knives.pl - ostra dyskusja

Technika-Taktyka-Trening-Rzeczywistość => Technika-Taktyka-Trening => Wątek zaczęty przez: ogion w 17-02-2020, 21:57:24

Tytuł: Sparujemy.pl - Grupa łącząca grupy sparingowe
Wiadomość wysłana przez: ogion w 17-02-2020, 21:57:24

Cześć!
Z inicjatywy grupy NSS z Warszawy (Niedzielne Spotkania Sparingowe) powstała strona Sparujemy.pl (https://sparujemy.pl), która ma na celu zrzeszanie otwartych grup sparingowych z całej Polski. Ideą jest powstanie miejsc, grup, mini społeczności, gdzie może przyjść każdy i za darmo spróbować sił w walce na zasadach fair play przy wykorzystaniu atrap broni białej np. noży, mieczy lub innych jak włócznie czy baty. Za tym idą takie plusy jak: poznawanie nowych ludzi, rozwój osobisty i oczywiście sportowy, poprawienie swoich warunków fizycznych, nauka pokory i szacunku do przeciwnika.
Na razie baza grup jest niewielka, ale z czasem dodawane będą nowe, które wyznają te same, bądź podobne zasady. Jest także możliwość stworzenia takich grup wśród swoich znajomych lub dołączenia do tych już istniejących.
Zapraszamy do obejrzenia strony oraz śledzenia naszych mediów społecznościowych. Inicjatywa jest nowa, a strona jeszcze przechodzi fazę przebudowy, ale przekaz jaki za sobą niesie na pewno do Was trafi.
PS. Jeśli znasz taką grupę daj znać w komentarzu!
Tytuł: Odp: Sparujemy.pl - Grupa łącząca grupy sparingowe
Wiadomość wysłana przez: kooniu w 17-02-2020, 23:47:10
Wszystkich chętnych do blizszego zapoznania się z powyżsżą ideą zapraszamy do Warszawy 9-10 maja :) gdzie i o której podamy wkrótce :)
Tytuł: Odp: Sparujemy.pl - Grupa łącząca grupy sparingowe
Wiadomość wysłana przez: ogion w 18-02-2020, 07:38:16
To musimy wrzucić w terminarz ;) ale im miejsc więcej- tym lepsza widoczność