Reklama

Spyderco - nowości

Zaczęty przez dziab, 23-07-2010, 23:50:31

depravedsouls

Ta, i nowe kolorki  endury/delica, super serwis i nie uzasadnione podwyżki,  gdzie taki kershaw wydaje noże z m390/s35vn z serwisem itd poniżej 100$,

Czasy inne - pomidorka nie tnie , oj a 500 stów dałem . Tam się żyło nożem i nikt nie biadolił . Orcanus

Nudel

Cytat: depravedsouls w 28-06-2018, 17:40:58

spyderco nic takiego nie zrobi ba ceny tylko wywinduje jeszcze w górę;) firma nie ma nic do zaoferowania obecnie  jak i crkt czy inni z usa , w tych cenach taki kizer/we itd ich zjadają i wysrywają, ta firma żeruje na naiwniakach

Moim zdaniem Spyderco to jedna z ciekawszych firm. W juh rodzajów stali i w ciul różnego typu projektów noży - poprostu różnorodność. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Spyderco robią jak sami twierdzą: noże dla dłoni nie dla oka ;)
Co do Kizera to nie wiem, nie mam i się nie wypowiadam. WE Knife z kolei rzeczywiście rośnie coraz szybciej i ma sporo extra projektów. Ich noże są głównie dla oka i są super wykonane. Mam Zetę więc wiem o czym mówię  :grin:

kapfryd

Akurat kolory deliki i endury, sprint runy znanych modeli dają, bo tego chcą ich klienci, to się sprzedaje.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy nie wiesz jak powinien zachować się prawdziwy mężczyzna, pomyśl jak zachowałby się Makłowicz w podobnej sytuacji.

depravedsouls

Nudel  , miałem kilka spyderco wyzbyłem bez żalu, zt idzie w jakimś dziwnym kierunku nie to co kiedyś za czasów Oniona/Stridera tylko jakieś potworki.Lepsze  jutro było wczoraj;)

Czasy inne - pomidorka nie tnie , oj a 500 stów dałem . Tam się żyło nożem i nikt nie biadolił . Orcanus

Calot

Cytat: depravedsouls w 28-06-2018, 18:25:06

Ta, i nowe kolorki  endury/delica, super serwis i nie uzasadnione podwyżki,  gdzie taki kershaw wydaje noże z m390/s35vn z serwisem itd poniżej 100$,

To nie Kershaw wydaje te noże poniżej 100 USD, tylko sklepy, które je zamawiają.

Cytat: depravedsouls w 28-06-2018, 18:37:00

Nudel  , miałem kilka spyderco wyzbyłem bez żalu, zt idzie w jakimś dziwnym kierunku nie to co kiedyś za czasów Oniona/Stridera tylko jakieś potworki.Lepsze  jutro było wczoraj;)

Jeśli Strider nie robi potworków... :D

The air smelled of limited life expectancy.
X-Clacks-Overhead: GNU Terry Pratchett

Nudel

Cytat: depravedsouls w 28-06-2018, 18:37:00

Nudel  , miałem kilka spyderco wyzbyłem bez żalu, zt idzie w jakimś dziwnym kierunku nie to co kiedyś za czasów Oniona/Stridera tylko jakieś potworki.Lepsze  jutro było wczoraj;)

Dokładnie. Wszystko się zmienia - niestety nie zawsze na lepsze :I

depravedsouls

Cytat: Calot w 28-06-2018, 18:45:54

To nie Kershaw wydaje te noże poniżej 100 USD, tylko sklepy, które je zamawiają.Jeśli Strider nie robi potworków... :D

chodziło o kooperacje np 0300 itd, a teraz projekty z dupy jakiegoś ruska;)

Czasy inne - pomidorka nie tnie , oj a 500 stów dałem . Tam się żyło nożem i nikt nie biadolił . Orcanus

donGÓRALesko

Cytat: depravedsouls w 28-06-2018, 19:02:53

chodziło o kooperacje np 0300 itd, a teraz projekty z dupy jakiegoś ruska;)

+1 gdzie stare dobre 0200...

Typ temperamentu: gniewny
Osobowość: paranoiczna
Czynności ekspresyjne: obronne
Funkcjonowanie interpersonalne: prowokacyjne
Styl poznawczy: podejrzliwy
Obraz ja: nienaruszalny

rybak

Cytat: Nudel w 28-06-2018, 18:26:03

Spyderco robią jak sami twierdzą: noże dla dłoni nie dla oka ;)

Szkoda, ze nie dla mojej...
Jakigoś mje Ponie Buoze stwuozył, takigo mje mos... ن
--------------------------------------------------------------
The legacy is more intimidating, than any opposition...

Nudel

Eeee no nie gadajcie, że Sinkevich wam nie leży. Może nie jest mistrzem super użyteczno-ergonomicznych noży, ale projekty ma miłe dla oka.
PS. to nie rusek tylko Białorusin :shades:


stream

Bow River
Gdyby nie ta stal i miejsce wytworzenia...


Nudel

Miejsce wytworzenia od dawna nie ma znaczenia. Prawie cała dzisiejsza elektronika jest montowana w Chinach ;) Ja tam nie mam z tym żadnego problemu.


Cya

Ale fajny, do kuchni jak znalazł do krojenia szczypioru :rotfl: i cenowo na każdą kieszeń.


graf

Cytat: stream w 10-07-2018, 23:15:04

Bow River
Gdyby nie ta stal i miejsce wytworzenia...

Był taki nożyk - MOC DLA MAS :D
Też kiepska stal, chiński i dziwnie podobny.

Najlepsze polskie noże do rzucania
http://grafknives.pl
Polub na FB
https://facebook.com/grafknives

ordo

Bez przesady, w Pająku widać wyraźnie styl Wilsona, ale micka z pasiaka faktycznie mogła była spaść z tej samej ciężarówki ;)

Akurat ostatnio był wywiad z Wilsonem i to mi w ogóle przypomniało o istnieniu tego noża:
https://knifesteelnerds.com/2018/07/02/interview-with-knifemaker-phil-wilson-about-performance-blades-and-his-journey-with-knives/

Spora szansa, że jak ktoś szuka do roboty, to można by nawiązać sensowną współpracę za niewielkie pieniądze.

Szczerze przyznam - bez znajomości projektanta bym odrzucił na miejscu, a tak to bym rozważył - gdybym szukał w takiej kategorii ;)

Reality has a well known liberal bias

donGÓRALesko

Typ temperamentu: gniewny
Osobowość: paranoiczna
Czynności ekspresyjne: obronne
Funkcjonowanie interpersonalne: prowokacyjne
Styl poznawczy: podejrzliwy
Obraz ja: nienaruszalny

kgrzesiek

#1876

To jest manix 2. Następca mini manixa.
Manix xl to duży. Następca pełnowymiarowego manixa.
Fajnie wygląda w tej kolorystyce. Z tej stali jeszcze niczego nie mam :-)

Acha, chodziło o to, że może w przyszłości wypuszczą dużego w takiej wersji. Powoli coś kojarzę  :D


donGÓRALesko

Typ temperamentu: gniewny
Osobowość: paranoiczna
Czynności ekspresyjne: obronne
Funkcjonowanie interpersonalne: prowokacyjne
Styl poznawczy: podejrzliwy
Obraz ja: nienaruszalny

Sesio


donGÓRALesko

Typ temperamentu: gniewny
Osobowość: paranoiczna
Czynności ekspresyjne: obronne
Funkcjonowanie interpersonalne: prowokacyjne
Styl poznawczy: podejrzliwy
Obraz ja: nienaruszalny