Reklama

Spyderco - nowości

Zaczęty przez dziab, 23-07-2010, 23:50:31

Essefer

Cytat: Nudel w 04-05-2019, 14:06:30

Trzeba by było tego Para 3 LW na testy dla @Essefer dać :grin: Ciekawe jak długo ta plastikowa bieżnia by wytrzymała?

Chyba muszę jakiegoś Patronite założyć by te wszystkie noże pokatować:). Niestety inne pasje i priorytety związane z egzystencją chwilowo ukruciły plany zakupowe.

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka


Rethel

Dziś odebrałem moją Para 3 FRN. Wrażania jak narazie tylko estetyczne. Standardowa Para 3 jakoś do mnie nie trafiała - z tą wersje jest lepiej.
Nożyk bardzo poręczny i lekki mam jednak wrażenie że Manix 2 LTW jest jak by lżejszy...FRN bardzo ładnie wykonany.
Co ciekawe jest nowe pudełko -  już bez białego paska i ma inną wielkość napisów.


kapfryd

@Rethel, daj zdjęcia jakieś lepiej :)

( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy nie wiesz jak powinien zachować się prawdziwy mężczyzna, pomyśl jak zachowałby się Makłowicz w podobnej sytuacji.

Rethel

#2143

Proszę :)


Rethel


Rethel

#2145

kapfryd

Kurczę, super się prezentuje, mój portfel będzie płakał, zwłaszcza jak wypuszczać będą nowe kolorki i nowe stale :D

PS. Nie pisz posta pod postem, bo tak nieelegancko, korzystaj z opcji "Modyfikuj" - widoczna w prawym górnym rogu każdego Twojego opublikowanego posta.

A chyba @Mikko (jeśli pokręciłem to sorry) miał gdzieś poradnik jak wrzucać fotki na forum z imgur.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy nie wiesz jak powinien zachować się prawdziwy mężczyzna, pomyśl jak zachowałby się Makłowicz w podobnej sytuacji.

kgrzesiek

Najprościej z tapatalka. Przegląda się gorzej bo uproszczona grafika, ale do zdjęć na szybko ok.


donGÓRALesko

Typ temperamentu: gniewny
Osobowość: paranoiczna
Czynności ekspresyjne: obronne
Funkcjonowanie interpersonalne: prowokacyjne
Styl poznawczy: podejrzliwy
Obraz ja: nienaruszalny

wojtekmtb

Nie orientuje się ktoś kiedy będą w CQB  dostępne Para 3 FRN ?
I czy można gdzieś w PL je kupić poza CQB ?



Mikko

Na allegro też widziałem.


Miqte

Cytat: wojtekmtb w 26-05-2019, 22:25:11

Nie orientuje się ktoś kiedy będą w CQB  dostępne Para 3 FRN ?
I czy można gdzieś w PL je kupić poza CQB ?

Wiem że pytałeś o Polskie sklepy ale w tym wypadku chyba najlepiej u źródła kupować np. knifecenter - wychodzi z przesyłką 106$ (ok. 400zł)
pozdrawiam,
Michał
mam

Mikko

Cytat: Miqte w 27-05-2019, 09:23:19

Wiem że pytałeś o Polskie sklepy ale w tym wypadku chyba najlepiej u źródła kupować np. knifecenter - wychodzi z przesyłką 106$ (ok. 400zł)

A z cłem i vat? ;)


Miqte

#2154
Cytat: Mikko w 27-05-2019, 09:33:37

A z cłem i vat? ;)

Kupowałem w sumie ponad 20 noży ze stanów (głownie ebay.pl). Cło zapłaciłem 2 razy a nawet z cłem wyszło parę złotych taniej niż w naszych sklepach  :dodge:
były to za każdym razem zakupy do 700zł
pozdrawiam,
Michał
mam

wojtekmtb


shogy

może nie nowość ale fajny sprint run - delica M390 w bentoboxshop.com


ordo

Ikuchi - recka i świetny opis dodatkowej blokady - Spyderco powinno to opatentować. Znacznie pewniejsze niż np. LAWKS

https://www.youtube.com/watch?v=la_Spi3ujKU
Reality has a well known liberal bias

kapfryd

@ordo, śmieszki śmieszkami, ale on jest świetny. Ty chyba lubisz smukłe noże, które mają dużo ostrza w rękojeści, więc powinien Ci się spodobać.

( ͡° ͜ʖ ͡°) Kiedy nie wiesz jak powinien zachować się prawdziwy mężczyzna, pomyśl jak zachowałby się Makłowicz w podobnej sytuacji.

ordo

Najpierw mi się spodobał, a potem wyjrzałem poza katalog Spyderco i przypomniałem sobie jak wyglądają noże.

Reality has a well known liberal bias