Reklama

Mały rzeźnik z Poznania

Zaczęty przez Ypoznan, 14-08-2010, 15:35:01

Ypoznan

Stal: N690 (3mm)
Okładziny: snakewood
Piny: mosiądz
HRC: 60


Ponieważ "Ypoznan" w konwersacji brzmi tak jakoś bardzo oficjalnie, dopuszczam także: Januszku, Jasiu, Jachu i inne miłe określenia. ;)

http://www.navaja.pl/

albercik

Dobrze widzę? Tang im bliżej dziurki tym jest cieńszy?


Ypoznan

Ponieważ "Ypoznan" w konwersacji brzmi tak jakoś bardzo oficjalnie, dopuszczam także: Januszku, Jasiu, Jachu i inne miłe określenia. ;)

http://www.navaja.pl/

stasio

 :alien: gdyby to był folder to by był mój ideał  :heart: ale i tak jest super kolec . Jak zwykle mistrzowska robota  :slini:


Player

Ładny.
A możesz podać wymiary. I najlepiej fotkę w ręku....? :shy:
Zminiam zdanie.... Baaaaardzo ładny :D

.
.
.
.

Fliegerkappmesser

Szkoda, że to nie sztylecik z obustronnym szlifem  :shy:

Better dead than red / Lieber tot als rot

WojaK

Zajebiaszczy maluch :D Pogratulować Jasiu :D

W imieniu wytwórni filmowej "Wild Mountain"i"Wieczorek Expeditions Team" zapraszam do oglądania filmów i seriali o tematyce Survivalowej, Turystycznej i Ekspedycyjnej.
Wszystkie nasze filmy znajdziecie na www.wildmountain.republika.pl oraz www.extreme-survival.pl Posiadamy kanały na "FB" i "YT"

piotrbati

dzięki za wykopki - świetny taperek - drewko sobie sobie  ;>


tententen


junasz

Jakbyś, Jasiu, tak jeszcze do łapki go i przed obiektyw... to żadne już rozterki nie targałyby duszą mą przed napisaniem "wieeelce on zacny".  :D

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

Tayniak

Cytat: Fliegerkappmesser w 08-09-2011, 12:34:36

Szkoda, że to nie sztylecik z obustronnym szlifem  :shy:

Dokładnie moja i paru innych osób refleksja...

Cytat: junasz w 10-09-2011, 20:49:51

Jakbyś, Jasiu, tak jeszcze do łapki go i przed obiektyw... to żadne już rozterki nie targałyby duszą mą przed napisaniem "wieeelce on zacny".  :D

Rozmiary zaktualizowane (w przybliżeniu, bo miarka podła):
Dlugość: 172 mm
Głownia: 75 mm

Nożyk do obmacania na którymś z wrocławskich spotkań (czy to już czas?) Na życzenie Junasza fot parę:


junasz

Dzięki. Normalnie zaczynam się zastanawiać, czy coś takiego nie powinno zastąpić folderka na pasie.  :?

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

Tayniak

...ma już nowego właściciela...


Piniolski

Cytat: junasz w 19-02-2012, 21:41:42

Dzięki. Normalnie zaczynam się zastanawiać, czy coś takiego nie powinno zastąpić folderka na pasie.  :?

U mówi to ten, który miał Knockouta w łapie  :rotfl:
Większość pieniędzy wydałem na noże i alkohol. Resztę po prostu zmarnowałem ;-)

Tayniak

I nosi niemałego Cycka w kieszeni...


junasz

I cycek i pszczółka najgłówniej na pasie, rzadko w kieszeni... a od onego czasu doszły 3 mini fixedy do poziomu na pas, jakby kto nie zauważył.  ;P  Spotkanko jakie byśta zorganizowali zamiast w klawisze po próżnicy klepać.  :D

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!