Reklama

kangoorowy nessmuk

Zaczęty przez pecado, 20-10-2005, 18:15:44

cromcruah

wszystko jak zwykle

foty

kangur, ino nie wiem czy wyszedł.

i pochwa

Thanks to ImageShack

<span class='smallblacktext'>[ Redagowany dnia  ]</span>

_________________________________________________
cromcruah - apostoł
omnia mea mecum porto
http://crom.glt.pl

kangoo

O! KURWA .   !amazed   !amazed   !amazed

Dzięki!

Cudne.

ps- idę zmienić gacie bo popuściłem .


jawor

ODLOTOWO WYSZEDŁ TEN NÓŻ  ~:(   ~:(   ~:( BOMBA, BARDZO MI SIE PODABA!!! Teraz z otworem na rzemyk, b. pomysłowe.
Gratulacje.

>THINK TWICE CUT ONCE<

Akme

Mega-arcy-turbo zajebisty :)

Szwoleżer Crew - KNAK - Łoś Tracker Team

"Nam nad głowami rosną chmury, kłęby, dymy, grzyby, obłoki...
I jeszcze widzimy kontury rzeczy, kolorów boki"

Guldan

chyba twoj flagowy projekt stary...


bagnet

Świetna robota Corm, świetna robota. Pora rozpoczać produkcję półseryjną? ;)

Bayonet Belts - taktyczne pasy Bagneta

KOD ZNIŻKOWY dla Forumowiczów "KnivesFun"


Przez moje ręce przeszło 158 fixedów, 132 foldery, 11 tooli, 19 siekierek. Moje opinie są subiektywne i oparte na doświadczeniu, a nie na wymyślaniu.

cromcruah

dzieki ale nawet mnie nie straszcie. juz mi sie nessmuki snia po nocach , a jeszcze 3 przedemną. na szczescie teraz kolej nabowie i inny projekt.

_________________________________________________
cromcruah - apostoł
omnia mea mecum porto
http://crom.glt.pl

uwak

nie podobaja mi sie nessmuki - kategorycznie....
.....ale ten mnie rozjebal ....

ty już wiesz co ....

Lothian

Kurde! Nie przekonam się. Nie podobają mi się nesmuki i już! Wykonanie jednak eleganckie  :)

"I nastąpiła walka na niebie" (Ap 12, 7)
"A diabła, który ich zwodzi, wrzucono do jeziora ognia i siarki, tam gdzie są Bestia i Fałszywy Prorok. I będą cierpieć katusze we dnie i w nocy na wieki wieków."
(Ap 20, 10)

peterskin

Zajebiście ładny nożyk  :D


Tuco

Jestem pod wrażeniem   :)

Pozdrawiam

Tuco

"Życie nie jest romansem" powiedziała małpa gdy ją pies za ogon spod szafy wyciągał...

Jani

Jakby to powiedział mój znajomy... "jebitny kozik"... naprawdę zajebisty...      :D


pecado

Cytat: cromcruah

wszystko jak zwykle

No kurde dokładnie   !dodge

Uff.... kangoo - jak będę przez toruń przelatywał to dasz pomacać? :-)

pozdrawiam
pecado
Fanklub Taktycznej Rusałki |#| Barankom mówię moje stanowcze nie :mad:
hokka hey hadree hadree succomee succomee

kangoo

Cytat: pecado

Cytat: cromcruah

wszystko jak zwykle

No kurde dokładnie   !dodge

Uff.... kangoo - jak będę przez toruń przelatywał to dasz pomacać? :-)

Jak złośliwi poczciarze nie podp....  to napewno . :)

qkiel

jak Ci bowie takie ladne wyjdzie to ja tez chce   !dodge

"A mądrość zawsze oznacza brak pewności czegokolwiek. Poza tym może, że niczego się nie wie." Jacek Sobota "Głos Boga" str. 132
Wiedza jest jak spirytus, tylko tęgiej głowie sluży.
Czas to Szczescie.

kali

klasa 8) Crom, jesteś w klasie nożorobów której już nie chce mi się komentować, cały czas to samo muszę pisać... nudy... ;-)

There are no tactical knives, only tactical minds
FP

tlim

Bardzo fajny :) Szarik też ;)
Aż się zastanawiam czy takiego od Ciebie nie nabyć   !amazed
<span class='smallblacktext'>[ Redagowany dnia 20.10.2005r.- 21:27 ]</span>


Seiken

Crom, no nie powiem doszedles do perfekcji , i ile nie bardzo nesmuki mi podchodzily , ten przelamal lody.
Napisz jakie drzewo tu uzyles oraz jak osadzasz garde ( chyba nie lutujesz jak widze ) i jak mocujesz butcap ( tylko na zywice , spawasz trzpein , nakretke ??? )


lepermessiah

Piekny jest! Zdecydowanie najładniejszy noz Twojej produkcji...

