Autor Wątek: Nowa stara strona WWW.  (Przeczytany 4905 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline yodyna

• Opinii: (10)
  • Użytkownik knives.pl
  • Robie to co lubie:)
Odp: Nowa stara strona WWW.
« Odpowiedź #20 dnia: 29-06-2010, 02:21:29 »
Znacznie lepsza od poprzedniej.Naprawde podoba mi sie szczegolnie ze kolorki nie sa takie oczojebne.Fakt,P.Mariuszu brak jest tylko jakiegos fajnego logo.
Przepraszam za brak ogonkow  :)

9/20

Offline Dexameth

• Stoik nie z wyboru
  • Opinii: (332)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #21 dnia: 29-06-2010, 05:07:09 »
Nooo i od razu lepiej :) Mam tylko skromną sugestię - logo w postaci puncy :D

Kuba dobrze prawi  :)
Zawsze jest gdzieś piękny poranek , nawet w dniu naszej śmierci .

Offline porcelanowy

• Opinii: (123)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #22 dnia: 29-06-2010, 08:27:58 »
POwitoł
Fajna i przejrzysta - na starej wersji czasem zdarzało mi się zaklikać ;)

No i nadzieja umiera ostatnia :)
Czy wykonujesz foldery?
Jeszcze nie.
Wiem, że na starej też było, ale jakoś ominąłem ;)
porcelanowy/Rafał: boso, ale w ostrogach.
Co miałem, mam i będę miał... i co robię    :shades:

Offline tlim

• Szef działu
  • Opinii: (216)
  • *
  • dżemdźwiedź
    • Tlim knives - ostrza, noże myśliwskie, damast, laminaty, nessmuk knives, fallout knives, stal
« Odpowiedź #23 dnia: 29-06-2010, 08:55:20 »
Dzięki za uwagi, będę poprawiał i rozbudowywał :)

Offline PrzemoBK

• Opinii: (31)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #24 dnia: 29-06-2010, 09:21:26 »
Przede wszystkim można łatwo znaleźć co się szuka, na tamtej stronie trochę się motałem  ;)

Offline Wasyl

• Opinii: (2)
  • Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #25 dnia: 30-06-2010, 00:59:56 »
gratulacje. Kazdy postep cieszy

A teraz bede krytyczny:

1. poprzednia strona byla moze troche balaganiarska itp itd, ale rowniez dzieki temu miala w sobie tajemnice i wydawalo sie ze jest jej wiecej niz bylo. W nowej jest na odwrot (my personal opinion).

2. W spisie/katalogu typow nozy brakuje mi po otwarciu "kategorii" jakowejs preambuly (trudne slowo). Jakis opisik jak na przyklad dawniej przed Nessmukami (wiem ze tam jest, ale w kategorii sie nie otwiera, tylko w menu na gorze..)- odrobina podkladu i wykladu co jak i glacego. Dla przykladu chetnie sie dowiem, jak autor zedfiniowal kategorie toxic i czego w tym dziale mozna sie spodziewac, jakie materialy, jakie zastosowania..

3. Nie pasi mi w ogole kategoria field grade. Pomysl z grejdami nozy w sensie wykonczenia byl/jest fajny, ale kategoria z tego lipna

4. Czesc nozy ma takie sobie foty, a jak wiadomo reklama dzwignia nowoczesnej rzeczywistosci.. Czy mi sie tylko wydawalo, ze na starej stronie uklad i jakosc fotek byla inna?

