Reklama

Folder Gerber Bear Grills - Pass Around

Zaczęty przez yetisize, 29-07-2012, 14:08:07

yetisize

Folder gerbera sygnowany podpisem miśka

Kilka słów o nim tu:
http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,130875.0.html

Lista chętnych będzie zamknięta z dniem 16.09.2012 (godzina 23.59)

1.) W zabawie mogą brać wyłącznie użytkownicy z odpowiednim stażem, decyzja ta będzie podjęta na podstawie okresu czasu jakim jest się zarejestrowanym na forum, ilości napisanych postów lub liczby pozytywnych komentarzy w systemie knives.pl. Decyzja nie jest podejmowana w demokratyczny sposób i jest niepodważalna.

2.) Maksymalna liczba osób biorąca udział w Pass Around to 10. W przypadku gdyby lista chętnych była większa niż liczba miejsc nastąpi losowanie.

3.) Po ustaleniu listy osób biorących udział w Pass Around przedmiot zostanie wysyłany na mój koszt do pierwszej osoby w kolejce.

4.) Przedmiot Pass Around wysyłamy przesyłką wartościową (ubezpieczoną do pełnej kwoty 150 złotych). Dostarczenie noży do rak własnych pomiędzy użytkownikami Pass Around jest jak najbardziej mile widziane.

5.) Po otrzymaniu przesyłki użytkownik ma 7 dni kalendarzowych na zabawę z przedmiotem Pass Around, po czym wysyła/dostarcza przedmiot  na własny koszt do następnej osoby z listy. W szczególnych przypadkach termin może zostać przedłużony.

6.) Ostatnia osoba z listy zatrzymuje nóż u siebie w depozycie, zobowiązana jest również do wystawienia aukcji charytatywnej na ce wybrany niedemokratycznie przeze mnie. Po zakończeniu aukcji charytatywnej wyśle nóż do zwycięzcy tejże.

7.) Przedmiot używamy z jego przeznaczeniem, chroniąc go przed ewentualnym zniszczeniem bądź utratą; tak aby kolejna osoba mogla się cieszyć w pełni sprawnym sprzętem.

8.) W przypadku gdy dany użytkownik nie ma odpowiedniego sprzętu do ostrzenia noża lub brak mu doświadczenia, może wysłać nóż do kolejnego użytkownika Pass Around.

9.) Każda z osób testujących przedmiot Pass Around jest zobligowana do napisania co najmniej 100 słów i umieszczenia 2 zdjęć w terminie do 14 dni kalendarzowych od zakończenia korzystania z przedmiotu Pass Around. W szczególnych przypadkach termin może zostać przedłużony lub zasady mogą być zmienione.

10.) Jeśli przedmiot Pass Around otrzymacie po godz. 15.00,  naliczanie 7 dni testów  zaczyna się od dnia następnego.

11.)  W przypadku wysłania/ dostarczenia przedmiotu Pass Around do kolejnego użytkownika, proszę o potwierdzenie w tym wątku. Analogicznie, proszę o potwierdzenie otrzymania noża, wtedy też nastąpi naliczanie 7 dni na test przedmiotu Pass Around.

12.)  Papierowe potwierdzenie nadania ( Poczta Polska, InPost czy firmy kurierskiej) proszę zachować do momentu otrzymania przedmiotu Pass
Around przez kolejnego użytkownika.

13.) Każdy użytkownik biorący udział w Pass Around, winien przesłać mi wiadomość prywatną lub e-mail z poniższymi danymi*.
Imię i nazwisko
Adres zamieszkania
Numer telefonu + e-mail ( w zależności co kto częściej używa).

14.) Ten temat został stworzony wyłącznie na potrzeby organizacyjne Pass Around . Na Opinie,  Recenzje i zdjęcia będzie założony oddzielny temat.

15.) W przypadku utraty przedmiotu Pass Around, użytkownik, u którego nastąpiło to zdarzenie odpowiada osobiście i wyłącznie, i jest zobligowany w terminie do 21 dni kalendarzowych do przelania ustalonej wcześniej kwoty na podane konto (wartość zakupu nowego noża to 150 PLN).

16.) Wpisanie się na listę chętnych wzięcia udziału w Pass Around , wiąże się z akceptacją i przestrzeganiem powyższych zasad tego regulaminu.


yetisize

@malagant jeżeli wyrazi chęć otrzymuje pierwsze miejsce na liście.


malagant

Cytat: yetisize w 29-07-2012, 14:10:17

@malagant jeżeli wyrazi chęć otrzymuje pierwsze miejsce na liście.

