Reklama

Antonio Montejano po polsku

Zaczęty przez Ypoznan, 21-10-2014, 17:21:34

ALM

#20
Cytat: katz w 21-10-2014, 18:52:39

Bo to jest kogut złapany za jaja. :jezor:

Albo siedzi na jajach bo nie widać łap. A oczy zwiastują że wysiedział bazyliszka :)

forester

Cytat: ALM w 21-10-2014, 19:25:29

Albo siedzi na jajach bo nie widać łap. A oczy zwiastują że urodzi bazyliszka :)

Raczej jeża :)
Pokazałem projekty mamie, bo interesuje się folklorem itd, i twierdzi, że lepiej by wyglądało gdyby kogut miał widoczny ogon. Taka sugestia, skoro mamy dyskutować ;P

Pozdrawiam, Kamil.

kamboras

 :/   kurna, człowiek pracuje i okazje przechodzą mu koło nosa. Jeśli ma powstać lista rezerwowa to chciałbym na nią wskoczyć.

A fakt, ogon ważny. Kogut w zasadzie to czub, pazury i ogon.


Ypoznan

Lista wstępna:

1 Pikom
2 Junasz
3 u99
4 forester
5 ALM - wstępnie
6 default
7 katz - wstępnie
8 zuszeq
9 P (jeśli powstaną dwa wzory, P rezerwuje po jednym z każdego)
10 Żbik (CN)

11 Rezerwacja ze strony Antonio
12 Rezerwacja ze strony Antonio

Lista rezerwowa:

Kamboras

Ponieważ "Ypoznan" w konwersacji brzmi tak jakoś bardzo oficjalnie, dopuszczam także: Januszku, Jasiu, Jachu i inne miłe określenia. ;)

http://www.navaja.pl/

ALM

Ja się piszę na wersję 2 .

Jak przeglądam sobie te koguty w necie to wydaje mi się jednak, że te łowickie mają bardziej ,,ostre,, pióra . Szczególnie na szyi.

Na całego koguta raczej nie ma miejsca.


junasz

A po mojemu projekt nr 3 najpiękniejszy!

Tępi ludzie są jak tępe noże. Specjalnej krzywdy nie zrobią, ale jak wqrwiają...

KONKURSY !!!

Kubitron

Te w całości wypełnione z kogutami fajne :)

Chętnie je potem pooglądam :P

Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Mój instagram

Ypoznan

Cały kogut byłby mikroskopijny, nie pasuje.  :)
Moje zdanie mało ważne, ale mnie najbardziej pasuje projekt nr 3. Jest delikatny i naprawdę bardzo charakterystyczny dla naszego kraju.

Ponieważ "Ypoznan" w konwersacji brzmi tak jakoś bardzo oficjalnie, dopuszczam także: Januszku, Jasiu, Jachu i inne miłe określenia. ;)

http://www.navaja.pl/

theredel

theredel - poproszę na rezerwową

BHP - tym zajmuję się zawodowo

Focie ciekawych scyzoryków (nie moje)

Ypoznan

Proszę się dopisywać samemu, bez zbytniej krępacji. :)

Lista wstępna:

1 Pikom
2 Junasz
3 u99
4 forester
5 ALM - wstępnie
6 default
7 katz - wstępnie
8 zuszeq
9 P (jeśli powstaną dwa wzory, P rezerwuje po jednym z każdego)
10 Żbik (CN)

11 Rezerwacja ze strony Antonio
12 Rezerwacja ze strony Antonio

Lista rezerwowa:

Kamboras
theredel

Ponieważ "Ypoznan" w konwersacji brzmi tak jakoś bardzo oficjalnie, dopuszczam także: Januszku, Jasiu, Jachu i inne miłe określenia. ;)

http://www.navaja.pl/

POM

Lista wstępna:

1 Pikom
2 Junasz
3 u99
4 forester
5 ALM - wstępnie
6 default
7 katz - wstępnie
8 zuszeq
9 P (jeśli powstaną dwa wzory, P rezerwuje po jednym z każdego)
10 Żbik (CN)

11 Rezerwacja ze strony Antonio
12 Rezerwacja ze strony Antonio

Lista rezerwowa:

Kamboras
theredel
POM


Montejano

Drodzy przyjaciele:
Mam nadzieję, że nasz przyjaciel Janusz, może tłumaczyć moje słowa.
Dla mnie to przyjemność czytanie komentarzy.

Z powodu pracy, nie aktywnie uczestniczyć w forach sztućce, ale nie zapomnij o przyjaciół polskiego forum.
Byłem koncentrując się na projektach o wspólnej pracy z innych rzemieślników, rzemieślników, zwłaszcza we Włoszech.
Wziąłem trochę czasu bez dokonywania podstawowej serię moich wydruków na forum.
Rozmowa z naszym przyjacielem Janusza, myślałem zaoferować nową serię z moich wydruków na polskim forum.

Ostatnio robiłem w modelach serii Victorinox i najnowsza seria została wykonana z SwissBianco (Kanada). Z tego powodu, że może to być dobra okazja, aby zrobić serię Victorinox.