5. kategorie w menu bocznym i gornym powinny sie pokrywac

..no to juz nic nie mowie, bo chcialbym jeszcze kiedy noz kupic :) no i po prawdzie czy stara czy nowa - i tak mi sie podoba  :shades:

pozdro, Adam

Offline melonmelon

• Niezlot PGK 2019
  • Opinii: (153)
  • *
    • moje narządy :)
« Odpowiedź #26 dnia: 30-06-2010, 09:39:12 »
spłódź jakie voodoo
pod publikę
poczaruj o stali nc6
poczaruj o hartowaniu bainitycznym
poczaruj o hartowaniu w soli
a o chromie nie zapomnij!!
jak sam nie umiesz weź jakiegoś speca bajkopisarza; piterm jest dla mnie wzorem;
coś takiego, że jak człowiek przeczyta obudzi się z myslą - muszę to miec!!!

pozdro

edyta
Nie ma mnie, w Łodzi siedzę.
Zapraszam na blog o obróbce cieplnej http://blog.melontools.com/obrobka_cieplna/

trochu stali na noże?
https://forum.knives.pl/index.php?topic=184641.

kluczyki robię, gitarki, mogę skrzypce

DORADZTWO W ZAGADNIENIACH OBRÓBKI CIEPLNEJ STALI I NIE TYLKO

Offline ordo

• Opinii: (107)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #27 dnia: 30-06-2010, 09:41:56 »
To je dobra myśl - niezwykła stal, fenomenalne właściwości, do tego - wybrałem po wielu porównaniach, testuję noże w taki sposób, moja metoda jest najlepsza, bo itd. Dużo przymiotników i bez skromności ;)

Offline tlim

• Szef działu
  • *
  • dżemdźwiedź
    • Tlim knives - ostrza, noże myśliwskie, damast, laminaty, nessmuk knives, fallout knives, stal
« Odpowiedź #28 dnia: 30-06-2010, 09:53:11 »
Cytat: Wasyl
gratulacje. Kazdy postep cieszy

A teraz bede krytyczny:

1. poprzednia strona byla moze troche balaganiarska itp itd, ale rowniez dzieki temu miala w sobie tajemnice i wydawalo sie ze jest jej wiecej niz bylo. W nowej jest na odwrot (my personal opinion).

2. W spisie/katalogu typow nozy brakuje mi po otwarciu "kategorii" jakowejs preambuly (trudne slowo). Jakis opisik jak na przyklad dawniej przed Nessmukami (wiem ze tam jest, ale w kategorii sie nie otwiera, tylko w menu na gorze..)- odrobina podkladu i wykladu co jak i glacego. Dla przykladu chetnie sie dowiem, jak autor zedfiniowal kategorie toxic i czego w tym dziale mozna sie spodziewac, jakie materialy, jakie zastosowania..

3. Nie pasi mi w ogole kategoria field grade. Pomysl z grejdami nozy w sensie wykonczenia byl/jest fajny, ale kategoria z tego lipna

4. Czesc nozy ma takie sobie foty, a jak wiadomo reklama dzwignia nowoczesnej rzeczywistosci.. Czy mi sie tylko wydawalo, ze na starej stronie uklad i jakosc fotek byla inna?

5. kategorie w menu bocznym i gornym powinny sie pokrywac

..no to juz nic nie mowie, bo chcialbym jeszcze kiedy noz kupic :) no i po prawdzie czy stara czy nowa - i tak mi sie podoba  :shades:

pozdro, Adam

Konstruktywna krytyka = Super :D

ad.1
Jednym z głównych priorytetów przy nowej stronie jest przejrzystość.
Tworząc kategorie chciałem osiągnąć efekt, że osoba nie obeznana z moją twórczością nożową, wchodząc na stronę od razu widzi prawie wszystko.

ad.2
Jest to jedna z tych rzeczy których jeszcze nie zdążyłem zrobić, a jest w planie.

ad.3
Tu mam trochę inne zdanie ;>

ad.4
Fotki są te same. Noży na stronie pewnie jest około 500, większości ich nie mam więc robienie nowych zdjęć raczej odpada ;)
Z czasem mam nadzieję że nowe fotki będą co raz to lepsze.

ad.5
Dlaczego?

Chętnie usłyszę więcej takich, konkretnych uwag, które są dla mnie bardzo przydatne.

