Reklama

Polskie Stowarzyszenie Twórców Noży i Broni Białej

Zaczęty przez killrathi, 01-04-2011, 07:29:09

Ypoznan

Różnego typu pokazy i targi nożownicze odbywają się w Hiszpanii dość często, a w odniesieniu do polskich realiów: co chwilę. :)
Te w Albacete są jednak, z tego co udało mi się zaobserwować chyba największe i przeważnie międzynarodowe. Warto się tam kiedyś wybrać. Hiszpanie żywiołowo zareagowali na pokaz możliwości naszych nożowników, warto im się pokazać "na żywo". :)

Ponieważ "Ypoznan" w konwersacji brzmi tak jakoś bardzo oficjalnie, dopuszczam także: Januszku, Jasiu, Jachu i inne miłe określenia. ;)

http://www.navaja.pl/

aambeeld

Hiszpanie zapobiegliwie dbają o marketing  ;)
o ile mi wiadomo reklamówki tego show dostali w 2009 roku wszyscy uczestnicy show w Gembloux  :)
ogłaszałem na knives chyba właśnie w 2009.

Sursum corda

Ypoznan

Bardzo dobrze. Jestem ciekaw kiedy i u nas choć jedno cykliczne (w skali roku) "Show" powstanie. :)

Ponieważ "Ypoznan" w konwersacji brzmi tak jakoś bardzo oficjalnie, dopuszczam także: Januszku, Jasiu, Jachu i inne miłe określenia. ;)

http://www.navaja.pl/

killrathi

Cytat: Ypoznan w 15-05-2011, 20:12:06

Bardzo dobrze. Jestem ciekaw kiedy i u nas choć jedno cykliczne (w skali roku) "Show" powstanie. :)

możliwe że wkrótce  ;)

kontankt wyłącznie e-mail: [email protected]

Ypoznan

Ponieważ "Ypoznan" w konwersacji brzmi tak jakoś bardzo oficjalnie, dopuszczam także: Januszku, Jasiu, Jachu i inne miłe określenia. ;)

http://www.navaja.pl/

killrathi

#65

Aktualna lista Członków PSTNiBB (kolejność przypadkowa)

Kamil 'simon' Simonienko
Dariusz 'topek' Kołtowski
Piotr 'kubek' Jakubiec
Marcin 'killrathi' Tomaszewski
Robert 'haineken' Hajn
Piotr 'piotr-cz' Czołczyński
Paweł 'paw_ulon' Łukanowski
Milko 'milord' Jovic
Andrzej 'andreh' Woronowski
Bartosz Herman
Paweł 'kiedi Kieda
Michał 'Elchon' Plezia

Członek honorowy: Rafał 'aambeeld' Wawer


kontankt wyłącznie e-mail: [email protected]

killrathi

aktualizacja listy PSTNiBB
oraz taka mała prezentacja:

http://www.youtube.com/watch?v=bSoG3_K-MlA

może się spodoba


kontankt wyłącznie e-mail: [email protected]

Barni

"Kolejny przedmiot wprawia w lot, gwałtowny mojej ręki ruch na trajektori lotu ściana, a wciąż jest tyle do rozjebania"
---------
--------
Poroże jelenia z różą kupie!!!

TCT

TCT Leather

konik707

Witam , po obejrzeniu filmiku nie wiem co napisać  8D, kolego świetnie to poskładałeś muzyka taka jaką lubię wielki szacunek za twój zapał i wielkie zaangażowanie. Pozdrawiam konik707


aambeeld

Ale prace!  :kopara:  :D
Zaraz rozsyłam gdzie się da i umieszczam na koziku i jurnym boćku.

Sursum corda

Wyca

Wybaczcie, ale musiałem umieścić ten film na face. Świetny film :)


killrathi

Cytat: Wyca w 03-06-2011, 15:09:56

Wybaczcie, ale musiałem umieścić ten film na face.

a nie krępuj się :)

Fajnie że się podoba


kontankt wyłącznie e-mail: [email protected]

pawwil

No powiem że jestem tu od niedawna i teraz dodatkowo jestem w szoku po obejrzeniu filmu.

Jak wiele świetnych noży wyszło z waszych warsztatów. Gratuluję


killrathi


kontankt wyłącznie e-mail: [email protected]

killrathi

Dnia 18.06.2011r. w podwarszawskiej miejscowości Kanie odbył się I Zjazd PSTNiBB.

W trakcie zjazdu po krótkiej prezentacji założeń Stowarzyszenia omówione zostały cele i formy działania Stowarzyszenia oraz plany na najbliższe miesiące działalności.

Przedyskutowano udział Stowarzyszenia w zbliżających się wystawach oraz możliwe formy promocji Członków PSTNiBB.

Wśród obecnych Członków nastąpił podział prac i obowiązków mających na celu realizację postanowionych działań.

W części integracyjnej wśród uczestników Zjazdu rozlosowany został nóż kuchenny Victorinox z wygrawerowanym logo Stowarzyszenia.
Zwycięzcą losowania został Kamil Simonienko.
Dodatkowo rozlosowano 4 egzemplarze zawieszek wykonanych z paracordu ufundowanych przez Roberta Hajna.
Była również nieczęsta okazja zapoznania się ogromną ilością prac wykonanych przez Członków PSTNiBB.

W imieniu Zarządu Stowarzyszenia serdecznie dziękuję wszystkim przybyłym.

i kilka fotek autorstwa Piotra Czołczyńskiego


kontankt wyłącznie e-mail: [email protected]

Mario

widze, ze skorzysaliscie z miejscowki MTPN.
I jak wrazenia? Podobalo sie?


Mario

sorki za post pod postem ale to z komorki wiec ciezko mi edytowac.

Szkoda, ze nie daliscie znaku czy info ze bedziecie mozna by sie wtedy spotkac i zintegrowac oba stowarzyszenia.
Rozumiem ze byly sprawy wazne i oficjalne ale my jako mtpn moglismy np dojechac na pozniejsza godzine.
Daloby sie to jakos na pewno zalatwic i rozwiazac.

Szkoda....

simon

Jestem żonaty 8D i mam syna!!!
Aambeld pokazał nóż (swój) ;P

Mario

ano bywa.

W kazdym badz razie przypominam, ze my z pewna propozycja wspolpracy wyszlismy juz bardzo dawno temu.

Ze wzgledu na brak odzewu, kontaktu, checi spotkania (a okazja swietna byla przeciez) rozumiem ze jako stowarzyszenie nie jestescie zainteresowani nawiazaniem wspolpracy z innym stowarzyszeniem.

Tak odbieram to ja i moi koledzy.
W kazdym badz razie postaramy sie zrozumiec.

Uciekam i nie smiece juz.

P.S.
Naprawde mam nadzieje ze lokal sie spodobal.