Jestem rozsądnym człowiekiem, wiem że lenistwo popłaca


cromcruah

dzieki. drewno to noga z XIX wiecznego krzesła - orzech.
garde nie lutuje tylko dokładnie wypiłowuje  i na mocny wcisk.
ostrze w  1/3 rekojesci ma dospawaną srube m5. a w stopie jest nagwintowany otwór. po złozeniu gardy, przekładki i korpusu rekojesci wlewam z góry epoxy i nakrecam baaaardzo mocno stope. potem obcinam nadmiar sruby nituje i szlifuje. /slad widac niestety - tu przy mordzie psa./

ot cała filozofia - bardzo mocna konstrukcja dosc prostym sposobem.

_________________________________________________
cromcruah - apostoł
omnia mea mecum porto
http://crom.glt.pl

buzz

Brzydki, nieładny, nie chcę nigdy mieć nessa...... KURWA - CZEMU KŁAMIĘ!!!! ZAJEBISTY JEST!!!! MINIE TROCHĘ CZASU, BĘDĘ MIAŁ KASKĘ, TOBIE ZNUDZĄ SIĘ JUŻ BOWIE to se mam nadzieję zamówię! :) :) :)  (Tylko takiego jak kangoor - zostały w tym krześle jeszcze jakieś nogi czy kustosz w muzeum je już gdzieś schował ? ;) ;) ;) )


Lubomir

kurwa, chciałem coś napisać ale to jest tak zajebiste, że pójde cichutko płakać w kącie, że dożyłem takich czasów

słyszałem o uczciwej i rycerskiej walce, nie chcę mieć z nią nic wspólnego

kmicic

tak ze zdjęć to ten też mi sie najbardziej podoba; fajna, ciemna rękojeść, i w ogóle takie jakieś bardzo "dojrzałe" wrażenie robi, skubaniec.

Uwolnić NOŻE [Hakas]

variatio delectat

simon

szkoda gadac, wszyscy wiedza jak jest. Tez ide plakac w moim warsztaciku...
pozdro i gratulacje

Jestem żonaty 8D i mam syna!!!
Aambeld pokazał nóż (swój) ;P

jawor

Sorry, że raz jeszcze ale nie pamiętam który raz tu wchodzę pooglądać (pomimo, że zdjęcia skopiowałem se) i muszę dodać za poprzednikami, że to najfajniejszy i najlepszy nessmuk jaki widziałem. W ostatnim okresie mam szajbę na punkcie nesmuków i trochę ich widziałem.Ten najlepszy bez dwóch zdań!
Ciekaw tylko jestem jaki będzie nastepny nóż skoro poprzeczka już tak wysoko?  !dodge

<span class='smallblacktext'>[ Redagowany dnia 22.10.2005r.- 13:32 ]</span>

>THINK TWICE CUT ONCE<

kangoo

Małe wykopaliska . (nie miejcie mi za złe ;) ) .

W Październiku miną dwa lata jak mam Nessmuka . Łupałem nim pieńki ,używałem w kuchni i warsztaciku .Jednak nigdy go nie nosiłem . Zawsze jeździł gdzieś w torbie/plecaku itp. Powodem była jego dość mało komfortowa forma mocowania do pasa . W końcu się zawziąłem i zrobiłem mu temblaczek i mocowanie rękojeści .

Mnie się tam podoba i jest wygodne ,czego więcej chcieć ??? Może tylko tego by Cromowi się w końcu poukładało,zdrowie pozwoliło  i powrócił do knifemakingu ,bo bez jego noży ten światek jest jakby nie pełny  .


Farulf

 8D Wygląda na to, że mamy kandydata na archeologa roku. Konkurencję zostawiłeś daleko w tyle :P
Co do mocowania pochewki, to nie majta się za bardzo przy tylu punktach swobody?

Już nie marudzę tak bardzo. Dorosłem czy się zestarzałem?

kangoo

W tym sęk ,że przy zamocowaniu transportowym (znaczy z umocowaną rękojeścią) nie majta wcale :) . Można przy tym wygodnie usiąść .
Mógłbym ją zrobić staranniej ,ale co do funkcjonalności i wygody nie mam zastrzeżeń .