów?


Szony

@maba, jak na moje oko, to potrzebujesz nowej porcji scyzoryków, tak na wszelki wypadek, gdyby któryś Ci się zepsuł ;P

EDIT: Literówka


greg76

Cytat: maba w 13-07-2011, 13:38:25

Ostatnio czuję się coraz lepiej, więc i czasem mi się coś przyśni.. Dziś śniło mi się, że piłowałem jakieś plastikowe coś moim Handymanem.. nagle coś pękło i scyzoryk się rozsypał.. Wiecie jak mi smutno było? :cry:

Na szczęście jest Rahmed i pamiętam, że za chwile pisałem do niego czy by coś na to nie poradził :D

Czy to coś znaczy? Jest na sali jakiś spec od snów?

..
jest.
Jak tak miałem musiałem zmienić profil wykonywanych czynności. Zakrawało o chorobę psychiczną.
W Twoim przypadku może ze scyzoryków przerzucić się na inny typ noży :D


dziab

maba, jest w Tobie dużo lęku i agresji. Porozmawiaj z kimś, z kim posprzeczałeś się jakiś czas temu. Bądź gotowy zrobić pierwszy krok i przeprosić. Ponadto wyluzuj w pracy, nie "piłuj" się tak. Jak czujesz się gorzej to odpocznij. Zastanów się na kogo możesz liczyć i sprawdź swoją sieć wsparcia. Pozwól sobie też na jakieś drobne przyjemności. I nie przejmuj się tak bardzo pogodą.

Wiem co piszę - jestem psychologiem :shades:

żeby nie było nieporozumień - ten post to żart. ale psychologiem jestem ;P

"Wałbrzych - szary to też kolor!" :D
"Never let an anchor drop"

maba

@dziabu dzięki, liczyłem na Ciebie! :-*

To standardowa regułka w waszym fachu? :D

A nowe Vicki? Pomyśli się..


InQuizitor

@maba jest jeszcze inne rozwiązanie - oddaj Swoje vicki potrzebującym, poprawi Ci się humor i zrobisz dobry uczynek co w przyszłości zaprocentuje  ;P
możesz oddać je mi


maba

Dużo rozdawania by nie było, więc raczej poprawa humoru krótkotrwała.. Odpada :D


maba

http://www.youtube.com/watch?v=LnmfzhKYcHE

Składanie i rozkładanie po kolei wszystkich narzędzi, to musi być niezły sposób na nudę.. ;)


Rudolf

Oglądałem dziś scyzoryk Wengera , jakiś taki plastikowy mi się wydał  . Kosztował trochę ponad 80 pln , otwieracza , duże ostrze pilniczek zamiast małego ostrza i nożyczki .


kajgulik

Cytat: maba w 17-07-2011, 01:11:55

Składanie i rozkładanie po kolei wszystkich narzędzi, to musi być niezły sposób na nudę.. ;)

a etui do przymocowania tego potwora na pasek też wyprodukowali?  ;)

pozdrawiam,
kajgulik

tap

Cytat: maba w 13-07-2011, 16:27:27

Dużo rozdawania by nie było, więc raczej poprawa humoru krótkotrwała.. Odpada :D

nieprawda Marku, dziś obdarowałem siostrzeńców :) Starszy (12 lat) dostał sanrenmu 710 a młodszy (7 lat) Vicka Waitera...
tej frajdy w ich oczach i uśmiechu na twarzy tak szybko się nie zapomina :)
polecam...

dziab

Cytat: kajgulik w 17-07-2011, 22:27:40

a etui do przymocowania tego potwora na pasek też wyprodukowali?  ;)

prędzej plecak :D

maba - proszę ;) powiedzmy, że standardowa nie, ale przewijają się takie teksty ;P

"Wałbrzych - szary to też kolor!" :D
"Never let an anchor drop"

Piniolski

Cytat: tap w 17-07-2011, 23:18:36

nieprawda Marku, dziś obdarowałem siostrzeńców :) Starszy (12 lat) dostał sanrenmu 710 a młodszy (7 lat) Vicka Waitera...
tej frajdy w ich oczach i uśmiechu na twarzy tak szybko się nie zapomina :)
polecam...

Szacunek :grin:

Większość pieniędzy wydałem na noże i alkohol. Resztę po prostu zmarnowałem ;-)

kajgulik

Cytat: tap w 17-07-2011, 23:18:36

nieprawda Marku, dziś obdarowałem siostrzeńców :) Starszy (12 lat) dostał sanrenmu 710 a młodszy (7 lat) Vicka Waitera...
tej frajdy w ich oczach i uśmiechu na twarzy tak szybko się nie zapomina :)
polecam...

ja też już dałem kiedyś chrześniakowi dwa victorinoxy i był bardzo bardzo bardzo szczęśliwy
co ciekawe - dwa pierwsze dostał, a później już dwa kolejne kupił sam ze skarbonkowej kasy :)

pozdrawiam,
kajgulik

dziab

Ja razem z kumplem, ktory jak ja ma i nosi Climbera, obdarowalismy kumpla na urodziny Climberem wlasnie. Cieszyl sie jak dzieciak  :grin: A ja z nim, bo zaliczam go juz do wnozowionych, bo to jego pierwszy scyzor czy noz :)

"Wałbrzych - szary to też kolor!" :D
"Never let an anchor drop"

Dębo

Ja dałem bratu. I teraz słyszę : daj ostrzałke

Mam sto rąk, sto sztyletów, gdy zechcę sto ran zadam.

Regolit

przeszukałem na szybko i nie znalazłem, może ktoś mi pomoże
jest jakiś patent na wymazanie napisu na vicku? niby nie przeszkadza ale wole nie mieć napis "meqha"..

(kiedyś kupiłem żonie na urodziny vicka climbera - i został klej z kodu wiec żeby było ładnie przetarłem zmywaczem do paznokci, klej zlazł ale i trochę tego  czerwonego, wiec musiałem zmatowić całą stronę tym zmywaczem, wyszło nawet nieźle ale w końcu się przyznałem:))(i dlatego wole pytać mądrzejszych niż zaś coś spieprzyć)


maba

Jakiego napisu?

Na klindze, czy na okładkach? Jak na okładkach, to jaką metodą? ;-)