Teraz jestem o Pioneer AlOx w srebrze (tradycyjnej) i nowego modelu Pioneer Alox z anodowanego czarny, który trafi na rynek około 2 tygodnie temu w Hiszpanii.
Victorinox Pioneer w kolorze czarnym ma wyższą cenę niż w klasycznym srebrnym (różnica 3 euro).

Porozmawiajmy o tej serii:

Myślę, że każdy projekt lub styl grawerowanie może być wykonane na modelu Victorinox. W modelach Victorinox, zrobiłem serię Achemenidów, Majów, asyryjski, Renaissance, indywidualną z nazwy, bezpłatny wzór kwiatowy, szwajcarskiego projektu, etc .............. Każdy projekt lub styl jest bardzo piękny w Victorinox nóż.
Janusz powiedział mi, że byłoby miło, aby styl projektowania i polskim motywem mam kilka linków do Polski.Kwiecista szczególnie.
Zrobiłem 3 wzory inspirowane polskim stylu, w którym pojawia się kurczak w dwóch z tych wzorów, a trzeci jest po prostu kwiecisty.
Nie mam specjalnych preferencji dla wybór projektu z Polski, w wielu Victorinox. 3 projekty nie tylko w ołówek, polski styl, na sugestię naszego przyjaciela Janusza. Najlepiej można zrobić inny projekt, który nie był polskim stylu.
Na przykład, kilka tygodni temu zrobiłem projekt dla ołówkiem serii Victorinox, z rosyjskim stylu projektowania, Katiuska nadgarstka. W końcu ja nie zrobiłem tego projektu do sprzedaży na Facebooku, ponieważ były pewne napięcia między Ukrainą i moich znajomych pozostawione poza tę piękną serię. Ale w niedalekiej przyszłości może zachęcić mnie do tej serii kalosze.
I powiedział, że liczba nie powinna przekraczać 10 części, jak mi się to męczące, aby powtórzyć ten sam wzór 10 razy. Zwanej dalej robić zestawy 5 maksymalnie sztuk, z zastrzeżeniem określonych wyjątków, dla szczególnego zainteresowania może zwiększyć liczbę serii.
W tym przypadku na polskim forum, mój początkowy zamiar był zrobić serię 10 sztuk i dodać dwa inne kawałki zastrzeżone dla mojego drogiego przyjaciela Aleksieja. Będzie 12 sztuk.
Ale zachęcenie innych przyjaciół nie są wykluczone z listy, mógłbym zrobić serię 15 sztuk Łączna maksymalna. .
Znajomi, którzy nie uzyskać dostęp do tego serię 15 sztuk, mogą być zapisane do innej przyszłości serii.
To może wybrać kolor, srebrny lub czarny powinien głosować On wzór, które zadowolą znajomych. Osobiście najbardziej podoba mi się projekt projekt numer trzy.Projekt 3, I Ecuentro zrównoważonego projektowania, kwiatowy i przestrzeni z połyskiem stali.
Kiedy głosowaliśmy forum do wyboru najbardziej piękny design, będzie seria zawsze przekraczającej 5 sztuk. Oznacza to, że jeśli projekt nie otrzyma przynajmniej 5 głosów, nie można zrobić tego projektu. Jeśli dwa projekty, przekracza 5 głosów, a następnie dwa projekty zostaną wykonane. Możesz wybrać kolor chcesz, niezależnie od serii ma miejsce.
Znajomi poprosili mnie cenę każdej sztuki Victorinox.
Na podstawie podobnego poprzedniej serii, mogę ułatwić to polskie seriale cen jako bezpośredniej sprzedaży kolektorów.
W zależności od wyboru Victorinox (srebrny lub czarny) ceny modelu są:
Victorinox w Silver - 160 euro przelewem i 165 euro, jeśli wypłacane przez Paypal.
Victorinox w czerni: 163 euro przelewem i 168 euro, jeśli wypłacane przez Paypal.
Zapytam nasz przyjaciel Janusz otrzymywać Victorinox w domu i nasz przyjaciel Janusz, może wysyłać zadania do listy znajomych.
Wszelkie pytania, będę uważać na forum i nasz przyjaciel Janusz może pomóc. Dzięki Janusz za nieocenioną pomoc i przyjaźń.
Antonio  :D
------------------------------------------

Estimados amigos:
Yo espero que nuestro amigo Janusz , pueda traducir bien mis palabras.
Para mi es un placer leer sus comentarios .

Por motivos de trabajo , yo no participo muy activamente en los foros de cuchillería , pero yo no me olvido de los amigos del foro polaco .
Yo he estado centrado en proyectos de trabajos conjuntos con otros artesanos , especialmente artesanos de Italia.
Yo llevaba un tiempo sin realizar series básicas de mis grabados para los foros.
Conversando con nuestro amigo Janusz , yo pensé ofrecer una nueva serie con mis grabados para el foro polaco .

Últimamente  , yo he estado haciendo series en modelos Victorinox y la última serie ha sido realizada para SwissBianco ( Canadá) . Por este motivo yo he pensado que podría ser una buena oportunidad para hacer una serie de Victorinox .