Cytat: melonmelon
spłódź jakie voodoo
pod publikę
poczaruj o stali nc6
poczaruj o hartowaniu bainitycznym
poczaruj o hartowaniu w soli
a o chromie nie zapomnij!!
jak sam nie umiesz weź jakiegoś speca bajkopisarza; piterm jest dla mnie wzorem;
coś takiego, że jak człowiek przeczyta obudzi się z myslą - muszę to miec!!!

pozdro

edyta

Planuję :D

Szukam w ogóle ludzi chętnych do pisania na mojej stronie, jeśli ktoś zainteresowany to zapraszam do współpracy :idea:

Cytat: rustle
To je dobra myśl - niezwykła stal, fenomenalne właściwości, do tego - wybrałem po wielu porównaniach, testuję noże w taki sposób, moja metoda jest najlepsza, bo itd. Dużo przymiotników i bez skromności ;)

Eeeee, ale ja nie startuję na prezydenta RP  :rotfl:

A jeśli chcesz możesz napisać coś takiego, a ja to opublikuję :D

Offline Mikko

• Opinii: (33)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • Oregońsko-Radykalny obóz fosforobrązowców
« Odpowiedź #29 dnia: 30-06-2010, 11:01:59 »
Nie dodawaj tego flasha, wg mnie to niepotrzebna rzecz, która będzie utrudniała niektórym przeglądanie.

Offline tlim

• Szef działu
  • *
  • dżemdźwiedź
« Odpowiedź #30 dnia: 30-06-2010, 13:17:56 »
Zmieniłem trochę stronę główną, wydaje mi się że tak będzie jeszcze czytelniej i że fajniej wygląda.

Nowa

Stara wersja strony.

Mam nadzieję że odbierzecie zmianę a +.

Offline PrzemoBK

• Opinii: (31)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #31 dnia: 30-06-2010, 13:22:35 »
Nie zawadziłyby linki przy sprzedaży do recenzji noży na forum.

Offline Tazz

• Opinii: (201)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #32 dnia: 30-06-2010, 13:28:02 »
Mnie osobiście przeszkadza układ na górze czyli te 4 zdjęcia i opis z boku. Widziałbym to tak, że tytuł sekcji jest nad zdjęciem, a opis pod.
... Kto jest najlepszym szermierzem na świecie?
- Nie mam pojęcia.
- Nigdy nie znałeś takiego?
- Znałem wielu, którzy się za takich uważali.
- Chciałabym wiedzieć... kim tacy szermierze są. I gdzie są.
- Gdzie są, to ja wiem.
- Ha! Więc gdzie?
- Na cmentarzach

Offline Wasyl

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #33 dnia: 30-06-2010, 15:01:06 »
Zmieniłem trochę stronę główną, wydaje mi się że tak będzie jeszcze czytelniej i że fajniej wygląda.

Nowa

Stara wersja strony.

Mam nadzieję że odbierzecie zmianę a +.

1. Starsza wersja (czyli ta posrednia)
2. Dlaczego kategorie manu bocznego i gornego powinny sie pokrywac? Nie wiem :) Ale chodzi o to, ze jesli w menu bocznym jest kategoria Nessmuk, to odnosnik powinien prowadzic do tej samej tresci co Nessmuk (identyczna nazwa) z manu gornego. A nie prowadzi. Na odwrot zas Damasty i Noze z damastu - nazwy inne ale prowadza do tej samej tresci (tylko wyswietlanej w odwrotnym porzadku). Podobnie (ze sie powtorze) - kategoria field grade (boczne) i noze mysliwskie (gorne) - dla mnie dziwnie zestawione z innymi. Taka jakby inna logika..