Jasne, że chcę, zaczynamy listę:

1.malagant :)

Bohaterowie zdarzają się, bo ktoś popełnia błąd.

grisza

Chętnie wziąłbym udział w zabawie z tym że nie wcześniej niż na początku września.
Tylko jak na razie zainteresowanie jakieś nikłe  :dodge:

"Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca! "
                     Owidiusz

          9/19

yetisize

No kiepścizna.
Chyba wszyscy boją się że rozleci się w ręku?
Panowie szansa obalenia/potwierdzenia mitu o chu*owości Gerbera BG.
Usunąłem wpis o uszkodzeniu.
Dżentelmeńska umowa - nie napiżdżamy młotkiem, nie skaczemy po wbitym w drzewo, nie robimy z niego ostrza dzidy, nie robimy niczego co z pewnością nóż uszkodzi.
Ogólnie abuse dopuszczalny, ale w granicach rozsądku, tak żeby dotrwał do końca.
Lepiej?


malagant

Cytat: yetisize w 30-07-2012, 20:34:59

No kiepścizna.
Chyba wszyscy boją się że rozleci się w ręku?
Panowie szansa obalenia/potwierdzenia mitu o chu*owości Gerbera BG.
Usunąłem wpis o uszkodzeniu.
Dżentelmeńska umowa - nie napiżdżamy młotkiem, nie skaczemy po wbitym w drzewo, nie robimy z niego ostrza dzidy, nie robimy niczego co z pewnością nóż uszkodzi.
Ogólnie abuse dopuszczalny, ale w granicach rozsądku, tak żeby dotrwał do końca.
Lepiej?

Chyba trzeba będzie odpuścić  :frown: No trudno - pomysł był zacny, tylko z realizacją marnie  :dead:

Bohaterowie zdarzają się, bo ktoś popełnia błąd.

yetisize

No właśnie wróciłem za sklepu z noże, to co mam z nim zrobić?
Nie będzie więcej chętnych to dostaniecie po miesiącu na zabawę  :D


yetisize

Po konsultacji z chętnymi, postanowiłem przesunąć akcję na po wakacjach.
Może wtedy więcej chętnych się znajdzie, organizacja dla dwóch osób kłóci się z ideą PA.
Proszę o zamknięcie do tego czasu.


yetisize

OK wrzesień się zaczął, wracamy do tematu PA.
Mam nadzieję że będzie lepiej niż poprzednio  :dodge:

Cytat: yetisize w 30-07-2012, 20:34:59

Usunąłem wpis o uszkodzeniu.
Dżentelmeńska umowa - nie napiżdżamy młotkiem, nie skaczemy po wbitym w drzewo, nie robimy z niego ostrza dzidy, nie robimy niczego co z pewnością nóż uszkodzi.
Ogólnie abuse dopuszczalny, ale w granicach rozsądku, tak żeby dotrwał do końca.

1.malagant
2. grisza (proszę o potwierdzenie)


Klucha

1.malagant
2. grisza (proszę o potwierdzenie)
3. Klucha (jak mogę)


malagant

A kiedy miałoby się zacząć? Bo ja za tydzień na miesiąc do Francji wyjeżdżam. Może dłużej jak będzie mi się podobało :I

Bohaterowie zdarzają się, bo ktoś popełnia błąd.

yetisize

16-tego koniec zapisów, 17-tego małżonka buja z paczką na pocztę


kajtek

1.malagant
2. grisza (proszę o potwierdzenie)
3. Klucha (jak mogę)
4.kajtek
A co mi tam.

samotny łowca spławikow

grisza

Poszła PW do kolegi @yetisize ale i tu potwierdzam:Chętnie wezmę udział w PA  :) .
W związku z tym jak na razie lista wygląda tak:
1.malagant
2. grisza
3. Klucha
4.kajtek

"Cokolwiek czynisz, czyń roztropnie i patrz końca! "
                     Owidiusz

          9/19

Mario

Doskonała akcja.
Oj ciekaw jestem recek.


everlast1986

1.malagant
2. grisza
3. Klucha
4.kajtek
5.everlast1986
6. ?


Bartek_Wojciechowski

1.malagant
2. grisza
3. Klucha
4.kajtek
5.everlast1986
6. Bartek_Wojciechowski

Chętnie się zapoznam


yetisize


yetisize


yetisize

Znów post pod postem.
Lista odrobinę się zmieniła:
1.malagant
1. grisza
2. Klucha
3. kajtek
4. everlast1986 - na dłużej, dwa tygodnie
5. Bartek_Wojciechowski

Jutro moja połowica wysyła nóż do @griszy