En estos momentos yo dispongo de Pioneer Alox en color plata ( la tradicional) y un modelo nuevo de Pioneer Alox con anodizado en negro, que ha salido al mercado hace unas 2 semanas en España .
La Victorinox Pioneer en negro tiene un mayor precio que la clásica en plata ( 3 euros de diferencia) .

Hablemos de la serie :

Yo pienso que cualquier diseño o estilo de grabado , se puede realizar en un modelo Victorinox . En modelos Victorinox , yo he realizado series aqueménidas , mayas , asirias , renacentistas , personalizadas con nombres , diseño floral libre, diseño suizo , etc..............Cualquier diseño o estilo queda muy bello en un cuchillo  Victorinox .
Janusz me comentó que estaría bien hacer un diseño estilo polaco y recibí unos enlaces con motivos de Polonia . Los floreados especialmente .
Yo he hecho 3 diseños inspirados en estilo polaco , donde el pollo aparece en dos de estos diseños y un tercero es simplemente floreado.
Yo no tengo una predilección especial por escoger un diseño de Polonia , en una multiusos Victorinox . Simplemente hice 3 diseños a lápiz ,de estilo polaco,  por sugerencia de nuestro amigo Janusz . Perfectamente se podría hacer otro diseño que  no fuese de estilo polaco.
Por ejemplo , hace solo unas semanas hice un diseño a lápiz para una serie Victorinox , con un diseño estilo ruso , de muñeca  katiuska . Finalmente yo no hice este diseño para su venta en Facebook ,porque hubo ciertas tensiones entre mis amigos de Ucrania y dejé apartada este bella serie. Pero en un futuro próximo es posible que me anime a hacer esta serie de katiuskas.
Yo dije que una serie no debe exceder de 10 piezas , pues me resulta cansado repetir el mismo diseño 10 veces . En lo sucesivo haré series de 5 piezas como máximo , salvo excepciones que por un interés especial pueda elevar el número de la serie.
En este caso para el foro polaco ,mi intención inicial era  hacer una serie de 10 piezas y añadir otras dos piezas reservadas para mi estimado amigo Alexei . Serían 12 piezas.
Pero para favorecer que otros amigos no se queden fuera de la lista, yo podría hacer una serie de 15  piezas en total como máximo . .
Los amigos que no accedan a esta serie de 15 piezas , se podrán anotar a otra serie futura.
Se podrá escoger color , plata o color negro .Se debería votar el diseño que sea del agrado de los amigos . Personalmente el diseño que más me agrada es el diseño número 3 . El diseño 3, yo  lo ecuentro un diseño muy equilibrado , de estilo floral y con un espacio libre de acero con brillo .
Cuando se haya votado en el foro  para escoger el diseño más bonito , se hará una serie siempre que supere las 5 piezas . Es decir , si un diseño no obtiene un mínimo de 5 votos,  no se podrá hacer ese diseño . Si dos de los diseños , superan los 5 votos , entonces  se harán los dos diseños . Se puede escoger el color que se desee con independencia de la serie que se realice .
Los amigos me han pedido el precio de cada pieza Victorinox.
Basándome en series anteriores similares , yo puedo facilitar el precio de esta serie polaca, como venta directa a los coleccionistas.
Dependiendo del modelo escogido de Victorinox ( plata o color negro) los precios son :
Victorinox en plata - 160 euros por transferencia bancaria y 165 euros , si se paga por Paypal.
Victorinox en negro: 163 euros por transferencia bancaria y 168 euros , si se paga por Paypal.
Yo pediré a nuestro amigo Janusz  que reciba las Victorinox en su domicilio y nuestro amigo Janusz , podrá enviar los trabajos a los amigos de la lista.
Cualquier duda , yo estaré atento en el foro y nuestro amigo Janusz podrá ayudar . Gracias a Janusz por su inestimable ayuda y amistad.
Antonio  :D

moods

Lista wstępna:

1 Pikom
2 Junasz
3 u99
4 forester
5 ALM - wstępnie
6 default
7 katz - wstępnie
8 zuszeq
9 P (jeśli powstaną dwa wzory, P rezerwuje po jednym z każdego)
10 Żbik (CN)

11 Rezerwacja ze strony Antonio
12 Rezerwacja ze strony Antonio

Lista rezerwowa:

Kamboras
theredel
POM
moods


Ypoznan

Streściłem wypowiedź Antonio w nowym wątku, proszę się w nim zadeklarować i dokonać wyborów.  Bardzo proszę o poważne podejście do tematu.
Ponieważ na tą chwilę chętnych jest więcej niż dostępnych noży, decyduje kolejność z listy wstępnej.

Zapraszam :)

http://forum.knives.pl/index.php/topic,164643.0.html

Dyskusję, pytania, etc. proszę pozostawić w tym wątku. :)

Ponieważ "Ypoznan" w konwersacji brzmi tak jakoś bardzo oficjalnie, dopuszczam także: Januszku, Jasiu, Jachu i inne miłe określenia. ;)

http://www.navaja.pl/