Reklama

Dawno dawno temu... 20 lat temu powstało Knives.pl

Zaczęty przez pecado, 18-02-2024, 17:51:59

pecado

obraz_2024-02-18_175114996.jpg

20 lat i 6 dni temu powstało Knives.pl

Dziękujemy za ten czas, za tą podróż, za cała wiedzę jaką wpakowaliście do naszych baz danych.
Za społeczność, którą stworzyliście, za pasję, za kłótnie, dramy, żarty do spłakania i niekończące się dyskusje o nożach, knifemakingu i tysiącu innych rzeczy.
Za przyjaźnie, czasami szorstkie, za spotkania, za Zloty, potem CEKE, za to, że w tym popieprzonym świecie ciągle udowadniacie, że wspólna pasja naprawdę łączy.
Dziękujemy i... do zobaczenia

obraz_2024-02-18_175131058.jpg

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Mattia

Witam,
oby forum trwało i rozwijało się dalej.
Do zobaczenia na następnych CEKE, a swoją drogą zloty jeszcze knives.pl miały swoją niepowtarzalną atmosferę.
Pozdrawiam 


Blunio

Wypada Kolegom i sobie życzyć kolejnych dwudziestu lat razem. ❤️

"Strzeżcie się >Greków<, nawet jak niosą dary"
Nigdy nie rezygnuj z realizacji przedsięwzięcia tylko dlatego, że wymaga ono czasu.
Czas i tak upłynie !
Cytat kolegi Rangy67: "wszystkiego mieć nie można bo życie jest pasmem wyborów...".

Marcinos

O kurde, dopiero teraz sobie uświadomiłem jak ten czas poleciał - zarejestrowałem się na forum 24 grudnia 2011 roku.
Z żadnego innego miejsca nie zaczerpnąłem tylu informacji, co z tego.
Chciałoby się powiedzieć przy okazji, że wszystkie te fejsbukowe grupy, do pięt nie dorastają temu forum.

Najlepsze, najbardziej profesjonalne miejsce, gdzie można spotkać różnych zakręconych pozytywnie ludzi i znaleźć naprawdę cenne informacje, począwszy od metalurgii, aż po historię nożownictwa na całym Świecie.
Nie wyobrażam sobie sytuacji, że to miejsce mogłoby przestać istnieć z jakiegokolwiek powodu.


pecado

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Raptorartur

To forum potrafi nawet zmienić życie użytkowników :)
Zarejestrowałem się tu 11 lat temu, niemal rok później pokazałem swój pierwszy nóż. Po następnych 9 latach przestałem pracować w firmie w której spędziłem prawie połowę swojego życia (23 lata). Po to aby skupić się na tworzeniu noży :)
W czasie tej drogi towarzyszyła mi masa informacji dotyczących noży i przede wszystkim przyjaźń. Zwłaszcza PGK :)
Za to wszystko Wam mocno dziękuję. Kurna nie ma ikonki z łezką wzruszenia :rotfl:

PGK swoich i świadków nigdy nie zostawia  :P

mnicha

#6

Czas leci... a my wciąż młodzi   8D

Kiedy to zleciało? Nie mam pojęcia... od 17 lat wciąż czerpię Tu wiedzę i masę inspiracji. Powiadają, że w "kupie" raźniej, ja twierdzę, że w pojedynkę nie da się pewnych rzeczy przeskoczyć.

Korzystając z okazji ... dzięki, że mogę być TU z Wami i pozdrawiam serdecznie Wszystkich Forumowiczów z nadzieją na kolejne 20lat.

Radek

P.S.
kiedyś, kiedyś w zamierzchłych czasach wieku młodzieńczego ... troszkę wstydziłem się swojej miłości do noży, wydawała mi się nie do końca "normalna"... a później trafiłem TU i okazało się, że tą pasję podziela obok mnie Wielu innych wspaniałych ludzi. Poza tym znalazłem TU wiele informacji, porad, wsparcia dzięki którym udało mi się zbudować swoją nową rzeczywistość - zmieniłem świat wokół siebie; i trwa to już 17 lat. ...
... na tę piękną okrągłą rocznicę 20-lecia FORUM pozwoliłem sobie na Świętowanie i popełniłem 20 talarków motywacyjnych "change your world" jako dodatek do 20  moich nożyków - mi się udało ... mój świat jest pełen noży i nie robię sobie żadnych wyrzutów z tego powodu ; czego i Wam życzę :)

https://www.instagram.com/p/C1hj9aCsYF5/
Każdy ma swój odchył, i nie ma co o tym dyskutować.

pecado

to zdaje się był drugi zlot? @WAR?

obraz_2024-02-18_194208108.jpg

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

gregg13

Koleżankom i Kolegom kolejnych okrągłych jubileuszy naszego Forum.

