Reklama

Portmonetka syta :)

Zaczęty przez van_kic, 26-01-2012, 23:21:03

van_kic

No i trza było machnąć jeszcze jedną tym razem inny projekt, ale co do zasady podobnie. Słowo się rzekło więc będzie TUTTI - ale to jakoś po łykendzie :)














Pochwy wszystkich rodzajów, czarne pochwy, brązowe pochwy, wiszące pochwy, poziome pochwy, na pas, na szyję, na plecak pochwy, na miasto, na dzicz. Pasy na wszelką okazję i inne skórki vankic

Pitt

ZAJEBISTA!  :slini:
Ile dupogodzin zabiera taka dłubanina?

Uwaga - nieogarniam paczkomatów, wysyłam tylko DPD

WojaK

Pisałem już na Leatherworku :P Świetna robota i projekt bez zbędnych zdobień, i tak ma być :P

W imieniu wytwórni filmowej "Wild Mountain"i"Wieczorek Expeditions Team" zapraszam do oglądania filmów i seriali o tematyce Survivalowej, Turystycznej i Ekspedycyjnej.
Wszystkie nasze filmy znajdziecie na www.wildmountain.republika.pl oraz www.extreme-survival.pl Posiadamy kanały na "FB" i "YT"

maba


pitman

Cycuś glancuś :] - piękna robota i projekt pomysłowy.

..:: Pitman Custom Sheaths ::..

Irek_W

gratuluje  :kopara: świetna robota


Pele76

H F + Model Irish Bank... Hubi nowy porfel sobie zafundował?

Najpiękniejszym uczuciem, jakie możemy przeżyć,
jest odczucie tajemnicy. To ono jest źródłem autentycznej
sztuki, prawdziwej nauki. Ten kto nigdy nie odczuł tej emocji,
kto tego nigdy nie spróbował, jest jak umarły. Jego oczy są zamknięte.

  Albert Einstein



8,5/19

cubix

Kapitalna, może oprócz barwienia - troszkę jak plakatówką i pędzelkiem wygląda.. wolałbym osobiście równomierne bardziej :) Poza tym projekt i szycie wypas!!

Proszę kontaktować się tylko i wyłącznie mailowo!

Jumbo

Bardzo zgrabny i udany projekcik. Widać, że przemyślana sprawa, a do tego ładnie poszyte. Faktycznie jak Cubix napisał, trochę farbowanie kuleje. Chyba, iż był to zamierzony efekt.

Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
<a href="http://www.frihet.pl/gal/">Zdjęcia z gór</a>

rambo

mi tam farbowanie się podoba, kolejna rewelacyjne praca :)

picie to jest życie, a nie zabawa, bo zabawa to kurwy i strawa!

Teuril

Me-gusta, me-want.  :idea:

T.

Apartamenty w Chorwacji -> PM.

Vercengetoryx

CUDOWNA  8D 8D 8D 8D 8D 8D 8D
Wiem ile czasu zajmuje wykonanie detali w skórze, ta pochewka to musiało być wyzwanie.
Jak powstanie tutek postaram się zrobić marną kopię :)


banax

#12

Rozwaliło mnie po prostu  8D. Kawał solidnej, przemyślanej roboty, szacunek.

Swoją drogą poziom rękodzieła w dziale (ogólnie) wznosi się na coraz wyższy poziom. Chyba trzeba będzie otworzyć niebawem "Pochwy custom - amatorzy", bo tu, to już powoli zawodowstwo ;) :P


u99

Fiu, fiu aż miło papatrzeć jak się rozwijają "skórzane" talenty  :idea:

*********************************************

kezsel


KAZIK tactical.pl

HHHHHHHOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY Shit  :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini: :slini:

Toż to mistrzostwo świata 8D


elrond33

Poprzednia była świetna, ale ta to już mistrzostwo! Jestem pozamiatany, chcę zrobić taką 8D

Mr Mruk - chusteczki EDC (póki co) i nie tylko (niebawem).

oszo

Rewelacja, tylko gratulować.

Jasne jest tylko jedno, a mianowicie, że nic nie jest dla mnie jasne.    Haruki Murakami

Markow

tak chwalicie że normalnie słów brakuje
normalnie bede taka chciał  :slini:


Klucha