Autor Wątek: Zasady  (Przeczytany 32630 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline WAR

• Szef
  • Opinii: (581)
  • *
  • Życie jest proste, po prostu nie jest łatwe
    • WAR's Shop of Knives
Odp: Zasady
« Odpowiedź #120 dnia: 13-10-2010, 22:57:03 »
Nie Pitt, zorganizuj ten konkurs w przyszłym roku.
There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

Offline Pitt

• sheathmakers
  • Opinii: (507)
  • Inwalida w stopniu umiarkowanym
« Odpowiedź #121 dnia: 13-10-2010, 23:05:35 »
Nie Pitt, zorganizuj ten konkurs w przyszłym roku.

Nie WAR, w przyszłym roku nie biorę w tym udziału. O genezie mojej decyzji pisałem w wątku o ostatniej edycji konkursu.
A tu mówimy cały czas o konkursie tegorocznym, który jest prowadzony z pewną dozą chaosu.
Uwaga - nieogarniam paczkomatów, wysyłam tylko DPD

Offline WAR

• Szef
  • *
    • WAR's Shop of Knives
« Odpowiedź #122 dnia: 13-10-2010, 23:18:40 »
No stary, udziału nie bierzesz, zorganizować nie chcesz. Ale pokomentować zawsze można, to nic nie kosztuje  ;>
There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

Offline Pitt

• sheathmakers
« Odpowiedź #123 dnia: 13-10-2010, 23:25:54 »
No stary, udziału nie bierzesz, zorganizować nie chcesz. Ale pokomentować zawsze można, to nic nie kosztuje  ;>

Tak młody, nie biorę udziału w następnym, pomóc chcę w obecnym - który jak widać organizacyjnie pomocy wymaga, i też się to nie podoba. A Wam to chyba nic nie pasuje. CZEGO CHCECIE! ;-)

Offline WAR

• Szef
  • *
    • WAR's Shop of Knives
« Odpowiedź #124 dnia: 13-10-2010, 23:42:41 »
I tu wracamy do sedna, zorganizuj konkurs, wszystko będzie tak jak Ty chcesz :)
A co do pomocy przy obecnym ... nie moja działka, ale w sumie wydaje mi się, że to trochę za późno na deklaracje pomocy.

Offline Pitt

• sheathmakers
« Odpowiedź #125 dnia: 14-10-2010, 08:31:22 »
I tu wracamy do sedna, zorganizuj konkurs, wszystko będzie tak jak Ty chcesz :)
A co do pomocy przy obecnym ... nie moja działka, ale w sumie wydaje mi się, że to trochę za późno na deklaracje pomocy.

Swoją deklarację pomocy przesyłałem 04-08-2010, 19:24:45 . Sorry że nie wcześniej, ale szklana kula się zepsuła i nie wiedziałem, że sobie nie radzicie.

Offline WAR

• Szef
  • *
    • WAR's Shop of Knives
« Odpowiedź #126 dnia: 14-10-2010, 09:55:58 »
Być może my też nie wiedzieliśmy (szklana kula) i Twoja pomoc wydawała się niepotrzebna.

Offline Pitt

• sheathmakers
« Odpowiedź #127 dnia: 14-10-2010, 10:00:30 »
Być może my też nie wiedzieliśmy (szklana kula) i Twoja pomoc wydawała się niepotrzebna.

Kurde, pytałem się Peca na PW, czy pojawi się nowa ankieta bo jest już po terminie. Odpisał, że ze względu na obowiązki domowe się nie wyrabia. Zaproponowałem pomoc; w ironiczny sposób odmówił.
Proszę Cię, WAR. Wiem, że lubisz mieć wszędzie ostatnie słowo, ale w tym miejscu naprawdę NIC nie tłumaczy organizatorów konkursu.

Offline WAR

• Szef
  • *
    • WAR's Shop of Knives
« Odpowiedź #128 dnia: 14-10-2010, 10:46:34 »
Nooo, biorąc pod uwagę częstotliwość moich wypowiedzi, to faktycznie, wszędzie  :rotfl:
Co do Twojej propozycji, nie mam pojęcia, nie jestem pecem, widać miał swoje powody. Natomiast powtarzam, chcesz mieć ślicznie, zrób swój konkurs.

Offline Pitt

• sheathmakers
« Odpowiedź #129 dnia: 14-10-2010, 10:52:11 »
Nooo, biorąc pod uwagę częstotliwość moich wypowiedzi, to faktycznie, wszędzie  :rotfl:
Co do Twojej propozycji, nie mam pojęcia, nie jestem pecem, widać miał swoje powody. Natomiast powtarzam, chcesz mieć ślicznie, zrób swój konkurs.

Czyli jeśli nie godzę się sam podpisać pod organizacją konkursu, to nie mogę oczekiwać profesjonalizmu. Ba! Nawet nie powinienem krytykować. Brawo.
No, teraz Ty. Prosz...

