Reklama

Poroża rogi czachy co znależliście w lesie, na polu

Zaczęty przez skuter1233, 01-01-2012, 18:07:15

skuter1233

Wątek chyba w odpowiednim miejscu jakoś nigdzie się nie doszukałem takiego jeśli jest gdzieś proszę o przeniesienie.Na pewno niektórzy z was na jakiejś wyprawie kiedyś znaleźli zrzut od jelenia,kozła czy jakąś czaszkę :D zacznę pierwszy

Włóczykij:)

bobo

- no i co?
- no i nic.
- a teraz co ?!

Krug

Krug-Noże.

Nie odpowiadam na PW? Pisz Pan: krugknivesmalpagmailcom
Na pohybel odchodom bolszewickich odchodów!
***** *******. :)
Śmiesznie jak jebacy popierają jebanych. :)
TRZYNASTU SPARTAN ŻYJE! WOT CHUJNIA.

skuter1233

znaleziony dziś 1.02.2012 szesnastak waga 3kg

znaleziony 29.01.2012

Włóczykij:)

LUCYFER

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

Don


skuter1233

hehe :D ja bynajmniej nie jestem leśniczym ale w lesie to pół życia spędziłem :D uzależniony jestem już muszę chodzić bo w domu to nie mogę wysiedzieć A zwłaszcza jak jest sezon na zrzuty. Lubię włóczyć się po lasach nieraz dziennie robię po 20km i więcej.

Włóczykij:)

Villemo


LUCYFER

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

Villemo


skuter1233

Włóczykij:)

LUCYFER

Te z czaszkami i oręża, nie wyglądają na zrzuty... ;>
Przyznaj no się ... ;>

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

skuter1233

Hehe :D czaszki od kozłów znalezione przeze mnie,oręże też,czaszki od jeleni byków mam z wymiany za zrzuty od jeleni

Włóczykij:)

KamilD

Łoo kur** !!  8D to już zrzucają ? :D (młody zbieracz jestem  ;) ) chciałem czekać do marca, a tu proszę  8D jutro wypruwam w las !  :shades:


LUCYFER

Ej no, chyba nam nie chcesz tu wciskać że dziki oręż gubią? ;>
Nawet gdyby, to złamany jakiś by był, a nie ładne komlety. Takie to tylko inaczej da się pozyskać, ale zapewne wiesz o tym tak samo jak i ja wiem... Trzy nawet ładne sztuki, i loszka... ;)
Jak po bandzie idziemy, to i ja wieczorem kilka fot dam... :D

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

skuter1233

czaszki dzików znalazłem :D postrzałki albo ofiary kolizji drogowych i dlatego mam całe oręże

Włóczykij:)

LUCYFER

U mnie jak myśliwi zostawili postrzałka(znaczy bali się za nim iść i zostawili), to dwa dni za nim chodziłem, ale się opłaciło, ponad 120 kilo dobrego dzika... :P

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

Krug

skuter1233  zrób fotki takich pojedynczych zrzutów i na bazarek, powinny znaleźć amatorów rękojeści z poroża.

Krug-Noże.

Nie odpowiadam na PW? Pisz Pan: krugknivesmalpagmailcom
Na pohybel odchodom bolszewickich odchodów!
***** *******. :)
Śmiesznie jak jebacy popierają jebanych. :)
TRZYNASTU SPARTAN ŻYJE! WOT CHUJNIA.

skuter1233

Kolego LUCYFER np.takie ''coś'' znajduje w lesie to biorę w domu wygotuje i oprawiam na deskę dlatego mam całe kompletne oręże dzików,ten był szablasty szable 22cm

Włóczykij:)

kfadrato

skuter1233 a kiedy i gdzie [tzn czy są jakieś charakterystyczne miejsca gdzie można znaleść zrzuty] szukać  ;-) Czy poprostu trzeba mieć trochę szczęścia  ;-)