Reklama

nacinanie wzorków po laponsku - "wideotutek"

Zaczęty przez milord, 21-03-2013, 13:24:55

milord

Ano to sie narobilem i wycinanie wzorków i nakrecanie bylo najlatwiejsza robota.  ;-P

Dzieki Malkontentowi za przypominajki i Trollskiemu za wsparcie wiedza i porady.  :*

Jak sie nie czepna muzy, to moze filmik powisi sobie troche!?!

Milego ogladania i "dlubania" w ...

http://www.youtube.com/watch?v=S9vX10gBCrQ&feature=youtu.be

PS: Jak ktos wylapie jakies bledy, to poprosze o info  :winky:


yetisize

Cytat

Ten film wideo zawiera treść od partnera SME, który zablokował go w Twoim kraju na mocy praw autorskich.

Sprzedam:

Scyzoryk
404

kosiarz

www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)

milord

Szybcy gnoje - nic trzeba zrobic z inna muza - bo gadac nie bede!
A u mnie ( w dojczach smiga)  :?


kosiarz

Jakbys wrzucał w PL, to pewnie by ci tylko samą muzykę zablokowali, ale na to byłby sposób. A tak to nie umiem pomóc, mimo dobrych chęci.

www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)

Trollsky

podmien muzyke teraz, da sie. Wybierz z tego co yt ma w zbiorach

Ludzie wybaczą Ci wszystko, oprócz tego ze Ci coś wyszło.

kosiarz

www.stalowypiotr.eu

Cytat: Krug w 17-08-2018, 21:41:39
...za bardzo heteroseksuany kozik zrobiłeś, bardziej kolorowy czeba jakaś tęcza, sysunia w zielonym abo cuś :)

milord

... sie Dylana doczepili!  :]
Trollu Y-Tuba dla mnie region nieznany - gdzie oni maja te zbiory??


malkontent

Teraz już nie można powiedzieć, że się nie wie jak wykonać zdobienia.
Łatwiej wytłumaczyć już nie da rady.

Dzięki o Wielki.


Trollsky

Ludzie wybaczą Ci wszystko, oprócz tego ze Ci coś wyszło.

milord

Cytat: Trollsky w 21-03-2013, 15:30:45

na internecie :)

Trollu!  ::) :D
Wiem, ze nie u mnie w piwnicy  ;-P
Explain like I´m five!  :winky:
Jakis specjalny kanal?
Czy chodzi Ci o te wszystkie filmiki "skad pozyskac GEMA free music" ?

PS: zeby nie bylo ... ja juz szukal, ale ja za stary na te nowoczesnosci i czasami ... wole drewno rabac!  :D


Nomad

Świetna technika i super tutek :D
Bardzo klimatyczne to, fajnie wytłumaczyłeś :) Ten nożyk jest obustronnie ostrzony, tak?
Będę musiał koniecznie spróbować tej techniki :)

Pozdrawiam :)

kruk84

Rewelacja, długo czekałem na twój tutek :). Nawet paznokcie ładnie wypiłowałeś :)

!!

wormek

zdolniacha :)
teraz już wiem , że nie trzymasz jakiegoś małego Sama w piwnicy , który Ci to wycina :)


Szabas

Milo, cyknij jakieś makro tego wzorku.
Chciałbym na to przez lupkę luknąć, gdyby się dało.

Dylu dylu na winylu...

>El Solo Lobo<

milord

Cytat: Szabas w 21-03-2013, 19:54:16

Milo, cyknij jakieś makro tego wzorku.
Chciałbym na to przez lupkę luknąć, gdyby się dało.

Prosze bardzo - niestety galki mi siadaja i robie sie dalekowidz na "starosc" - wycinam  bardziej na czuja niz widze co tne. Ale chyba nie jest az taka tragedia, co?
Mozna by pod lupa i z wieksza inwestycja czasu robic bardzo dokladnie. A to tez wymaga idealnie dokladnego rysunku - nie tak "od reki" jak na filmiku.  I BEZ tej posranej kamery miedzy oczami, a rekoma!  :]

Uploaded with ImageShack.us


Szabas

#16

...wycinam  bardziej na czuja niz widze co tne...

To jest dobre. :)

Podzięka za trud. :kosunia:

Dylu dylu na winylu...