Offline WAR

• Szef
  • *
    • WAR's Shop of Knives
« Odpowiedź #130 dnia: 14-10-2010, 11:14:40 »
Jeśli nie godzisz się na organizację konkursu, to musisz się zgodzić na to, że organizuje go ktoś inny i ze względów "życiowych" może mu się zdarzyć obsuwa. Co do krytykowania, wiem, że lubisz i wychodzi Ci to nienajgorzej.
Generalnie, Twoja postawa przypomina mi trochę podejście "klienckie", "płacę, więc wymagam".
Natomiast dopóki knives.pl NIE JEST przedsięwzięciem czysto handlowym, możemy Twoje wymagania zignorować jeśli są po temu jakieś powody.
Czy to jest wystarczająco jasne stanowisko dla Ciebie ?

Offline Pitt

• sheathmakers
« Odpowiedź #131 dnia: 14-10-2010, 11:18:29 »
Jeśli nie godzisz się na organizację konkursu, to musisz się zgodzić na to, że organizuje go ktoś inny i ze względów "życiowych" może mu się zdarzyć obsuwa. Co do krytykowania, wiem, że lubisz i wychodzi Ci to nienajgorzej.
Generalnie, Twoja postawa przypomina mi trochę podejście "klienckie", "płacę, więc wymagam".
Natomiast dopóki knives.pl NIE JEST przedsięwzięciem czysto handlowym, możemy Twoje wymagania zignorować jeśli są po temu jakieś powody.
Czy to jest wystarczająco jasne stanowisko dla Ciebie ?

Twoje stanowisko wydaje się być jasnym; nadal niejasnym jest kiedy dowiemy się o terminie głosowania na wybór okładki.

edycja: Napisanie "nie wiem", bez uzupełniania tego nic nie wnoszącym komentarzem byłoby w 100% wystarcząjce.
« Ostatnia zmiana: 14-10-2010, 11:20:40 wysłana przez Pitt »

Offline WAR

• Szef
  • *
    • WAR's Shop of Knives
« Odpowiedź #132 dnia: 14-10-2010, 11:25:43 »
edycja: Napisanie "nie wiem", bez uzupełniania tego nic nie wnoszącym komentarzem byłoby w 100% wystarcząjce.
Napisanie PW do organizatorów konkursu zamiast postu z nic nie wnoszącym komentarzem byłoby w 200% wystarczające.

Offline Pitt

• sheathmakers
« Odpowiedź #133 dnia: 14-10-2010, 11:32:04 »
Kurde, WAR. Ręce mi opadają.
Kilka osób w tym wątku zadało oficjalnie pytanie kiedy coś ruszy dalej. Od strony organizatorów nie padło nawet słowo wyjaśnienia.
Ty nagle opieprzasz mnie, że mam 'kliencką" postawę i sugerujesz, że nie powinienem pytać w wątku tylko pisać PW.
Dobrze. Piszmy wszyscy PW do peca. Proponuję zacząć już teraz.
Idę już z tego wątku, bo wymiana poglądów na zasadzie "moja prawda jest mojsza" mnie nie bawi. Na pewno i tak zaraz odpiszesz, że tu nie demokracja i mam się podporządkować. Wszak Twoje na wierzchu.

Offline WAR

• Szef
  • *
    • WAR's Shop of Knives
« Odpowiedź #134 dnia: 14-10-2010, 11:39:10 »
O, i bardzo się cieszę, że nareszcie zrozumiałeś co do Ciebie piszę.

Offline pecado

• Wsparcie techniczne
  • Szef
  • Opinii: (165)
  • *
  • clava curva pie vinco in spelunca
    • Knives.pl na FB
« Odpowiedź #135 dnia: 17-10-2010, 09:03:56 »
Panowie nie kłóćcie się proszę, bo dupy dałem ja po prostu.
Niestety nikt nie napisał "ej, pecu podeślij foty, wystawię je za Ciebie!" no i tak czekały, aż o w niedzielę o 8 rano miałem czas i byłem przy kompie (z telefonu średnio się wysyła takie ankiety ;) ).
Tak czy inaczej jestem i zaczynamy ostatni etap konkursu.
pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Offline robal

• Opinii: (0)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #136 dnia: 30-11-2010, 09:11:17 »
WItam

Mam takie pytanko, które chyba kiedyś już było, przez kogoś zadane, mianowicie, czy zostały przewidziane jakieś nagrody dla zwycięzców?  ;>

Pozdrawiam
LEPIDOPTEROLOG - naukowiec zajmujący się badaniem owadów z rzędu motyli (Lepidoptera). Jedna z popularniejszych specjalności entomologii. W badaniach terenowych lepidopterolodzy posługują się tradycyjnymi akcesoriami entomologicznymi, m.in. siatką entomologiczną i nożem typu balisong.