Cytat: junasz w 23-11-2022, 01:15:35Cóż... pesymizm to najlepsza filozofia. Pesymista niemal zawsze ma rację, a jak zdarzy się pomyłka - jest radośnie zaskoczony.  ;)

wm11

Prawda, to miejsce zmienia i zmieniło życie nie tylko nas użytkowników i mieszkańców forum, ale także naszych rodzin, przyjaciół, znajomych oraz wielu portfeli. Jak się tak zastanowić, to wpływ KNIVES.PL jest znacznie szerszy niż się w pierwszym momencie wydaje. Tyle miłych przeżyć i emocji związanych z odkryciem nowego "Grala" poprawiało samopoczucie, a niekiedy Wasze wpisy rozbawiały do łez poprawiając nastój.
Trafiłem tu w 2007 roku w poszukiwaniu porady i podpowiedzi w zakupie jakiegoś możliwie uniwersalnego tula i tak sobie z Wami tu siedzę i z szufladą pełną scyzoryków, folderów, multituli i latarek.

Konin lub okolice? Dopisz się - http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,122727.0.html

Nie przejmuj się tym, że nie pamiętasz wszystkich minionych wydarzeń.
Problem zaczyna się wtedy, gdy pamiętasz wydarzenia, które wogóle nie miały miejsca.

WAR

Cytat: pecado w 18-02-2024, 19:42:35

to zdaje się był drugi zlot? @WAR?

obraz_2024-02-18_194208108.jpg

Hala fabryczna? Pierwszy :)

There are good atheists and bad atheists. There are good believers and bad believers. A cunt is a cunt and no god has ever changed that.

muunek

W kwietniu "pyknie" mi okrągłe 17lat z Wami.
Może postów wielu nie generuje ale i tak czuję się po całości forumowiczem.
Jak sobie pomyślę gdzie (życiowo) byłem 17lat temu to łza się kręci.
Najgorsze, że nadal nie wiem dokąd to zmierza :)

Daliście mi wiele a zabraliście ledwie 23dni życia (statystyki) .
Nie żałuję ani jednego dnia .


Tyler Durden

Urodzinowe Wszystkiego Najlepszego.  :)
Za sporą dawkę wiedzy, za znajomości, za wydawanie moich pieniędzy ;) Dziękuję wszystkim.


LordDisneyland

I ja się dołączę do życzeń - wszystkiego najlepszego!  :)
Dobrze, że trafiłem na to forum.

...A p o c a t a s t a s i s N o w...

Lisek777

Zdrowia, dalszego zapału, radości dla ,,ojców założycieli'' i wszystkich użytkowników!  :-*

Zdecydowanie forum potrafiło namieszać w życiu wielu z nas. Czytałem je dwa lata przed rejestracją aby znaleźć odpowiedzi i opinie dotyczących poszczególnych rodzajów i modeli noży. Chciałem kupić jeden porządny nóż do wszystkiego, który miał być najlepszy w każdej kategorii. Jak wiemy - takowy nie istnieje... Celowo się nie rejestrowałem, obawiając się, że ,,popłynę'', W 2010 jednak zrobiłem to i wtedy już poszło gładko...

Dziękuję za regularne wydawanie pieniędzy na ostrości, fantastyczne znajomości, spotkania, rozmowy, opinie, uwagi i wiele radości związanych z codziennym ,,odpalaniem'' forum Knives.pl.

Dużo spokoju, spełnienia marzeń na każdej płaszczyźnie, upragnionych kozików, dobrego życia i fajnych ludzi na co dzień!  :)


-wój-

INFI i tyle...

pecado

dziękuję za kadr, który nie ujawnia, że nie tylko broda mi przyrosła w ciągu tych 20 lat :*

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

Blunio

Cytat: pecado w 19-02-2024, 08:56:29

dziękuję za kadr, który nie ujawnia, że nie tylko broda mi przyrosła w ciągu tych 20 lat :*

Widać, żeś odkarmiony trochę  :D

"Strzeżcie się >Greków<, nawet jak niosą dary"
Nigdy nie rezygnuj z realizacji przedsięwzięcia tylko dlatego, że wymaga ono czasu.
Czas i tak upłynie !
Cytat kolegi Rangy67: "wszystkiego mieć nie można bo życie jest pasmem wyborów...".

-wój-

Cytat: pecado w 19-02-2024, 08:56:29

dziękuję za kadr, który nie ujawnia, że nie tylko broda mi przyrosła w ciągu tych 20 lat :*

Stare porzekadło głosi:
- Nic tak chłopa nie upiększa, jak samara coraz większa!

INFI i tyle...

Blunio

Cytat: -wój- w 19-02-2024, 09:16:54

Stare porzekadło głosi:
- Nic tak chłopa nie upiększa, jak samara coraz większa!

Eeeee, nie widać 👁

"Strzeżcie się >Greków<, nawet jak niosą dary"
Nigdy nie rezygnuj z realizacji przedsięwzięcia tylko dlatego, że wymaga ono czasu.
Czas i tak upłynie !
Cytat kolegi Rangy67: "wszystkiego mieć nie można bo życie jest pasmem wyborów...".