>El Solo Lobo<

HolsKnives

Zajebista robota Milo czekałem na takie coś od Ciebie :) !
Z tą starością to już wymyślasz :)


milord

Eee, no stary to ja nie jestem jeszcze - prawda!  ;-P
Ale zauwazylem, ze jeszcze rok temu to blizej widzialem, teraz musze, by drobnice przeczytac, oddalic medium od siebie, a przy tym male detale juz sa za daleko zeby widziec dokladnie.
Chyba kupie takie bryla-lupe na leb - bo podswietlana lupa miedzy twarza, a recoma tez przeszkadza.  :)


jab

Cytat: milord w 21-03-2013, 21:32:42

Prosze bardzo - niestety galki mi siadaja i robie sie dalekowidz na "starosc" - wycinam  bardziej na czuja niz widze co tne. Ale chyba nie jest az taka tragedia, co?
Mozna by pod lupa i z wieksza inwestycja czasu robic bardzo dokladnie. A to tez wymaga idealnie dokladnego rysunku - nie tak "od reki" jak na filmiku.  I BEZ tej posranej kamery miedzy oczami, a rekoma!  :]

Uploaded with ImageShack.us

Że zacytuję wieszcza niemal: "piękna rzecz, ale czy to ma jakieś praktyczne zastosowanie?"

nienawidzę czarnego G 10, węglowych pinów i grupy Szkwał

peppers1

zazdroszczę umiejętności, fajny filmik :) nie myślałem że takie rzeczy się takim nożykiem robi.


LUCYFER

Tak, przejrzyj dział mistrza i zobacz jego prace. Bez tych zdobień były by takie  ...inne

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

milord

Cytat: jab w 22-03-2013, 11:07:29

Że zacytuję wieszcza niemal: "piękna rzecz, ale czy to ma jakieś praktyczne zastosowanie?"

Jak zrobisz dziurke w jednym rogu - a masz 4 do wyboru - zawieszasz na rzemyk lub lancuszek i mozesz ozdobic dekolt swojej lubej, na przyklad.  :)

jab

Tak, żeby tym przeciwstawnym rogiem weszło piknie w początek rowka?  To ja to chcem! :slini:

nienawidzę czarnego G 10, węglowych pinów i grupy Szkwał

milord

Cytat: jab w 25-03-2013, 10:55:48

Tak, żeby tym przeciwstawnym rogiem weszło piknie w początek rowka?  To ja to chcem! :slini:

Jab,    :rotfl:   ale ... ale Ty masz cycki!?!  8D
... czy chcesz zawiesic sobie na pasie  i wisior miedzy posladkami??  :rotfl:

Sory, kusilo mnie.  ;-P

A jak dla jakiejs pani, to ja bym musial przymiarke robic, bo rowek rowkowi nie równy, a i dllugosc rzemyka trzeba fachowo wymierzyc!  :winky:


jab

Cytat: milord w 25-03-2013, 15:36:38

Jab,    :rotfl:   ale ... ale Ty masz cycki!?!  8D
... czy chcesz zawiesic sobie na pasie  i wisior miedzy posladkami??  :rotfl:

Sory, kusilo mnie.  ;-P

A jak dla jakiejs pani, to ja bym musial przymiarke robic, bo rowek rowkowi nie równy, a i dllugosc rzemyka trzeba fachowo wymierzyc!  :winky:

Bardzo, bardzo śmieszne ;> , ale odpowiadając zapytam, a Ty nie masz? Czyżby anioł zstąpił posród maluczkich? 8D  Ja mam kilka par, w tym jedne własne, i między któreś pewnie dałoby się upchnąć to cóś :rotfl:

nienawidzę czarnego G 10, węglowych pinów i grupy Szkwał

milord

Jo, masz racje  :shy:
Podaj ares na PW, to Ci wysle wisiorek (tylko bez rzemyka lub lancuszka) zawiesisz sobie miedzy które chcesz!  :D


jab

Cytat: milord w 26-03-2013, 07:33:23

Jo, masz racje  :shy:
Podaj ares na PW, to Ci wysle wisiorek (tylko bez rzemyka lub lancuszka) zawiesisz sobie miedzy które chcesz!  :D

Niechybnie zobrazuję, niezależnie gdzie zawiśnie!

nienawidzę czarnego G 10, węglowych pinów i grupy Szkwał

leif ericsson


Gurd

A mnie jedna niepewność dręczy: a co się stanie jak się ten maluśki  nożyk omsknie?


LUCYFER

Wzywam posłańców przeznaczenia! - niech uderzą z ponurym zachwytem w ofiarę, którą wybrałem. Milczący jest ten ptak, co żywi się mózgiem tego, co mnie prześladuje, a jego  agonia niech odbędzie się w skomleniu i bólu, i niech będzie to ostrzeżeniem dla tych, co mego jestestwa nienawidzą...

milord

Cytat: Gurd w 02-04-2013, 12:03:32

A mnie jedna niepewność dręczy: a co się stanie jak się ten maluśki  nożyk omsknie?

Wtedy niestety D.U.P.A.  :rotfl:
Można wszystko zeszlifować, ale kilka razy tego nie powtórzysz.
Myk polega na tym, że musisz umieć tak ciąć, żeby się nie omsknęło - nic, tylko ćwiczyć!  :D