Ale ze jeszcze sie taki nie urodzil, coby wszystkim dogodzil, wiec nie ma co przesadzac :) :)

pozdro

Offline tlim

• Szef działu
  • *
  • dżemdźwiedź
« Odpowiedź #34 dnia: 30-06-2010, 16:59:34 »
1. Starsza wersja (czyli ta posrednia)
2. Dlaczego kategorie manu bocznego i gornego powinny sie pokrywac? Nie wiem :) Ale chodzi o to, ze jesli w menu bocznym jest kategoria Nessmuk, to odnosnik powinien prowadzic do tej samej tresci co Nessmuk (identyczna nazwa) z manu gornego. A nie prowadzi. Na odwrot zas Damasty i Noze z damastu - nazwy inne ale prowadza do tej samej tresci (tylko wyswietlanej w odwrotnym porzadku). Podobnie (ze sie powtorze) - kategoria field grade (boczne) i noze mysliwskie (gorne) - dla mnie dziwnie zestawione z innymi. Taka jakby inna logika..

Ale ze jeszcze sie taki nie urodzil, coby wszystkim dogodzil, wiec nie ma co przesadzac :) :)

pozdro

ad.1 Starsza lepsza czy gorsza? ;)

ad.2 Fakt, muszę pomyśleć nad tym górnym menu.

Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi to wal  :special:  :D

Offline Wasyl

• Nowy użytkownik
  • *
« Odpowiedź #35 dnia: 30-06-2010, 17:11:49 »
ad.1 Starsza lepsza czy gorsza? ;)

ad.2 Fakt, muszę pomyśleć nad tym górnym menu.

Jeśli masz jeszcze jakieś uwagi to wal  :special:  :D

ad1. dla mnie starsza  :shy:
ad3. w okreslonych dzialach, czesciach albo typach tresci ujednolicac czcionki..?

pozdro

Offline ordo

• Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #36 dnia: 30-06-2010, 18:17:00 »
Bym napisał, ale za mało się znam, żeby zrobić to przekonująco a z sensem do tego...
Wciskać kit bez podkładki to nie żadna sztuka...

Ta najnowsza wersja fajna. Znaczy mi się podoba ;)

Dorzuciłbym jeszcze link do podforum na knives i jakies zebrane linki do recenzji.

Albo jeszcze inaczej - zebrać linki do recek czy tam opinii w jednym poscie, podwiesić w dziale na Twoim podforum i podlinkować na stronie. Jak wygodniej.

Aha, jak coś, to linki zebrać mogę. Nawet ten temat o ułamanym nozu z 52100 pokazuje, ze obróbka była w porzadku - świadczy na korzyść.
Bo 3 recki przy tak obszernej twórczości to jednak trochę skromnie.

Generalnie ktoś kto trafia najpierw na Twoją stronę, a z niej na Twoje podforum miałby łatwiej. No, ale jak większość osób i tak jest z knives, no to wtedy nie wiem czy jest sens.

Zależy jak to ma działać według Ciebie.

Offline Mario

• Rat Fan
  • Redaktor
  • Opinii: (226)
  • *
  • MTPN
« Odpowiedź #37 dnia: 30-06-2010, 18:45:21 »

Dorzuciłbym jeszcze link do podforum na knives i jakies zebrane linki do recenzji.

Albo jeszcze inaczej - zebrać linki do recek czy tam opinii w jednym poscie, podwiesić w dziale na Twoim podforum i podlinkować na stronie. Jak wygodniej.

Wybrane recki Tlim ma na stronie więc odsyłanie tutaj jest zbędne.

Wolałem tą wcześniejszą wersję strony. Dużo lepsza była.

Offline ordo

• Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #38 dnia: 30-06-2010, 19:22:39 »
No piszę - jak uważa.

Po prostu bliższe związanie z podforum, czy innymi tematami o nozach Tlima pokazywałoby, ze sa używane, podobają się, mają fanów itd.

Taki pozytywny szum dla kogoś, kto trafił przez stronę - ale nie wiem ilu trafia przez stronę, a ilu przez forum, więc to tylko taka propozycja.

Offline tlim

• Szef działu
  • *
  • dżemdźwiedź
« Odpowiedź #39 dnia: 30-06-2010, 20:57:36 »
Mnie osobiście przeszkadza układ na górze czyli te 4 zdjęcia i opis z boku. Widziałbym to tak, że tytuł sekcji jest nad zdjęciem, a opis pod.

Mówisz, masz.