Autor Wątek: Obol w Poznaniu  (Przeczytany 1259 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Offline obol

• Opinii: (17)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • beyond reality - love & hate
Obol w Poznaniu
« dnia: 29-01-2006, 15:43:24 »
a więc byłem, niby miałem wjechac tylko w interesach, ale skończylo sie inaczej...
spodziewałem sie ze poznam kilku forumowiczów z pozka, spodziewałem sie zobaczyc mordki tych co juz znam i za którymi sie steskniłem ;) no ale nie wyszło ;( ku mojej wielkiej radosci pojawił sie WAR ;)
poogladałem pomacałem cos tam nowego, cos tam starego i przywiozłem 2 nowe zabawki (o mało co bym 3 przytargał)
foty cienkie ale tylko tak ku pamieci

tak porównawczo

miałem przyjemnosc wymacac legendarną sebcie. Jeśli o mnie chodzi to uwazam ze to bardzo przyzwoity nożyk. Spodobała mi sie jego prostota, nie przerazila mnie jakoś diodka. Zmartwiło mnie że po kilkunastu min zabawy wykrecila sie śrubka z osi głownej ale na pocieszenie moge napisac że Yahoo miał potrzebny klucz ;) Przeszkadzały mi troche te "zabki" na rekojesci czyli musze kiedys do classica sie dorwać. Jak dla mnie to byłby to fajny nóz w cenie ....do 200$  :frown:
Zainspirował mnie za to inny kozik  :cheesey: Tak jak mam uraz do MT za ich podejscie do klienta (czyt.warunki gwarancji), za klekoczace klingi (moj socom) i za wkurw****ce srubki, tak zakochałem sie w amphibianie. Blokada microbar to wzór do nasladowania dla innych producentów. Poprostu same plusy, a klei sie do klingi tak ze juz mam odcisk na kciuku..Łezka choc drazni rozmiarem to jest wygodna w uzytkowaniu. Wkładki z "gumy" poprawiaja chwyt ale nie niszcza kieszeni jak "papier scierny" w socomie. Klips duzy, łapiacy w dwóch miejscach, zamocowany w frezie 2 srubami.Poprzedni własciciel zciagnał powłoke w bardzo profesjonalny sposób i przy okazji mozna sie rozkoszowac brakiem znaczkow na klindze. Nóz okazał sie mniejszy niz myslałem a ze jest na zwykłych torxach to...... pojechał ze mna do domu schowany w puncha poziomo na pasku. Jednym słowem brac poki jeszcze da sie znalezc  :cheesey:

no i porownałem sobie w koncu 2 BMki

no i to by było na tyle... aaaa zapomniałem ze bawiłem sie jeszcze fixami ale fot nie robiłem bo dostałem do zabawy nowa BMke  8D no ale o tym to juz innym razem  ;-)
oto ja, czyli brzydki, zły i szczery...

http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,57901.msg149059.html#msg149059 - moj skladzik
34 PCK od 20 naszych Makerow :D

Offline Jumbo

• NTN
  • Opinii: (86)
  • *
  • WKMN
Odp: Obol w Poznaniu
« Odpowiedź #1 dnia: 30-01-2006, 00:41:06 »
Obol, nie wyszło, ale mam nadzieję, że nie gniewasz się i wiesz dlaczego nawaliłem...
Wielkopolski Klub Miłośników Noży
Arma Virumque Cano
opiewam oręż i męża
Zdjęcia z gór

Offline Guldan

• knifemaker
  • Opinii: (16)
  • *
  • wykwalifikowany pierdolec
« Odpowiedź #2 dnia: 30-01-2006, 09:21:11 »
ja niestety pojawic sie nie moglem z racji na stan zdrowia. sory obol! nastepnym razem nie zawiode i przyleze.

Offline obol

• Opinii: (17)
  • Mieszkaniec knives.pl
  • beyond reality - love & hate
« Odpowiedź #3 dnia: 30-01-2006, 10:50:09 »
spoko spoko nic sie nie stało. Troche tylko szkoda ze nastepna okazja bedzie za XXX czasu bo ja juz moja przygode z Pozkiem skonczyłem  :(
oto ja, czyli brzydki, zły i szczery...

http://www.knives.pl/forum/index.php/topic,57901.msg149059.html#msg149059 - moj skladzik
34 PCK od 20 naszych Makerow :D

Offline Hakas

• Opinii: (6)
  • Mieszkaniec knives.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 30-01-2006, 11:37:07 »
Witaj Obolku kochany, wielka szkoda, że się nie spotkaliśmy. Pozdrawiam Hakas
Wędruję poprzez świat polując, walcząc
 i uzdrawiając

Przeklęty, kto miecz swój trzyma z dala od krwi - Bellicosa anima
Damnatus, qui gladio suo ab sanguem reservat - Bellicosa anima